Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Britský ministr vnitra v Churchillově válečném kabinetu labourista Herbert Stanley Morrison řekl v souvislosti s dekolonizací moudrá slova. „Je to jako dát desetiletému dítěti klíče od domu, pistoli a číslo bankovního konta.“ Já dodávám, že dekolonizace zemí Afriky a Asie je to samé, jako uplatnit právo na sebeurčení v dětském domově. Ty konce si umí představit každý rozumný člověk. Chovanci v lepším případě vyženou, v horším zabijí vychovatele, rozkradou, co se dá, dům zdevastují, a pak se rozutečou po okolí, které začnou terorizovat.

    A tohle přesně byla dekolonizace. Umožnila nezávislost zemím, které na to nebyly připraveny, protože neměly dost lidí schopných řídit stát. Výsledkem pak nutně musel být totální rozvrat. Markantně se to ukázalo například v roce 1975 v Angole, kdy po vyhlášení nezávislosti odešlo ze země na milion Portugalců, v zemi vypukla občanská válka, která vzala život desetitisícům lidí, a tato země se bez kvalifikovaných lidí málem zhroutila

    Komunisté jsou hlavními viníky současného rozkladu tzv. třetích zemí. V padesátých letech minulého století oni a jejich pátá kolona v západních zemích začali vykřikovat cosi o utiskovaném lidu v koloniích. A tak Sovětský svaz společně se svými satelity začal v rámci oslabení Západu prosazovat tzv. právo národu na sebeurčení. Ze strany Rusů, kteří si prostřednictvím SSSR sami porobili jiné národy, to byl přitom jen obří kolosální podraz. Výsledkem byly chaos a miliony mrtvých. To je prvotní příčina rozvratu v severní Africe a nástupu radikálního islámu.
  • Položme si řečnickou otázku.... Kolik nicků čapisral dnes ještě použije a kolik bodíků si ještě nakliká...?
  • ..........
  • nicoIIes
    Jak v izolaci? V té je přece Rusko!
    • Pokud je to reálné "selfie"-dost dobrý! *3*
  • das ist aber Klasse! Hlupaňa z NDR nám tady předvádí jakožehumanitární kabaret.Tamní policie už rezignovala a ani incidenty s africkou chátrou neeviduje.Verbež se v táborech mydlí mezi sebou, ale pořád dobrý.Pokud dojde v nemocnici k incidentu pomohou jen policajti se psem.Z běžných policistů mají vandráci srandu.A pořád dobrý?Pořád budeme přijímat a přerozdělovat?To tady je reálnější plán.Nevpouštět, ty co se vetnou vyhánět a ostatním dávat pořád a do nekonečna najevo, že v Evropě je nečeká žádná budoucnost.Trvalé přehlížení, izolace a dlouhodobá averze.To je plán pro přivandrovalce, kteří bez dokladů míří do EU si cílem si tady všechno vyvzdorovat.Skalní komunista a tajemník Honecker to ještě vylepšil ostnatými dráty okolo NDR.I na ty dojde.O co?
    • Přéééésně! *14*
  • Historie ji jednou odsoudí jako jednoho z největších škůdců Evropy.
  • Všeobecně se ví, že Merkelová je spojencem Putina ještě z dob NDR. Putin lidi ze Sýrie bombama vyhání a Merkelová je v EU chce ubytovat, čímž tito dva "spojenci" chtějí destabilizovat EU. To se jim však nepodaří!
    • Miláčku Rusové jsou v Sýrii chvilku a uprchlíci jsou dílo USA a Nato ti napadli ! *11*
    • Jak Stalin s Hitlerem?
      • Ne, jak Busch s Blairem.
    • Tak to by mně, simone, silně zajímalo, kdo ty miliony syrských nelegálů vyháněl a čím před tím, než do Sýrie přišli na pozvání vlády, Rusové. *12* *16* *12*
      • Simone, nestyď se za slušný jiný názor. Aha, ty žádný nemáš, ale naklikáš mi to...Tak ti jen připomenu, že USA, ač nepozvány a bez mandátu "bojovaly" s ISIS již dva roky před Rusama. Bombily a bombily, ale netrefovaly. Nicméně, miliony Syřanů prchaly kam to šlo. To je fakt, to je pravda, simone klikači. *14* *14* *14*
        • Tiradore stydět se můžeš akorát ty. *12* *12* *12*
          Komolíš moje jméno Simona a příspěvky na které křičíš jsem vůbec nepsala.
          Toto je první příspěvek který jsem tu vložila. Jsi gauner a zrůda *12*
          • Kolik nicků používáš...tolikrát jsi simonem. Ty jsi přeci Játrovka, ne simona. *14*
            • Já jsem Simona. Zase se ukazuješ jako lhář a pokryteček.
              Vaše Putin parta krade lidem na Tiscali nicky a ty pak hromuješ že jsou lidé špatní
              protože si nicky mění. Jistě když je kradete.
              Střídání nicků je totiž jediná obrana před jejich kradením.

              Jsi špína tiradore. Fuj. štítila bych se tě byť i jen dotknout.
          • Tak si srovnej tu svou druhou schizofrenní polovičku, a ty desítky nicků, které sem dáváš k dobru, simone. *12* *16* *12*
            • Já jsem holka Simona. pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se jdi léčit blázne,
              Jediný paranoik a schizofrenik jsi tu ty gaunere,. Nepsala jsem příspěvky na které
              reaguješ Jsi lhář a lump. .
              *12*
  • Jen plní vyšší vůli NWO. Jako členka Bilderberg Group. Proti zájmům Německa, proti zájmům Evropy a nikdo ji nepošle do perdele, kam patří. Nemám s tím problém. Ale, nezastupuji ČR, protože nejsem ani tlučhuba, zbabělec, nebo kašpar. Každá země V4 se prý Merkelové "omluvila" a ujistila ji, že schůzka V4 určitě není nějakou "demonstrací proti ní!" Hanba! *12* *16* *12* Kdo s čím zachází... *16* *16* *16*
  • Prezident Miloš Zeman získává stále větší podporu široké veřejnosti za svůj postoj k uprchlické krizi a hájení národních zájmů. Kladně jej jako prezidenta hodnotí více jak 70% Čechů, vyplývá z průzkumu společnosti SANEP.
    Téměř po třech letech po svém nástupu do prezidentského úřadu se Miloši Zemanovi daří získávat stále větší veřejnou podporu. Aktuálně hodnotí prezidenta Miloše Zemana v souhrnu kladně 70,2% dotázaných obyvatel ČR, což je nejvíce od jeho působení v pozici prezidenta ČR. Přitom ještě v listopadu loňského roku to bylo 67,2% veřejnosti. Lze tedy říci, že nadpoloviční většina domácí populace se ztotožňuje s názory a postoji prezidenta Miloše Zemana.
    • Adolfa Hitlera volila většina Němců. Komunisty u nás
      až 105%.. Ale když soudruh Zeman řekl, že Sobotka
      a Merkelová .. stejná imigr. politika... tak zase lhal..
      • nicoIIes
        Tebe naštěstí nikdo nevolí *4*
        • Reagovat na fakt, že Zeman lhal...nelze, že?:-)
    • Už slyším to vytí šakalů.... *14*
      • Simonovo klikání mínusů je také vytí šakalů. Na existující exaktně daný fakt se mínusově uklikává, i když s tím nic nezmění. Prostě pan prezident má podporu obrovskou, z našich politiků tu největší. S tím žádný zoufalec ani na tiscali se svým podvodným klikáním, nic, ale naprosto nic neudělá. *14* *14* *14*
        • Já jsem příspěvky na které reaguješ nepsala. Takže tu zatím vyješ a lžeš hlavně ty tiradore
          Jsem holka Simona. Pokud máš potřebu komolit lidem jména tak se jdi léčit cvoku
          • Tady žádné příspěvky nějaká Simona nedává, jen ty, s nicky měnící mi se co pět minut, asi podle změny IP adresy....takže se za někoho neschovávej a nevymlouvej, simone. *12* *16*
            • Já jsem holka Simona. Pokud ti vadí holky tak se jdi léčit cvoku. *12* *12* *12*
              A pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se jdi léčit znovu duševně nemocný blázne

              Tvůj Semjon Simon neexistuje. Toho jsi vytvořil ty. A to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona. Nesneseš nesouhlas a jiný názor . Jsi zrůda, lump a lhář
  • Ale kdepak, to ona sama. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit