Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běž v pátek nebo v sobotu na Václavák v 22-24.00 hod. a uvidíš, kdo a jak šíří cokoliv a jakkoliv. Pokud to nestačí, vlez do první putiky v 21.50 hod. a uvidíš ten předávací frmol Covidů. Jinak ani jeden policajt. Sovětští židi s českým pasem a "naturalizovaní" muslimové ze Skandinávie se jdou zožrat jako ti caři do ČR, protože letenky jsou dumpingované a doma se to nesmí. Normální Čech téměř nesmí na ulici a tenhle výše uvedený matroš je totální chemická zbraň. Podpora turismu musí byt. Doufám, že z toho někdo alespoň odvede daně, když už ty hentý prodejci nemusejí mít registrační pokladny. 

  • Jediné relevantní zprávy k epidemii najde člověk jen a pouze na stránkách

    ÚZIS Mzd ČR...

  • Odborníky okamžitě do vězení.

    • Založ transparentní účet, na který se budou zasílat finance na budování nových věznic...

      Chceš tam posílat všechny ( neříkám, že mnozí z nich tam nepatří), ale kapacita stávajících je nedostatečná...😉


  • josef.chmela

    Naši odborníci na vše v nové vládě rozvolňují. Všude v okolí našich hranic naopak zpřísňují, např. Itálie, Rakousko atd. Asi nemají chudáci takové odborníky ve vládě jako my.

    • Odborník na vše a hlavní koordinátor na vše, soudruh, agent Bureš, už nám naštěstí nevládne...

      • josef.chmela

        To si ještě povíme po Novém roce, kdo je karierista a populista s pouze ideologickým konzervativním uvažováním nedbaje rad skutečných odborníků. Nic dobrého to nepřinese. Zlatý Babiš.

        • On koblihář nikdy na rady odborníků nedal...

          Vždy muselo být pouze po jeho...

  • Potřebuji napichat to svinstvo co mu skončila expirace a sami si ji přes EU prodlouzili do lidi a tak se to zveličuje...

  • Dnes už měl nebo má každý slušný člověk, který chce být IN a COOL, koronavira. 😯 Ti lepší lidé ho mají dokonce i dvakrát, starší a upgrade verzi. Jen zaostalé socky, které se nikdy na nic nezmůžou se stále pachtí se zastaralou rýmou a trapnou chřipkou......

  • omikron vysiruje hlavne komunisti zidy homosexili rusi amerikani indyjani psident zeman a gorili !!!! tototo je nesnavistny komentar namereny predevsim na ultacovaci zakladni lidski prava rasy a predsevceni !!! atez taky proti chovu domaciho zvirata !!!

    • Co je  toto za blábol...

      Ani Vasilisa ne gavarila eto...

  • A řekne nám Menses kdo rozšiřuje po České republice omicron? Že by vy abyste mohli pak kecat jako mladý vrány.

  • f2sulik

    Dnes 17:00 jsem chytil omikrona asi v 19:00 mě ho přišlo líto a zase jsem ho pustil😊

  • Já zas doporučuji zhlédnout nové video s doktorkou Pekovou a ještě dnes. Zítra už může být cenzurou smazáno, jako to předešlé.    https://www.youtube.com/watch?v=pEYshVGvLoQ&ab_channel=svedominaroda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit