Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vážení zrádci, děkujeme, odejděte! Nebudeme zde ze svých daní živit hajz.y! *12* *16*
 • Okamuro drž se. Již z fotek zrádců je vidět jejich hnusné ksichty.
 • Tomio jsme s Tebou.
 • Okamura mluvil moc otevřeně o zlodějnách po r. 1989 a proto se stal nepohodlným. Jako Sládek, kterého odstavili naoko pro rasismus a zavřeli, aby mohl vládnout chrchla.Vzpomeňte na stranu LIDEM. Tyto puče jsou si podobné, většinou potom přejdou vzbouřenci na jiný program, aby měli podporu.To jsou svinstva, možná jenom ve zdejším absurdistánu.
 • Můj dědek vykládal ,že za první republiky měli od poslanců podepsané bianco výpovědi s složením mandátu to aby se nezpronevěřili .Pokud nebude možné poslance odvolat třeba 100 tis. hlasy tak tu žádná dem. nebude .Tam kde není kontrola je anarchie.Lidé nejsou natolik uvědomělí aby potlačili mamon.
 • To ještě nikdy nikdo neudělal. Podvod na občanech který však není podle
  zákonů postihnutelný. Dostanou se ke korytům v jednom triku a pak ho
  převléknou. Takže zastupují stranu kterou nikdo nevolil.

  Jinak díky přeběhlíkům - přátelům Miloše Zemana nevznikla vláda ČSSD ale ODS.
  Byla to milošova pomsta. Paroubek totiž po něm žádal náhradu za škodu kterou
  straně způsobil jako předseda - tzv. případ lidového domu.
 • Úsvit je v minusu, přiznal Okamura. Odstoupit nehodlá

  Předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura nehodlá odstoupit ze své funkce ani poté, co proti němu zbylí poslanci hnutí uspořádali podle jeho slov puč. Uvedl to ve čtvrtek na tiskové konferenci, kde rovněž sdělil, že hnutí je finančně v minusu.

  30 milionů ročních dotací je fuk?? A to je únor. Kde jsou?
 • Vzbouřenec je ten kdo se šlechetně postaví jařmu a bezpráví.Tady máme parlamentní vyžírky.Profesionální grázlíky kteří se drží v parlamentu protože v civilu?A po tom všem?Jen šašci.Každý na ně bude ukazovat prstem.Mnozí si i plivnou.A právem.Protože pokud se po něčích zádech vyškrábu do korýtka tak držím basu.Pokud mám nové nosné myšlenky tak fičím ven a prosazuju je mimo parlament.Takto budou jako nutné zlo - tpěni vysmíváni, ponižováni.To už chce náturu.Ale vidno že tady parazité mají tvrdý kořinek a velký strach z návratu.A kluci - bude to horší!
 • co v nem prevazuje. Jestli ceskej prizdisrac , zacne viz ti tzv politici 25 let dozadu to same . Jestli Japonec , spacha sepuku jako spravny samuraj. Co na to sazkove kancelare ?!
 • jsi pěkný debyl. Myslím ten s tím Respektem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit