Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • OSN byla vždy, a tak zřejmě bude i nadále, že byla pouhou naději, nikdy ne ten, co pomáhá. Zejména RB je orgán, který bez dvou stojí za dvacet.
 • Jako v Jugoslávii modré přilby se jen koukaly jak vraždí matky i s dětmi.
  Možná to budou přilby OSN na hlavách muslimů,ani bych se nedivil,amici jsou schopni všeho.
 • nám celá Ukrajina a Rusko u zadku. Ať se tam mezi sebou mydlí. Ať se tam střílejí ale hlavně ať s tím neotravují tady. Banda vůbec nepatří do EU. Žere to brambory z řádků chodí to močit do křoví. V zahraničí se to chová jak opravdové prase.
  • Svatá pravda ti Ukrajinci jsou rozpoznatelní na míle daleko.
 • OSN je naděje pro věrolomné amíky. Ruské vojenské základny na Krymu se ukrást nepodařilo, tak by chtěli svými tanky alespoň patrolovat u ruské hranice. Putin není naivní utopista Gorbačov.
 • Plky na Tiscali už mi lezou krkem ale k té Ukrajině se chci vyjádřit.Mám kamaráda z Ukrajiny který zde poctivě pracuje posílá rodině peníze a párkrát za rok se jede domů podívat.Když se ho ptám jak to tam vypadá tak první co mi řekne že naše sdělovací prostředky lžou jak když ČTK tiskne.Čokoládový oligarcha Porošenko-prezident u nás nikomu narozdíl od Babiše nevadí.Přitom tento lotr z prachů od USA sponzoruje "válečníky" kteří si jdou po práci od 16 00 hod zastřílet po svých "nepřátelích" po setmění jdou domů a ráno do práce.To je ta celá "válka" na Ukrajině .Kde jsou naši váleční zpravodajové jako byl Kubal v perském zálivu.Nikde stačí jim internet a mobily.
  • Zeptejte se také kamaráda,jak jim všechno skokové zdražily a jak vypadá extremismus u nich ve srovnání s námi!!!
  • Zpravodaj jako Miroslav Karas na Ukrajině sice byl, ale blil nesmysly. Asi byl zalezlý v táboře ukrajinských banderovců a trojzubců a ti mu vývoj popsali po svém. A dnes se nerozpakuje znovu a znovu podporovat svými prolhanými komentáři válečné štvaní zbrojařů proti Rusku.
   A pokud jde o Michala Kubala. Ten se mi velmi líbil poté, co udělal rozhovor s Bašárem Asadem. Jenže pak mu asi přiskřípli tipec, dali nůž na krk a řekli: "..tak takhle ne!. Teď budeš komentovat po našem..." A od té doby je jako vyměněný. Přidal se na stranu Karase a dalších zpravodajů, kterým je bližší košile, která jim dává vydělat. Jejich čest novináře je ta tam...
   • Stejně jako jinde i zde platí princip Occamova břitva.Všechno tohle vzniklo pouze kvůli tendencím vzít UK do NATO.Černomořská flotila je na Krymu a těžko budete mít základnu na území nepřítele.Základnu musíte mít na svém území nebo na zpřáteleném.Toto se týká i Sýrie, kde má Rusko jedinou námořní základnu pro středozemní moře.Assad je proruský a v případě výměny za nějakého "demokrata" schváleného z USA by základna nebyla.
    Zapomeňte na to, že na Krymu se jednalo o blaho ruské většiny nebo v Sýrii o vymícení teroristů.Toto jsou vedlejší produkty, byť jsou prezentovány jako primární.To samé platí pro američany, kteří zde naoko bojovali proti islamistům.S armádou a výcvikem jaký mají by museli s islamisty zatočit stejně jako rusové, kdyby se ovšem chtělo. *3*
 • Modré přilby? Ty samé co přihlíželi masakru ve Rwandě nebo vraždění v Srebrenici ?Ano ty jsou užitečné jako křídovej papír na toaletě,.
 • Myslíte, že někdo čte Sajmonův monolog?
  Pa Simča Křenková, už sem vůbec nechodím, mám vlastní stránky.
 • Putinovi se sázka na Trumpa vůbec nevyplatila, možná by ještě lépe vycházel paradoxně s Hillary, Trump si teď nemůže dovolit ustupovat rusákům, sankce budou pokračovat určitě po celé jeho volební období. Nepředpokládám, že se rusák stáhne z Krymu, spíše bude drancovat ještě více Donbas a okolní malé státy. V NATO být musíme a zvýšit výdaje na obranu. Okupant z Moskvy nespí.
  • Nevím, co myslíte pojmem okupant. Pokud jde o Krym, pak má mnoho lidí nespravedlivé posuzování. Krym se rozhodl sám připojit k Rusku, kam kdysi patřil. Asi by se k tomu neodhodlali, kdyby jim po nedávné krizi nehrozil veřejně Porošenko poníženým zacházením (určitě byste našel na internetu přímé záběry jeho plamenných řečí) a kdyby na ně Jaceňuk neposlal tanky, poté co se lidé na Krymu sami ozvali, že se jim vývoj v zemi nelíbí. A ten druhý případ, kdy došlo k náslilnému odtržení svrchovaného území Kosova ze Srbska, to nikomu nevadí? To bylo rozhodnutí několika mocných, včetně zahraničních chamtivců, jako Máďa Allbrightová, Clinton a další. To bylo ze strany USA přímé zasahování do záležitostí Srbska. Německo a USA rozpoutaly konflikt a pod falešnou záminkou (dodnes se ukazující falešnou, vymyšlenou) začaly bombardovat Srbsko. Žádné vyjednávání. A to je v pořádku? Co mnoho dalších zemí, které si začaly řídit vývoj po svém? A bylo nutné tento vývoj špinavou hrou CIA zničit. Panama, Írán, Afghánistán, Lybie, Vietnam, Indonésie,... Tam došlo k násilnému potlačení vývoje zinscenovanými převraty naplánovanými v USA. A přitom se dnes NATO rozlézá a USA rozlézá po světě a nikoho se neptá. To je agresor. Ne Rusko. To se dnes snaží jenom reagovat. A to tím, že si přesouvá vojska v rámci svého území. To je přece normální. Kdo toto považuje za agresi ze strany Ruska, tak je hlupák
   • No samozřejmě! Sudety taky přece patřily k Říši ...

    Jen hlupák nezná vlastní historii *15*
    • Víš ty vůbec kdo je tvůj otec??
  • A prosím jaké máte důkazy že na něj sázel?


   https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/464173-rusove-testuji-v-syrii-nejnovejsi-suchoje-pate-generace.html
 • Na Sputniku prý psali, ten opilec Ovar z Hradu s celým ovčincem bude zítra fandit rusákům !! Je to vůbec možné? K neuvěření.
  • Ale no tak Sajmone, Drahošík to projel, smiř se s tím, nebo nás tu budeš 5let bavit svým komickým pláčem?
  • Musí splatit rusákům a jejim hackerům z Kremlu dluh za zvolení, je to jasné.
   • Ivo jak prosím hackeři ovlivňují ručně sčítané hlasy? *1* *1* *1*
 • Komunisté terorizují občanstvo a Gottwald lže, psali novináři před únorovým pučem. Po něm už nemohli
  https://magazin.aktualne.cz/komuniste-terorizuji-obcanstvo-a-gottwald-lze-psali-novinari/r~a325c12e12f511e894960cc47ab5f122/
  • Obcan.Havel
   Předvolební podpásovky novinářů, stejně jako letos dělali drahošovci!
   • Podlost komunistů a jejich přívrženců nemá hranic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit