Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělal to dobře .Nechtěl dopadnout jak Panama nebo Dominikánská republika.
  • Koupil jsem si nikaragujskou kávu, je dobrá:
    Jednodruhová káva Nicaragua Jinotega

    Charakteristika: sladké aroma, čokoláda, citrón, med, střední kyselost, plné tělo.
    Region: Cavallino

    Není důvod si kupovat kávy od amerických maňásků v supermarketech. *2*
    • přéééésně, já zásadně piji jen ruskou kávu
      • gmc.vandura
        Sovyetskou Machorku doufam nebalis do cigaretovych papirku, ale spravne podle sovyetskego vzoru do novinoveho.
      • a děláš dobře, ty americký patoky se nedají pít *11*
        • rusové pijí čaj ale to neva že jsi b l b e j
          • nejlepší kafe je vodka
  • a že ukrajina za vydatné podpory teroristických demokratických NATO chystá válku proti rusku,to nikde nepíší
    • ale píší

      na aeronetu, sputniku, parlamentních listech a Russia Today

      mrkni se, vivat Novorossija
  • Kapitalismus-imperialismu jejich podstata zůstává i když zdělovací prostředky to nazývají DEMOKRACII !!! Kapitalismus je nyní i v Rusku ale tam jde o to,že Putin si nechce kleknout před monopoly z USA. Jde o to,že když ho chtějí pomluvit tak Rusko nazývají Sovět svazem.
    Asi i je Putin v "srdci" komunistou ale ví,že k tomu musí svět dojít a nejde to tak jak jsem i už uváděl v tom vtipu.Jak sedí lovci v době kamenný u ohně a pod tím text:"Dneska musíme jít dřív spát zítra začíná doba bronzová!" No a Orteka Kastro/ten bude mít teť 13 devadesát !!!
    Jeho hnutí dokázalo USA porazit a když nic jiného tak ukázal svému lidu a celému světu,že když se obyčejný lid spojí tak dokáži si i vládnout! Proto stále platí a bude platit
    "Proletáři všech zemí spojte se !"
    • vanhorne
      "Proletáři všech zemí spojte se !"
      Neni na Lysohlavky jeste trochu brzo,nebo varis lonske susene?
  • Da zdravstvujet tovoryšč Ortega!
    • Job tvoju matˇ i s Ortegom.
  • lopato lopato nikoho nezničíš. Nikoho jsi někam nedostal.Přeci s chlívem nebudu soupeřit.Jak chceš ty páchnoucí prde někoho zničit?To si možná doma v chlívku tak vyprávíte. Pak lehnete do prochcané slámy a sníte prasečí sny.A jak to máš s tím kouřením? Jses tady chlubil že kohokoliv a na počkání vykouříš ...
    • ... dalším z řady mých ohromných vítězství nad póvlem je jeho blití, které nikdo nečte :)))
  • tak to vidíš lopato. Jsi tady pro srandu. Takže śéfovat můžeš maximálně doma v chlívku.Prasata tě respektují, co? A matku už jsi ojel? Zaboř rypák do slámy komiku z prasečníku.
    • Omyl, ubožáku. I kdybys psal pořád dokola svých pár slov skutečné lopaty, nic bys nezměnil na tom, že jsi chorý mozek, který si vychutnávám dosytosti svou inteligencí, která tobě není dána. Do smrti budeš opovrhován a právem odstrkován. S obrovskou noblesou ignoruji tvé nekonečné primitivní provokace, které se vždy dokonale obrací proti lidské trosce. Jsem moc spokojen, že jsi mnohem víc primitivní debílek, než jsem doufal. Myslím si, že se uchlastáš nebo pověsíš. Každopádně jsi naprosto bezbranná hrouda hoven. Fakt mám obrovskou radost, jakého duševního žebráka jsem v tobě poznal. Díky za tak krásný pocit, debílku :)))
  • ... ano jsem všivák, protože nula od nuly pojde. Tuto slovní hříčku jsem se naučil na vysoké škole a pak jsem jí dokonale vychutnal. Děkuji neandertálce :)))
    • ... nevysiluj se, primitivní všiváku, jsi pokaždé jenom hračkou v mých inteligentních rukou :)))
  • ... nechal jsem si též vybělit řitní otvor :)))
    • ... jestli se nechceš trápit, ubožáku, rád ti rozkopnu prasečí hlavu, napiš čas a místo :)))
    • ... já vím, bylo to zde už 20x, jsi v mozku dávno mrtvý primitiv, pro kterého nebude hrob :)))
  • ... mám genitální bradavice a hemeroidy, špatně se mě sedí a když se uprdnu, tak si všidycinky čmuchnu a pak řvu, rád ti rozkopnu prasečí hlavu, napiš čas a místo a pak se z toho zeseru :)))
    • ... já vím, jsi dokonalý primitiv, čau, jenom poslední všivák jako ty píše "všidycinky", nulo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit