Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Goebbelsovská propaganda pojata profesionálně. Opravdu nelehký úkol pro ty co budou vytvářet tuto propagandu. Lži, pokrytectví a křivárny západních soudruhů pod vedením soudruhů z USA líčit v růžvých barvách. To se nepovedlo ani komoušům. Možná, pár zhloupnutých mozečků nachytají, ale jinak- sysifovská práce.
  • Ach jo, jakoby nebyly jiné starosti. Když už se neví z které do které, poslouží vždy spolehlivě Rusko jako cesta k odvedení pozornosti...
  • Tak nevím, mám-li se smát nebo plakat. Mogheriniová bývalá členka italské radikální komunistické mládeže velí týmu, který má propagovat hodnoty EU? Myslím si, že je to akce předem odsouzená k neúspěchu. A to zvláště v dnešní době, kdy všichni občané EU vidí, jak je EU neschopná řešit problémy, které se na ní valí a jak nedokáže odporovat agresivní politice USA, které si z EU pomalu ale jistě dělají svého vazala..
  • Ministerstvo propagandy to zachrání ve lhaní. EU budou chválit i když nebude za co ! *12*
  • Lev Kopelev se zasadil o publikování Solženicynovy povídky Jeden den Ivana Děnisoviče, protože seznámil Solženicyna s Tvardovským.

    V 8/68 Kopelev protestoval proti okupaci ČSR, byl propuštěn ze zaměstnání, nesměl učit ani publikovat, 1980 jej KGB poslala na studijní stáž do NSR, načež jej zbavila SU občanství.
  • Novaja gazeta z 15.1.04 uveřejnila seznam otázek rodin pozůstalých na Putina a jeho FSB, aniž by jim někdo odpověděl, mj. proč FSB jednotky zaútočily přesně v momentě, kdy Anna Politkovská v divadle začala úspěšně vyjednávat, proč se FSB nepřiznala ku svému agentu provokatéru Terkibajevovi, a proč zahynul, když byla jeho identita odhalena ? Proč FSB zabránila lékařům před divadlem, aby poskytli dusícím se rukojmím z Dubrovky první pomoc ?

    Novaja gazeta otiskla i vyjádření tehdejší prezidentské kandidátky (z 04) Iriny Chakamada : “ Dnes poprvé přináším svědectví o svém vyjednávání s teroristy v Dubrovce dne 23.10.02, přestože mi bylo řečeno, abych mlčela.

    Při tomto vyjednávání jsem pochopila dvě věci – že teroristé nemají v úmyslu vyhodit divadlo do povětří, které ani nezaminovali, jak tvrdily úřady, a že úřady nemají zájem rukojmí osvobodit - Vološin, šéf prezidentovy kanceláře, mi vyhrožoval, abych se do vyjednávání již nepletla, takže jsem došla k názoru, že krize v divadle má protičečenskou hysterií udržovat v chodu Putinovu válku v Čečensku “ …
    • zloději *10*
  • Co myslíte, mám se přihlásit do teamu? Budu tapetovat za Eura, časem bude i ten elektrovozejk. *3*

    Ale ono to asi neklapne poněvadž tam poznají, že jsem ultrahňup. Tak musím zůstat s vámi a *11* tu, máte radost? *3*
    • běž se radši vykakat *10*
  • Rusko a pan prezident Putin jsou jedinou zárukou míru v Evropě.
    • To těžko ulhaný Ivane. Putin se chová jako Hitler - napadá sousední státy
      a krade jim území.
      • kdyby to byla pravda dle časové posloupnosti by už byl v ČR.Tak prosím nelži
  • *1* *1* *1* *1* *1*
    budou plakáty jak za komárů?
    • jedinej komár jsi ty !! bolševickej kolaborante *11* *12*
      • simonko že to řikáš ty zloději nicků a lháři
        • jsem tečka *12* *11*
          • z plzně *1*
  • bezregistrace
    Bohouš má posílit tento team a jeho křesťanskou část ... znáborovali ho totiž jako osla k jesličkám
    • dearputin.com *14*
    • *15* *15* dobrý
    • *15* *15* *15* *15*
    • *1* *1*
      • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit