Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/znasilneni-skolacky-migranty-v-berline-uvedlo-jeji-krajany-do-varu/

  *5*
 • Německé imigrační úřady odmítají přiznat uprchlíkům z Ukrajiny právo na azyl a připravují hromadné deportace ukrajinských občanů.
  Jak uvedly Frankfurter Rundschau, místní příslušné orgány rozhodly kladně pouze jednom z dvaceti žádostí.
  Celkem, podle novin, požádalo o politický azyl od začátku ozbrojeného konfliktu v Donbasu více než sedm tisíc Ukrajinců, a kladně bylo rozhodnuto pouze v 5,3% žádostí. Každé odmítnutí je podle imigračních zákonů Německa, doprovázeno požadavkem, aby dotyčný opustil zemi.
  Kromě toho, parlamentní většinová frakce ve Spolkovém sněmu minulý týden rozhodla o Ukrajině, že se jedná o „bezpečnou zemi". A žadatelům o ze zemí kategorie „bezpečné", je možné udělit azyl pouze na základě skutečnosti hrozby politického pronásledování a represe.
  Podle Deutsche Welle činil počet žádostí Ukrajinců o azyl v Německu předloni 2703, a loni 4440.
  • A co slimáci? Ty si tam nechají?
 • Je válka v Čečensku.
  Rusáci, tvrdí chlapi, vycvičí speciální komando, který má jediný úkol. Vyvražďovat Čečence.
  Komando takhle letí letadlem a velitel jim povídá:˝ Kluci, za každou hlavu Čečence, dostanete 1000 dolarů. Teď…˝ Nenechaj ho ani domluvit a všichni začnou brousit nože a čistit zbraně, prostě hroznej hluk.
  Letadlo se blíží k letišti. Všichni už nadšeně řvou a hned z letadla vyskakují a řádí. Řezaj hlavy jako divý.
  Po tomhle masakru se vracejí k veliteli, aby se pochlubili. Každej má tak deset a víc hlav. Velitel se na ně smutně podívá a povídá: ˝Vy kretééni. Tohle byla jen zastávka v Petrohradě.˝ *1* *1* *1* *1* *1*
  • Skvělé! Báječné! Vtip Roku. *1* *1* *1*
 • Víte, co je to ruská trojka?
  Dva souloží a třetí hlídá věci. *2* *2* *2*

  Američan říká: „Já když chci, tak se můžu vysrat před Bílý dům a nic se mi nestane.”
  Rus povídá: „Já můžu udělat to samé před Kremlem… jen nesmím dát dolů nohavice. *1*

  Jak končí ruská pohádka?
  Zazvonil konec a ukradli mu zvonec. *2* *2*
 • Ježíš, Budha a Kolumbus byli Ukrajinci!
  Ukrajinský televizní kanál TSN zveřejnil příběh, který vypráví o ukrajinských kořenech modelu pro nejslavnější obraz na světě – Monu Lisu. Prohlášení bylo tak šokující, že si světová média se značnou dávkou ironie připomněla, že v současné době nacionalistického vzedmutí na Ukrajině i jiní slavní lidé najednou získali ukrajinské kořeny.
  Program ukrajinského kanálu TSN popisuje, že italští výzkumníci již dlouho snaží najít příbuzné ženy, se kterou Leonardo da Vinci namaloval na slavné Mona Lise, a nakonec to padlo na sestry Strozziové - Natalii a Irinu. Podle televize sestry vědí o svém rodném vztahu odmala. Ale skutečným překvapením byla skutečnost, že Strozziové měli ukrajinských kořeny. Jejich babička z matčiny strany se narodila v Kyjevě, a dědeček byl rodák z Oděsy.
  Také se ukázalo, že Oděsa je historickou vlastí jiné osobnosti první velikosti. Řeč je o zakladateli Facebooku Marku Zuckerbergovi. Premiér Ukrajiny Arsenij Jaceňuk 2.října oznámil v jedné z kyjevských škol, kde vyzval studenty, aby se radši přihlásili raději na Facebook, než další sociální sítě, na podporu „svého" Zuckerberga, jehož rodina, podle předsedy vlády, je rodem z Oděsy. Odkud vzal Jaceňuk tuto informaci, nevysvětlil.
  Možná, že tvorbu těchto myšlenek ovlivnil slavný ukrajinský historik Valerij Bebik. Získal popularitu po zveřejnění jeho prací v „Hlasu Ukrajiny", oficiálním tiskovém orgánu Nejvyšší rady. V něm tvrdí, že Ježíš Kristus byl ve skutečnosti Ukrajinec, protože se narodil na území „starověké Ukrajiny“. Tak vysvětluje, kdo je bohem vyvolený národ, a zejména svobodomyslnost ukrajinského národa.
  Dalším překvapením byl objev rovněž tohoto historika, že Budha také pochází z Ukrajiny. Podle historika, měl ukrajinské kořeny a patřil ke skytům, budinským lidem, kteří žili ve druhém a prvním tisíciletí před naším letopočtem na území „starověké Ukrajiny“.
  Další historik Alexandr Dubina ve svém článku v časopise Ukrajinská kultura sdělil světu, že Amerika byla objevena Ukrajincem, a ne žádným „Italem“ Kryštofem Kolumbem. Tvrdí, že ve středověku v Evropě lidé dostávali jména podle místa původu. Proto došel výzkumník k závěru, že od té době nazývali v Portugalsku Kolumba jménem Kolon (Colón), což znamená, že byl rodem z Kolomye, které je nyní regionálním centrem Ivano-Frankivskového regionu.
  Zdá se, že svět by žil dosud v obrovských bludech, nebýt ukrajinských historiků a politiků.
  • *15* *15* *15*
 • Ukrajina kde to je?
  • bbbb si to vygooogluj ty ruskej primitive
  • V Rusku
 • vivat Novorosija *14*
 • Jejda, Simonka si učůrla *14*
 • Dnešní Ukrajina = nepovedený projekt USA a EU, který již odepsaly. Pokud se v této zemi nechopí moci skutečně silná osobnost, která by s místními oligarchy dokázala zatočit, tak Ukrajina brzy spadne do propasti. Její největší chybou bylo to, že se nechala vtáhnout do občanské války, uvěřila slibům západu a přerušila veškerou spolupráci s Ruskem, které byla pro ni jen a jen výhodná. Za to se nyní zmítá v křečích a trpí.
 • Multinick smrad Semjon co tu smrdí nonstop se svou partičkou virtuálních přátel tady o5 smrděl do rána.: )))
  • Ruský multinick Semjon BTW Gayínek Rybanna zde skutečně smrdí od rána až do noci.
   90 procent nicků na Tiscali patří jemu a 90 procent hlasů zde také naklikal on. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit