Přejít na výpis diskuzí

Opozice chce vyšetřovací komisi ke špionážním aktivitám Číny a Ruska

4.12.2018 17:19
34 příspěvků

ODS, Piráti, lidovci, TOP 09 a STAN chtějí vytvořit sněmovní vyšetřovací komisi, která by hodnotila vliv cizích autoritativních režimů na Česko a hledala způsoby, jak tomuto vlivu lépe čelit. Oznámili to dnes společně novinářům v reakci na výroční zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) a Vojenského...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To jako, že zas nějaká skupina diletantských a hlavně politických komparsistů.., se budou opět zviditelňovat, dělat i politické body v nějaké "komisi s.r.o"..a fušovat do řemesla, za peníze daňových poplatníků v něčem., co nesrovnatelně lépe a kvalifikovaněji umí posoudit tzv.rozklíčovat..i v čem se už dost vyjádřily naše spec.služby.., které mají zcela jistě o hodně víc zkušeností, znalostí, informací atd..?! 

 • Ještě ustanovit vyšetřovací komisi k činnosti opozice z Kalouskova tzv. Demokratického bloku.... Vyšetřovací mánie na základě módní vlny protiruské hysterie je to pravé ořechové...
 • ferda.borek

  Nic se nezměnilo. Kdysi vybraní jedinci z našich řad jezdili na politicko-ideologická školení do Moskvy. Potom když se vrátili dohlíželi na plnění zájmů Kremlu. Jedním z takových byl Štětina, v současnosti politik TOP09 a respektovaný člen pražské kavárny. To nemá chybu, že? Dnes opět vybraní jedinci jezdí na politicko-ideologická školení, jenže už ne do Moskvy, ale do USA a Bruselu. Dnes dohlížejí a slouží zase zájmům USA a Bruselu. V podstatě v obou případech, jak za starých kom. časů byli, tak dnes jsou tito lidé agenty cizí mocnosti, byť pracují ve prospěch jakože našich spojenců. Víte, co fakt nemá chybu, že právě ve stranách ODS, STAN, KDUČSL, TOP09 je těch absolventů politicko-ideologického školení nejvíce, hlavně v TOP09. Třeba politici TOP09 Ženíšek, Chvojka, Kotalíková, Langšádlová jsou absolventy amerického vládního programu International visitoir leadership. Na tento program jsou americkou ambasádou v Praze vybírání lidé z řad politiků, novinářů, justice atd. ochotni doslova za třicet stříbrných jako biblický Jidáš k vůli kariéře zaprodat zájmy vlastní země a národa zájmům americké administrativy. Tohle jsou skuteční a nebezpeční agenti cizích zájmů, protože tu působí naprosto legálně.  

 • Žádná vyšetřovací komise od roku 1990 nic nezjistila. Jen gesto k ničemu. 

 • Česká republika je "nástupní prostor" pro špiony všeho druhu - právě svým centrálním postavením v Evropě. 

  Nemluvě o tom, že mnozí bývalí bolševici ve službách Ivanů mohou lozit po celém světě, včetně států subkontinentů Severní a Jižní Ameriky. 

  Informace jsou významné - a dobře placené - zboží!

 • Tak by mě jen tak mimochodem zajímalo, co tady ti špioni z Ruska a Číny chtějí vyšpionovat? Tady u nás? 

  Jsme vojensko strategická velmoc a máme super vycvičenou a moderně vybavenou armádu. Máme průmyslové podniky, které jsou nositeli moderních technologií a inovací!!

  Máme leda dobrovolnický sbor uchazečů o práci v misích, pokud možno daleko a za pěkný peníze, máme leda hromadu montoven. Co by je na nás mohlo tak asi zajímat?

  A to co za něco stojí vyžvaníme i bez jejich snažení.

  Tak si myslím, že je to zase jen článek pro pobavení čtenářů typu agenta Josefa Vyskočila a staré Plajznerky z Putimi. 

 • Zatím se nikdo, ani Babiš ani Miloš Zeman nijak nepokoušeli lidem rozmluvit, že jsou to, co o nich všichni, včetně Policie ČR, ví. 

  To, že dostali od části obyvatelstva - zaměstnanců Andreje Babiše a jejich rodinných příslušníků a dalších příslušníků, kteří mají nařízeno volit ANO a Miloše, hlasy, neznamená, že můžou veřejně páchat jeden trestný čin za druhým a většina obyvatel ČR na to bude zírat v němém úžasu, jak v únoru 1948 na drzou komunistickou, zlodějskou chátru.

  • josef.chmela

   Nám ostatním a opravdové většině je jasné, že tebe učili v druhé třídě pomocné školy ODS, že většina pro pravicové strany je 10%. Ostatní jsou bezvýznamná menšina a musí poslouchat to, co vaše 10% většina vyblije.

  • O kterém trestném činu to mluvíš , otom hypotetickém , který se snažíte horem dolem vsugerovat přes placená media. Pokud vím tak nikdo nebyl shledán v. . Nebo jsi jako soudce přísedící z ulice???

 • ferda

  Je to tu přešpionováno. Zrovna nedávno lezl jeden ze sklepa a člověk při tom množství musí dát pozor aby nějakého nezašlapl.Jsme pupek světa a to něco obnáší.

 • Naco si to hrajete??? Zákony na h...no. jen dělíte pašalíky, současně jste na 5. místech a zakaždé berete plat a náhrady. Když už máte něco udělat tak akorát schválení svých platů jinak jste ostudou národa. Všechny zlodějiny za posledních 30 let jste ani nepodali podnět k vyšetření a najednou si budete hrát na vyšetřovací odborníky???? Připomíná mi to 84 rok kdy jsem byl na vojně a vše bylo tak tajné a hlídané , že jednou za rok na útvar přišli civilisti v den otevřených dveří a vše co bylo zakázáno se mohlo v ten den fotit. Technika z 2. světové asi nebude žádné tajemství!! Pokud vím tak jsme montovnou německa a nevím o tom , že by zde byla nějaká fabryka která mdodává polotovary do ruska. Tak co chcete vyšetřovat. Asi máte málo práce!!!! Lemplové si hrají na FBI.  rychlokvačky z Plzně. Benda s spol.

 • A vrchního vlastizrádce a kolaboranta Miloše Zemana by měli s tou bolševickou chátrou vypráskat jako prašivé psy.
  • Miloš Zeman začínal v politice  jako zaměstnanec Jakešovy věštírny, která byla pobočkou KGB v Československu. Většinu jeho aktivit financuje Andrej Babiš o němž se uvažovalo jako o člověku, který si objednal vraždu kmotra Mrázka. Miloš Zeman je namočen (byl premiérem) do řady kauz, kdy Česká republika prodala za podivných okolností, za pár miliónů majetek, který měl cenu pár miliard. Miloš Zeman lže a šíří poplašné zprávy ...atd Jestli je někdo za hranou zákona je Miloš Zeman, který dodnes nevysvětlil, kdo financoval jeho volební kampaň - údajně to byl  LUKOIL a jak to bylo s jeho údajnými vazbami na zločinecké totalitní režimy po celém světě.

  • překvapuje mne tvá odvaha/blbost. Jsi za hranou zákona , ale to tě asi nezajímá protože jsi bez občanky ???

   • b) je správně.

    Výrok:"...by měli" nemá s odvaho nic společného, je to standardně hloupý VDT.

  • Tebe stačí jenom kopnout do prdeleee......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit