Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková vzácná návštěva, a vítá ho největší opilec v ČR; není to ostuda?
    • Já tam Kalouska nikde nevidím... *14*
      • Zato Zeman se vpopředí klátí.....................
  • Hezky a upřímně si pan prezident Zeman Si Ťin-pchinga k sobě pravou rukou tiskne. Dokonce i svetr si oblíkl v in barvě.
  • Proč jsou body předem dané a není možné, hlasovat jinak než chce Tiscali ?
    • Píšu to asi dva týdny, kdy mne redakční cenzor, vzácný karakter, na dva dni dal do šuplete a po návratu už nemám možnost -technicky vzato, vůbec jakkoli hlasovat. Ale že to jde, je rozhodně divné. Co tím redakce sleduje nevím, ale na mé připomínky-zde, nereaguje. *12* *12* *12*
      • Souhlasím s vámi. Taky jsem měl zablokované hlasování ale na 14 dní. Že bychom se už začali v poučili ?
        • Já tomu fakt nerozumím, notabene když místní zlej multitroll byl v hlasování stejně jasná jednička. *14* *14* *14*
  • M. Zeman s omluvou pronáší neupřimná slova o tom, že nemá zlatý kočár ani Bílý dům (??). Tam, kde by se měl v prvé řadě řádně a veřejně omluvit, tak tam se jeho omluvy asi nikdy nedočkáme. Bylo totiž už soudem 1. instance prokázáno, že článek "Hitler je gentleman", jehož autorství současná hlava českého státu vkládá do pera Ferdinanda Peroutky, NEEXISTUJE. Článek se dodnes nikde nedohledal, ani pod jménem jiného autora!!! M. Zeman prostě nemá dobrého "pamatováka". Přesto se hlava českého státu bude tvrdošíjně hádat a soudit dál, jen aby se nemusel za svůj nehorázný a ve všech důsledcích neskonale ubohý výrok omlouvat vnučce F. P. paní Kaslové. Chová se jak zbabělý a nečestný člověk. Čehopak se ještě dočkáme od takového prezidenta, pro něhož slušnost, ohleduplnost a férové jednání jsou nic neříkající pojmy?
    • Zeman je lstivý, mstivý, ulhaný a nemocný, vzteklý dědek. Jiné už to, bohužel, nebude.
  • Viděli jste soudruha Zemana v roli prezidenta, jak sotva pajdal po trávníku? Dávám mu tak dva měsíce!
    • Velmi nechutné,tobě také nikdo nepřeje at chcípneš,jsi lidské hovadoo.
    • Tomu trávníku? Bez obav.... *14*
    • Já mu nepřeju nic zlého, ale už aby vypadl z Hradu, ostudy bylo dost!
    • v tom případě mu přeju: kupředu levá!
      • jo leva-rna voni nam ty komunisti dneska nejak pravicově kapitalištěj,dnes už žádná internacionala ale nadnarodní monopoly.
    • viděl. Děsná sranda
  • Zeman? To je ten ožralec, kterému říká drtivá menšina "soudruh prezident"?
    • Zloději nicků. Pravicoví, zaprdění demokraté (havloidi a podobná spodina společnosti) umí jen krást, lhát, podvádět a demagogicky vykládat dějiny.
  • Co náš prezident Zeman činí, dobře činí. A určitě zastupuje 60% většinu slušných lidí. Ostatní jsou pouze parchanti, kteří neumí uznat většinový názor a volbu. Jen mentálně omezení kchárlovci (nově kalouskovci), sluníčkáři havloidé a tupí ODSáci sprostě uráží našeho prezidenta. Není se čemu divit. Oni za to nemohou. Jejich mentální vývoj se totiž zastavil na ůrovni žáčka mateřské školky.
    • Zamana hlavu statu namazanou, volilo cca 2 mil. lidi to je sotva 20%.....
      • Spícího a zaprděného Kchárla volilo sotva 10%. Já vím, je to těžké, při tvém vzdělání, pochopit, ale 20 je víc než 10. Když nevěříš, tak se jdi zeptat do 1. třídy ZŠ, tam ti snad poradí. Ikdyž to nevím s určitostí, zda to budou umět žáci dnešní "demokratické" školy. Možná s tím bude mít problém i demokratický středoškolák, ba i vysokoškolák. Z té plzeňské VŠ - určitě.
  • Bude ho brzy mít. Pojede na něm do Pekla!
    • za havlem?
    • Už aby tam byl, vlastizrádce!
  • Já bych vypsal referendum pro stavbu bílého domu pro našeho pana prezidenta. A postavit ho, abychom mu udělali radost. Vždyť si to svými názory a vystupováním zaslouží.
    • pokud tím myslíš protialkoholní léčebnu jsem pro.Bez možnosti propuštění.
      • No jo, ale tam by byly okna zamřížovaný.
  • Ten opilec z Hradu by už opravdu neměl chlastat, demence je víc než patrná.Co slovo, to perla! Příští prezident by měl být rozhodně mladší než 70 let a především psychicky dobrý, jinak je to humus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit