Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když může být Píková na MO, šílený chemik na MF a svazák v čele vlády, tak proč ne Franz jako prezident. Větší bannánová republika už stejně být nemůžem. A just ho budu volit, ať je nějaká legrace.
    • Dostals mě, teď nebudu spávat. Seš prostě jednička. Just!
      • Zase někdo mi bere nick. Nevychovanci!
        • To bude nějakej kurv bolševickej, já je znám!
  • Lidi neremcejte, konečně se můžeme svobodně rozhodnout z toho co nám naše demokraticky vládnoucí orgány “DOPORUČILY“. Máme na vybranou z: bolševik,bývalý bolševik,zakuklený bolševik a nevolitelní.
    • zapoměl jsi na MMA - modrý magor AVATAR
  • taky zvolim franze, sice vypadá jako maur ale nešišlá a nespí jak ten rakušák, neni furt nalitej becherovkou a nesouloží stromy jak zeman, není pořád v syngóze jak fišer, o tech dalších jsem nikdy neslyšel , jsou to nuly, FRANZ je jasná 1čka, Franz Rulezzzzzzzz
  • KSČM je mladá strana. Byla by prča, kdyby obdobně jako mladí, mladiství a nezrálí voliči, dali doporučení svým sympatizantům i svým voličům, aby volili herr Franz.
    By se pokakinkaly všechny vládnoucí antilidové strany!!!
  • Budu ho volit, je z nich nejlepší!!!
    • to je smutna pravda, je to tak!!!
  • Chtel jsem volit Okamuru ,ale kdyz NEMUZU zvolim Franze! ikyz se mi nelibi, ale udelam to NASCHVAL *1*
    • To opravdu není rozumné, nemá s Okamurou nic společného....
  • Lidé volte takového kandidáta, který ihned rozpustí poslaneckou sněmovnu a vypíše nové volby!
  • Lepší Franc než Klaus !
  • Přebíhají i ti neplatní voliči? No to bude terno *1*
  • Zvolíte si mne?

    Nebo chcete pokračovat v nastoleném marasmu a volit budete židy, rakušáky, děvy, důchodce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit