Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jedine stesti , ze se snad v zivote s touhle existenci nepotkam. Nemuselo by to dopadnout dobre. Jeji politicke pacile a co jeste me nezajimaji. Doslova bych ji rozkopl hubu za neco uplne jineho. 

  Pred lety jsme shodou nahod , meli oba , naprosto nezavisle na sobe tedy , v peci starsi osoby ve forme paliativni , cili zaverecne. Tahle dama se k tomu nekolikrat vyjadrila ve sdelovacich prostredcich takovym zpusobem , ze jsem se modlil abych ji nekde nejakou nestastnou nahodou nepotkal. Opravdu bych byl schopen ji napadnout a surove zkopat. Jedine ona delala vsechno spravne , ostatni jsou blbci . A delala to spravne , protoze si to muze dovolit , sama se chlubila , protoze dostala predem zalohu na nejaky svuj dalsi canc z fondu V Havla , asi pul milionu. Nechape tedy , proc se ostatni take tak nezaopatri a soustredi se jen na starou matku - v jejim pripade tenkrat , jako ona. Dodnes , uz je to rada let , tohle strasidlo nechci z bezpecnostnich duvodu nikde potkat. Ze se take pokousi nasomrovat do politiky me neprekvapuje. Lina , blba , vychcana , prolhana .. Idealni politicka . 

 • Kreatura za kreaturu. Bude to 1:1. V TOP09 nic nového. 

  • No , on si ten trosicku rodove zdegenerovanej pan knize do te sve druziny s oblibou vybiral vzdycky neco extra. Pred timhle Ferkem , osobne jsem presvedcenej ze tam byl zarazen jen a jenom pro netradicni svuj vzhled a asi tim padem take trochu zrejme exoticky puvod , o jedny volby drive tedy , byl panem knizetem sehnan clovek o politiku se do te doby vubec nezajimajici a draftovan , tak receno. Jeho jedine +  pana arcilotra knizete , jak by napsal J . Hasek , bylo , ze ten jim  uhnany clovek byl od narozeni invalida. Fyzicky , nohy , nikoliv dusevni , zduraznuji. To nezapomneli komori pana knizete vypichnout a ten pan se take do toho macaftu na jedno obdobi dostal. Po tom obdobi skoncil a velmi rad se vratil ke svemu mnohem vic prinosnejsimu povolani v oboru zdravotnickych pomucek. Tahle Sommerova se nejak vymyka , uspesnost jejich zavaznych del je asi tak na urovni havlovych mazanic. Jedine pozitivni v tom , lze snad najit , ze na ty slataniny nikdo nenuti mladez povinne chodit , jako tomu bylo drive. Ani na ty havlovy , ani tehle husopasky mineno. 

   Mozna ze to byla taktika take tohohle Ferka , jak se z toho vyzout. Proto ten rychly uprk z toho spolku 09 a vse dalsi. Mimochodem , to co se o nem popisuje , jaka " zverstva " pachal , jsme pachali my studaci pred lety take. A stezovaly si jenom ty , ktere jsme z nich vicemene vynechali.. Praxe z oboru , kdo zazil a bude uprimny , jen potvrdi. 

 • TOP09 jsou k čemu?...k ho...v....nu

 • Tedy to je fakt náhrada......Prý personální vyprahlost ANO.

  Evidentně ani pidistrana TOP 09 nemá moc na výběr. 

 • Z louže pod okap. Feriho asi dohnala jeho lehkovážnost , ale to se ukáže. Místo něho nastoupila postarší  ukuckaná osoba co pohrdá většinou poctivě pracujících , ale jejich peníze z rozpočtu ČT  za ušmudlané dokumenty jí tak moc nevadí. Zase jedna co si hraje n elitu. O životě normálních lidí nemá ani páru.  Tak to je opravdu zákonodárce k pohledání .

 • Pak tady byl jeden, co říkal všetký kradnú, len já čerpám. Ináč je to iba kampáááň.

  • KIMCID

   A sedlák jako ty s tím udělá ouno protože bys to musel dokazat

 • A to se onen Dominik FERI  v minulosti aktivně zapojil do 

  "kampaně proti násilí na ženách", zvané  "Mee too" - pozoruhodné! 

  • pod svícnem bývá tma

 • V Čechách ještě nebylo dna dosaženo. Zase ale , tahle si může být jistá , ze na ni ( nejen ten ferko ) , nesáhne ani rybářským prutem. 

  • A jak vypadá tvoje stará...?!

   • Něco mezi tebou a čističkou vody , lidově zvanou sračk...a v Liboci po velký vodě . 

   • Ptala jste se mě na to samé? Proč myslíte, že žijeme se starými? 

    • I o mladých se říká -  moje stará...🤨

     • Ale mas v podstate pravdu kolobezko . Tahle muzealni relikvie snad ani nikdy mlada byt nemohla. Sice nevim jak vypadas ty - jestli si treba neprivydelavas strasenim v polepsovne - ale pri pohledu na tuhle somracku somrovou se to slovo stara samo asociuje.. 

 • KIMCID

  Paní režisérka má odvracení temných sil jaksi v genech, viz její památné "prorocké a demokratické" věty z roku 2017: „Ty volby jsou nebezpečný nástroj, protože volit může každý a volí i lidé, kteří nejsou vzdělaní, kteří se nezajímají o politiku, všechny ty souvislosti, ale skočí na ty populistické nabídky, a to je to nebezpečí teďka po celé Evropě i v Americe,“ posteskla si.„Ti lidé, kteří se nemají příliš dobře, ti chudí, ať už vlastní, nebo nevlastní vinou, tak skáčou na špek populistům jako je Babiš, kteří slibujou, ale nikdy nic nesplní. Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší. Ta většinová společnost skutečně není vzdělaná, nemá promyšlené ty společenské děje, jak to půjde dál a co se stane. Pravdu ta paní má v jednom, že k volbám by neměli chodit lidé, kteří se o politiku nezajímají, tím pádem neznají programy polit. stran a hnutí, takže volí podle fotky a nebo podle názoru hospody či sousedky. Na vzdělání bych až tak nelpěl, protože žádný titul od blbosti neosvobozuje a mnohdy lidé se zdravými úsudky strčí do kapsy kdejakého vzdělaného baziliška.

  • Volit by měli VÝHRADNĚ ČLENOVÉ POLITICKÝCH STRAN, (tedy pouhé jedno procento populace) PONĚVADŽ JSOU SPRÁVNĚ POLITICKY UVĚDOMĚLÍ. 😯 99% jsou nestraníci, tedy neuvědomělí, politicky nevyzrálí občané. Nejsou svéprávní o sobě rozhodovat. Jsou dobří pouze k tomu aby platili účty a poslouchali nařízení ústředních stranických výborů v čele státu.  A taky bych vrátil právo PRVNÍ NOCI (případně dalších nocí, kdy kdejaký stranický politruk požádá jakoukoli slečnu, ta mu v rámci upevňování svobody a demogracyje bude muset být po vůli).  Tím by odpadl problém Feryho, případně jiných politruků. 

   To má tedy vlastně Schvarzenbergova a Černínova TOPka hned volební program (už nemusejí nic vymýšlet) -ZA PRVÉ- vyřadit 99% nestraníků z volebního procesu a zavést absolutní a neomezenou moc JEDNOHO PROCENTA STRANÍKŮ. -ZA DRUHÉ-vrátit feudální právo první noci případně rozšířit na absolutní právo a povinnost pro všechny občanky státu být kdykoli neomezeně po vůli straníkům.

  • KIMCID

   Každopádně když to Topce uškodí jedině dobře :D

   • Jeden usne  uprostřed věty a druhá se musí za každým slovem nadechnou jak je prohulená. V plicích nic a v hlavě jakbysmet.

    • KIMCID

     Jo taky jsme si to vždy o Havlovi myslel

 • gaheris

  Sommerová, fuj to sem se lek! Že prej bude slyšet? No spíš bude nepříčetně ječet !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit