Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kremrole tu zase blejou svůj bezdůvodný a z prstu vycucaný tzv. optimizmus....a nemohou strávit jak je rubl v pr....:-)
  • Pozor, pozor, karlovarská silnice směr východ ucpána. Rusové už nemají ani na guláš za pouhých 200,- Kč, v bance nemění ruble. *1*
  • Toto nelze nazvat jinak než "Přání otcem myšlenky". *1*
    Ano, média umí vyvolat euforii i paniku. Bohužel značná část společnosti jí podlehne. O finančním systému většina neví vůbec nic a spekulativní akce na burzách, které vyvolávají takové houpačky považují za faktický stav ekonomiky. V Rusku jsou lidi stejní jako všude a spekulantů je tam rovněž požehnaně, ti strhnou sebou i zmatkaře. *2*
    Doporučuji prdoláskovcům v klidu počkat alespoň týden. Respektive užívejte si euforii, ale počítejte s tím, že po ní může nastat kocovina. Pokud si tak přejete aby Rusko padlo na kolena, neradujte se předčasně. *3*
    • Tady je zase otcem myšlenky ideologie. Vlastně ne otcem, ale možná matkou. A ne myšlenky, ale keců...
    • Hele, ty finanční poradce, rubl je oficiálně 80:1 USD, všichni se rublů zbavují, takže zejtra si s nim budou v kremlu zapalovat papirosky a ty jsi v klidu, co? Spekulativní akce na burze *1* . Nedělej ze sebe většího blbce, než jsi, i když si myslím, že to ani snad nejde.
      • Chyba! Ne USD, ale EUR!
    • Ááá, další děsně důležitý soudruh - nebo přímo rusofil ? Chutná vám jíst ?
    • Kolego,na rozdíl od místních soudruhů to tu většina lidí bere jako zábavu,ať se tam Puťka třeba zvencne,je mi to fuk.
  • Na druhou stranu je to špatná zpráva pro divoké husy.Nevěřím,že Lavrov hupsne na rogalo ísto Putina a ukáže jim cestu.
  • tak se mi zdá .že v redakci už někdo oslavuje silvestra *1* *1* *1*
  • Teď mi psala moje nejlepší přítelkyně pusinka, že se tak zlila vodkou, že už nemůže ani psát. *1*
  • Odin, dva, tri četerje, pjať, vyšel zajčik poguljať.
    Vdrug ochotnik vyběgajet, prjamo zajčika streljaet.
    Pif, paf, oj, oj, oj, umirajet zajčik moj.
    *9*
    • ostapkotab
      baga ti tvojgo
    • Původně je to: Pif, paf, oj, oj, oj, ubjegajet zajčik moj. To jako že ho lovec netrefil.
      • http://www.csfd.cz/film/257455-pif-paf-oj-oj-oj/

        Tu říkanku jsem se taky učil ve škole při ruštině. Vidím ale, že některým soudruhům se to nelíbí tak vyklikávají. *2*
  • Kucí, to jste nečetli dnešní instrukci FSB, že máme držet tlamy a někam zalezt a čekat až jak to dopadne? Jak by dopad soudruh putin, kdyby se v 91. nedal na pravoslavnou víru? Pozdě, ale přece, že?
  • Ptal se mě soused, že prý potřebuje podestlat králíkům a co příjde levněji, sláma a nebo rubl? Prý si není jistý.
    • Muzete mu poradit......rada od Vas, to muze soused "obliznout" vsech deset.... *1*
      • Rublů?
  • USA zničí Evropu
    • Bez USA by byla Evropa a nejenom Evropa dávno nenapravitelně poničena.
      • To je moudrá a hluboká myšlenka.
    • Proto doporučuji s ničím neotálet a první spojem hurá do Ruska,budete v bezpečí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit