Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S alkoholem v krvi řídit zakázáno a tady ti m a m r d i můžou řídit tento stát (cirkus Kraďousek)???
  • Metanol na vás vy kuvy a Kraďousek ve frontě jako první
    • a opakovane :-)))
  • Ožralých v parlamentu je hafo. Jedni chlastají ze žalu, druzí z vítězství a ti třetí nevědí jak utrácet hafo peněz.
  • Klaus byl v mnohém lepší jak Havel, to je bezesporu, pohoršil si to ale s tou amnestií,,,
    • on si to pohorsil mnohem, mnohem driv
  • Poslanecká sněmovna je pracoviště, jako každé jiné, i tam by měl platit zákaz alkoholu, jako v každé jiné továrně či úřadu. Nebo snad si může někdo z normálních lidí skočit do kantýny na panáka? Zaprvé nemůže a zadruhé by přišel o práci, což se ale naší elitě nemůže stát. Takový ja život. Holt koho jsme si zvolili, toho tam máme.
    • Vlítnout tam,dát všem dýchnout a padáka za hrubé porušení pracovní kázně!!!
  • Paní poslankyně, v čem máte problém, aby jste přímo jmenovala ony poslance? To je z vaší strany co? Falešná kolegialita, nebo připokakanost? Nazývejte věci jejich pravými jmény, nebo se tak začátečnicky neztrapňujte. *16* *16* *16*
    • myslim, ze chudak byla tak konsternovana, ze si ani jmena nepamatuje, nezapomente, ze tam byla poprve, to musite hned tak utocit?
      • Vážený obhájče "bla", pokud byla paní poslankyně "konsternována" natolik silně, že si nepamatuje, kdo to byl, tak kdoví, zda to byli poslanci a zda vůbec to bylo z PS. Nebo si to paní poslankyně dobře pamatuje a platí to, co jsem již uvedl. *1* *1* *1* Co brání popsat onu situaci tak, aby byla kompletní, jasná? V opačném případě vzbuzuje oprávněně právě tyto a rozličné dohady, že...? Takový "malý populismus, či pavlačové drby" Nic víc,nic méně. *1* *1* *1*
        • nechte si svoje vztekle smajliky mraciky na doma...co vam brani, abyste ocenil to, ze to nekdo vubec rekl/a, to celkem zaslouzi pochvalu...ostatni jenom tise prihlizeji
          • Já bych to ocenil - kdyby to bylo dotažené do konce. A vy, kdy si uvědomíte, že nestačí pouze křičet " viděla jsem zloděje", ale je taky nutné, v případě, že je oné osobě známý, jej pojmenovat. V opačném případě paní poslankyně sklouzne k těm ostatním dle Vás "slušným", kteří se budou vždy bát sdělit "nahou" pravdu. Nyní tedy křičí do světa, podívejte se, jak jsem rozhořčena a konsternována, já, slušná žena...ale popsat zlo se bojí, a to je ten přesný termín. Zbabělci do PS nepatří. *16* *16* *16*
            • jeje, to byste se divil kdo tam nepatri, hlavne klid...a clovek ma zacit u sebe, co delate vy?
  • Paní Hynková jste na omylu, poslanci budou chlastat dál, (Kalosek atd..) a chovat se k sobě budou hůř než dobytek. (arogance moci).
  • Komunisté nechlastají a chovají se slušně. Příště volby vyhrají!
    • to ne, akorat zabijeji a zaviraji lidi, jinak dobry...
      • Ty přece dobře víš že lžeš! Tyto kecy jsou ti milejší než vlastní čest? Nebo jsi totálně zmanipulovaná oběť kapitalismu? Že se nestydíš chlapče!!!
        • komu tykas????
          Prečtete si nějakou historickou knihu o komunismu, pak diskutujte...zda se, ze jste totalitu nezazil a pokud ano, tak neni co dodat, to mluvi samo za sebe...
          • Knihy o komunismu vydané po roce 1990 jsou snůškou lží a polopravd, vydané pro takové jako jsi ty!
          • Jsou tací a že jich je, kteří si žádné knihy číst nemusí, vážený "bla". To ale očividně není Váš případ. Tak navštivte zase nějakou knihovnu a vzdělávejte se v tom, co mnozí, i já, prožili "na vlastní oči". Ale nevím, co vše vyčtete a jak to na Vás zapůsobí. Já mám jasno i bez těch knih. *1*
            • rikam, neni co dodat, protoze pokud to nekdo zazil a jeste to haji, tak proste byl nejakym zpusobem poplatny komunistum...
  • Mne by ale zajímalo, poslanci kterých stran byli opilí pod obraz, že se netrefili do dveří, popřípadě "házeli šavle" jako Kalousek v přímém televizním přenosu. Byli ožralí také komun isté, či alespoň někdo nechlastal ??? Správně by měl panovat zákon, že poslanec, který se dostaví do parlamentu opilý, by měl automaticky ztrácet mandát poslance. Do týdne bychom byli bez parlamentu a mohly by být další volby, bez hloupého samorozpouštění. A ještě by jim patřila za opilství automaticky pokuta alespoň jeden milion Kč. Co jsme to za zemi ??? Řidiče necháme foukat a jak nafouká jediné promile, přijde o řidičák + pokuta atd. prostě flastr. Ano, ohrožoval ostatní na životě. Ale poslanci nás ohrožují na životě víc, než ti řidiči, co si cucnou - a to se smí !!!
    • Ale poslanci nás ohrožují na životě úmyslně a systematicky, s tím nemá chlast co dělat. *1*
      • No, dá se to tak říci, ale chlast jim zvyšuje radost z toho ohrožování a vraždění.
  • V teto nedemokraticke opovrzenihodne zemi vladnou fetaci,alkoholici,zlodeji a mafiani.Neexistuje vubec zadna moznost tu chatru odvolat.
    Co se tyce chlastu,tak by snad dosti pomohlo,kdyby v tech jejich kantynach byl zakaz prodeje alkoholu.No a v prilehlych restauracich by to tez slo nak zaridit-jsou ve svete mesta,kde se pred fotbalovym zapasem nesmi prodavat alcohol vcetne piva.A jak vsichni vime,tak tato zvolena spodina je mnohokrate horsi,nez vytrznici na fotbalovych zapasech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit