Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Á polltici se začínají bát o svá politická koryta, co kdyby nový prezident nesympatizoval ani s jednou stranou, to by mohl být problém,co páni politici. To je hrůza, že když bude prezident nestranný, apolitický a nemanipulovatelný, že? K tomu Vám fandím pane Okamuro, asi jako většina národa.
  • Pane Okamuro stejně jim to nepomůže. Víme, co jsou zač. Kandidujte, nebojte , budeme vás volit.
  • Celá tato vláda Ukurvenců má strach o koryta , proto jen do nich pane Okamuro , Český Národ je s váma !!!!
  • Problém je, že mafie se v poslaneckých a senátorských lavicích usadila za těch uplynulých 20 let tak pevně, že dobrovolně své pozice nevyklidí. Zákony si mohou tvořit podle svých potřeb a odhlasují si tak vše, co se jim hodí. Takzvaná pravice si s takzvanou levicí vymění na pár let pár židlí a dále potáhnou za jeden provaz. Pokud by se nějakou náhodou mezi ně dostal člověk zvenčí, za pomoci servilních médií ho zcela zničí. Obávám se, že toto přímá volba prezidenta neodstraní.
    • Pravda , DEFENESTRACE je jedinou možností jak se těch vyžírků zbavit.
  • A je to tady.Mafiánské strany dostaly strach,že jejich loutkoví kandidáti na prezidenta by nemuseli mít dostatek hlasů ke zvolení.Jejich plány začal ohrožovat lidmi oblíbený Tomio Okamura,který není spjatý s žádnou mafiánskou stranou a mohl by jim i kmotrům komplikovat tzv. odklánění státního rozpočtu a zbylého majetku.
  • A co jinyho pan Okamura cekal od tech kriminalniku,jez vladnou nasi zemi dalo by se rici od roku 1946?!
    Viz pripad Delnicke strany-ta jim vadila,ze za penize danovych poplatniku si ta pakaz najala jednoho z nejdrazsich advokatu v cechach.
    Co je zajimavy-tzv.Sametova revoluce byla proti kom.strane-a narode div se,kom.strana existuje stale ve vsech moznych podobach *12* i kdyz je pravdou,ze pod x nazvy...
  • Je naprosto jasné, že po něm modráci, veverky a trautenberkové půjdou ! Je poctivý, prošel tvrdou školou života, chytrý a vidí do karet všem zmetkům a zlodějům ve vládě i zlodějským podnikatelům, kamarádů vládních korupčníků a sráčů !! Proto musí být napadán a haněn na každém kroku !!! Doufám, že vydrží a natrhne všem zmetkům riť !!!
    • ...už dávno mu bylo předpovězeno, že až bude vhodný čas, tak ho mafie zdolá ... stejně jako mnoho dalších ... *10*
  • Tomio Okamura ví, že je lepší rozvoj než stagnace a to debilové škrtů nejsou schopni pochopit. Potopí i řadu podnikatelů, kteří nedosáhnou na státní zakázky iniciované lobisty politických mafiánů a neviditelnou rukou trhu využívající špinavých peněz.
  • Já si myslím, že ten vládnoucí polistopadový odpad společnosti nemůže Vás Pane Okamuro nijak před lidmi / ne před odpadem společnosti/ ohrozit. Pokud budete kandidovat já i všichni lidé v mém okolí Vás podpoří. Hlavně zůstaňte jaký jste a nepodlehněte smradu moci.
    • ba ne gemo... strach dokáže strašné věci.... teprve uvidíme....
  • Pokud bych měl volit mezi Sobotkou,Němcovou a Okamurou tak mám v tom jasno.Nová krev je lepší než ta garnitůra kmotrů.Pane Okamuro jste mi sympatický dřžím Vám palce.Chtěl bych vidět ty obličeje na Pražské radnici ,kdyby to tak vyšlo.Ono když se chceš s někým měřit tak máš dvě možnosti ,buďto ukážeš ,že jsi lepší a nebo toho druhého diskredituješ.ODS už toho ukázala tolik ,že mi to vystačí do konce mého života.Budeme platit jak mourovatí a horních 10-tis. je vyculeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit