Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... dokonale jsem vymakal mluvu s největším primitivem na českém netu, zničím jej :)))
  • je vidět že zparchantělá matka nestačí - tak se prasák přeorientoval. Pícháš i prasátka u vás v chlívku?
    • .... na koktání zakomplexovaného ubožáka bez slovní zásoby jsem zvyklej, jsi neškodný :)))
  • ahoj všichni,rád vám vykouřím p é r o a zadarmo...i hnědku přelíznu,tak se hlaste
    • ... souhlas, hurá do toho, negramoto :)))
      • mluvíš sám se sebou ty primitivní a vypatlanej trotle???
        • ... tipuji, že nemáš ani desetinu mé inteligence, tak pochop, že na tebe zvysoka se*u :)))
          • to se moc povedlo.Obecní prasák a vyhlášený chlív má jako inteligenci? Ti hrabe, co?
            • ... cha, nikdy mě k ničemu nevyprovokuješ, moc si užívám největšího ubožáka :)))
        • ... debílkovi jako ty to budu vysvětlovat, ubohá trosko :)))
  • ... dokonalý článek pro zdejšího nejmenovaného primitivního rusofila :)))
    • ... jako vždy moc děkuji za každý hlas pitomečků :)))
      • protože jinak celý den fasuješ jenom kopance a výsměch. Tak se klaněj chlíve.
        • ... pořád dokola, jsi úsměvný primitiv s nulovou slovní zásobou posledního tupce :)))
          • ale lopato nikdo s tebou nesoutěží. Jen tak se do tebe kope.Tak zas se pochlub s inteligencí. Doma v prasečníku možná stačí. Tam jsi hotový inženýr mezi rypáky.
            • ... dokonale jsem dostal zoufalce přesně tam, kam jsem chtěl, jsi stále víc v řiti :)))
  • Kapitalismus-imperialismu jejich podstata zůstává i když zdělovací prostředky to nazývají DEMOKRACII !!! Kapitalismus je nyní i v Rusku ale tam jde o to,že Putin si nechce kleknout před monopoly z USA. Jde o to,že když ho chtějí pomluvit tak Rusko nazývají Sovět svazem.
    Asi i je Putin v "srdci" komunistou ale ví,že k tomu musí svět dojít a nejde to tak jak jsem i už uváděl v tom vtipu.Jak sedí lovci v době kamenný u ohně a pod tím text:"Dneska musíme jít dřív spát zítra začíná doba bronzová!" No a Orteka Kastro/ten bude mít teť 13 devadesát !!!
    Jeho hnutí dokázalo USA porazit a když nic jiného tak ukázal svému lidu a celému světu,že když se obyčejný lid spojí tak dokáži si i vládnout! Proto stále platí a bude platit
    "Proletáři všech zemí spojte se !"
    • vanhorne
      "Proletáři všech zemí spojte se !"
      Neni na Lysohlavky jeste trochu brzo,nebo varis lonske susene?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit