Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v americe je prezident v obličeji černej jak bota a podivujete se tomu snad??????
  • Škoda, že nekandiduje Aštar Šeran, ten by nás reprezentoval nejlépe.
  • vysvětlit dětem že je prezident potetovanej je podle mě snažší než když se vás deti zeptaj proč ty nepotetovaný to tady rozkrádaj, plundrujou a vedou od 10 k 5ti........ asi dáte na vzhled........ jste povrchní........
  • zapoměl jsi na MMA - modrý magor AVATAR
  • Byl bych rád, kdybych se mýlil, ale mám takové obavy, že m.č.č. bude volit žida , neboť podrobil m.č.č. nejmasivnější masáži, nebo bude volit důchodce. Nebo již začneme používat obsah své hlavy?
  • Mám příbuzné na Novém Zélandě. Tak vím, že původním potetovaným obyvatelům se tam říká Maoři. Kdežto ve Španělsku jsou mauři. To byl třeba Othelo, mouřenín Benátský, neboli maur Benátský.
  • Právě že Franz nás bude reprezentovat nejlépe, proto ho budu volit, jasná zpráva.
  • Kecáš kozomrde, je potřebné volit právě Franze, staneme se ve světě známější což je pro nás jen dobře, kapišto?
  • Lidi neremcejte, konečně se můžeme svobodně rozhodnout z toho co nám naše demokraticky vládnoucí orgány “DOPORUČILY“. Máme na vybranou z: bolševik,bývalý bolševik,zakuklený bolševik a nevolitelní.
  • Lidé volte takového kandidáta, který ihned rozpustí poslaneckou sněmovnu a vypíše nové volby!
  • Mas to popleteny.Maorove jsou na Novym Zelandu a Maurove zili ve stredovekym Spanelsku.Bojoval proti nim El Cid.
  • Tupci, zvolte si toho potetovaného pomatence a svět nás úplně odepíše. Právem. Celou tu drahou šaškárnu s přímou volbou si posranci a sedátoři mohli odpustit. Ale stádo má hračku a nebude alespoň zlobit.
  • Vím, taky si pod slovem "domorodec" představím příslušníka kmenů žijících přírodním životem někde v Africe, Tichomoří neb kdekoli jinde. Ano, není běžné mít takový obličej.
    Trochu mě zaráží, že za slušně formulované názory máš tolik "nelíbí." Netušil jsem, že i pan Franz štěpí společnost na nesmiřitelné tábory jako klaus, havel, komunisti atd.
  • Mám tři favority Okamuru,Franze a Bobošíkovou a ještě Dana Nekonečného.To ostatní je na odpis.Budeme zvažovat mezi těmi třemi ,čtvrtý je nadsázka v jakém absurdistánu žijeme 23let a i proto,že všechny průzkumy jsou na dvě věci.Převážně jsou předplacené na oblbování ovčanů.To je jako sázet sportku ani náhodou.Jen hlupák tomu věří.Ať jde tento systém do háje a zločinci konečně budou pracovat na obnově.
  • taky zvolim franze, sice vypadá jako maur ale nešišlá a nespí jak ten rakušák, neni furt nalitej becherovkou a nesouloží stromy jak zeman, není pořád v syngóze jak fišer, o tech dalších jsem nikdy neslyšel , jsou to nuly, FRANZ je jasná 1čka, Franz Rulezzzzzzzz
  • Přebíhají i ti neplatní voliči? No to bude terno *1*
  • To opravdu není rozumné, nemá s Okamurou nic společného....
  • No když se to vezme do detailu máš pravdu, ale myslela jsem to trošku jinak. JInak Franze sice neznám, ale nevolila bych ho pro jeho vzhled, i když může být velice inteligentní. Nedovedu si představit jak bych potom vysvětlovala dětem, že to co má na obličeji pan prezident oni mít nebudou....přeci jen to není úpně normální mít takhle potetovaný obličej.

    A s tím Klause a kradením v přímém přenosu záleží jak to chce kdo vidět...on to vysvětloval :)...jen co bylo z jeho vysvětlení důležité: Při významných podpisech se běžně pero nechává .
    Ale to je už každého věc jak to chce vidět :)
  • Řekl bych, že jsme domorodci - obýváme původní krajinu. I když pan Franz není můj favorit, aspoň jsem ho, na rozdíl od klause, neviděl krást v přímém přenosu.
  • to je smutna pravda, je to tak!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit