Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na zemi je nebezpečný parazit, jakýsi homo, prý "sapiens", který se přemnožil a množí se čím dál víc, zaplavil celou Zemi, chce poroučet větru dešti a přetváří a přitom devastuje Přírodu. A jen otázka času, kdy se ten parazit otráví vlastními výtvory a Příroda ho potom zaplaví, utopí, udusí, upeče... A pak zbude pár jedinců toho parazita někde v jeskyni a budou si báje o tom, že lidé přestali respektovat přírodní bohy a ti je za to potrestali.
    • ... buď v klidu, primivům s IQ jako ty se homo sapiens říkat nemůže, troubo :)))
      • Já myslel že tady bude klid agrofertní impotente.Tvuj guru z asociace nenažraných občanů hubne doufám že ty taky a po volbách vás chytí nevyléčitelná anorexie.Máš denní viď,brankáři z kosteleckejch uzenin.Máš aspoň 3 pětky na hoďku,ale tobě to stačí když ti v háku jde internet.
        • ... za tečkou na konci věty se v češtině necháva mezera, balíku :)))
          • ááá lopata z chlíva nám vyučuje ČJ! To se povedlo! Páchne to, prasí to, píchá to vlastní matku, ale chtělo by to být pedagogem.
          • ááá lopata z chlíva nám vyučuje ČJ! To se povedlo! Páchne to, prasí to, píchá to vlastní matku, ale chtělo by to být pedagogem.
      • ty jeden velký mysliteli z prasečího chlívku. Všichni na obědě, ale u tebe doma páchnoucí koryto prázdné, co? Krásná neděle u prasátek,co?
  • ... to RAT: Kdo zachrání tebe?
    • já jsem krysa já přežiju všechno ty nulo! *5*
      • ... víš moc dobře, kdo z nás dvou je nula, kryso :)))
        • jo tupoune a nebuď takovej zženštilej s těma smajlíkama nebo seš buzna.Sory to teda jseš určitě.
          • ... hlupákům nebudu vysvětlovat, co je značka, podle které chytrý pozná chytrého :)))
        • ale no tak! Přeci jediným zvířetem a kvalitně páchnoucím jsi tady přeci ty! Páchnoucí prase z chlívku.
  • Hmmm smutné....my máme pávy už třetím rokem a letos jsme odchovali i mladé takže aspoň v Čechách zachraňujeme to co šikmoočci ničí...žrát je nehodláme...
    • ... seděls na vejcích, pitomečku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit