Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne panu Okamurovi fandim,a samo ze dostane muj hlas.Co o nem pisi "nezavisli" novinari me absolutne nezajima!Za 23 let tohoto tzv.demokratickeho rezimu jsem si o jejich metodach,praci a nezavislosti udal svuj obrazek,takze jako za komunismu-vnimam jen zpravy tupu SVOBODNA EVROPA a cizi zpravodajske kanaly daleko na Zapad od nas.
  • Jen se o něm začalo mluvit jako o možném kandidátovi tak se na něho začala házet špína. Prostě se tzv politikům nehodí do krámu. Já mu momentálně fandím. A věřím, že z těch uchazečů je nejčistější. Morálně určitě!
  • Okamura sklízí co zasel. Nejprve mu média věnovala pozornost v jeho prospěch a medializaci. Musel počítat s tím, že medializace přináší i úskalí a že se někdo začne "žďárat" v jeho soukromí a že se najdou i nepřejníci. Já si myslím, že Okamura má větši pusu než schopnosti. Je snílek, když prezentuje to, co by jako prezident chtěl změnit. Každý ví, že je to blaf, u nás neuskutečnitelné. Okamura začal sviním házet perly a ty mu je nechtějí sežrat. Kritika mu patří za jeho nesmírnou vychloubačnost.
    • Pan Okamura je čestný člověk a už toho v životě svojí píli hodně dokázal. Ale Žantovský umí jen hýbat panty. Je to vyžírka.
  • Novináři byli prolhaná sebranka už za komunistů.Já když jsem jim v jednom dopise napsal,že by se měli učit kritizovat lumpárny,které se dějí doma,jtak statečně,jako umí kritizovat lumpárny v zahraničí.Pak ,že si budou moci říci,že povýšili z tlučhubů na novináře,jsem se za toto a další musel,za komunistů,prošlápnout až k soudu.Po údajné revoluci,místo aby novináři psali pravdu,se toto stádo prolhaných novinářů mnohonásobně rozrostlo.Proto bude třeba ,po revoluci,na katovských mučírnách,jak prolhaným novinéřům,tak prolhaným politikům,vždy v humánním duchu,roztrhnouti hubu,od ucha až k uchu.A také jim na katovské mučírně vydloubat oči.Protože když se jimi ,kolem sebe nedívají,tak je nepotřebují.
  • Pane Okamuro, nevzdávejte to, média a jejich polopravdy je známá věc, napíší to tak, kdo si je zaplatí. Tato vláda má z ostudy ranec a není v ní ani trochu slušnosti, aby podala demisi.Tady platí, že zkažená ryba smrdí od hlavy.
  • Ať je to jak chce,tak hoši. "co spolu mluví", viděj jen velmi neradi,když jim někdo fouká do kaše. I když jsem dalek toho,abych se nadchnul pro různé politiky,či kandidáty na politické
    posty,tak musím konstatovat,že zaplatit žurnalisty zas není takový problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit