Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by TunelDědek ještě stihl jmenovat Komunistickýho Premiéra !!!!!
  • Tento stát už nezachrání nic a ani nemůže, je rozkraden rozprodán a zdevastován, takže je jedno jaká bude vláda.
  • Vašek Klauzú si ještě užije,než zkončí.
  • Už aby ta prokletá vláda tyranů padla a nastoupila nová - lidská, v čele s KSČM a ČSSD !!!
    Předělat by se měly všechny zákony, hlavně ty, co jsou namířeny proti pracujícímu lidu a chrání a z výhodňují jen pravičáckou zlodějskou pakáž.
  • Pouze iniciativa obyčejných lidí, jejich um, obětování se pro věc a čistota myšlení může zachránit nás všechny, zlodějna musí být potrestána a musí být nastolen řád, rozkradením 500 miliard Eu se současná vláda pouze přihlásila ke zlodějně, kterou zde zavedla ODS, Klaus a jejich přisluhovači, soudci, státní zastupitelé a řada dalších dacanů.
  • Ať skončí všichni, bude aspoň klid...
  • Naše země je v koncích už dnes. Na propadák nemusíš ani čekat na zítřek. *1* *1* *1*
  • už zjistili že mají v korytu málo tak se začínají hádat , takže se možná něco změní uvidíme snad zítra na konci světa *1* *1* *1*
  • Premiér Petr Nečas (ODS) tímto krokem nadělil občanům k Vánocům levicovou vládu. Dnes to řekl poslanec a místopředseda strany LIDEM Viktor Paggio.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    levicová vláda je mi lhostejná. MUSÍ SE ZMĚNIT REŽIM. JINAK TO NIKAM NEVEDE. ovšem je zajímavé jaká jména se ve vládě za neznámou nikým nevolenou stranu LIDEM objevují. Peake (Pizza) Paggio....všechno italské, žeby narážka na Camorru? no aspoň máme jasno kdo v tomto státě vládne *3*
  • Tak už tomu 21.12.2012 začínám věřit. Ne, že bude konec světa, ale že je to začátek nového, snad lepšího. Já si osobně už nic horšího než Nečasovu vládu nedovedu představit.
    Ale to jsem si už myslel i u Topolánka, a šeredně jsem se spletl.
  • Samozřejmě,že nikdo z *12* *12* *12* LIDEM nechce odejít,jelikož je zde stále plat poslance a další funkční požitky.Takže zase prd do davu. *1*
  • Mouřenin splnil úkol a může jít. ODS použila Lidem na protlačení restitucí a balíčku a nyní už je nepořebuje. Jsem zvědav zda Lidem budou mít odvahu jít do voleb po kterých podle mého skončí.
    Optimismus lidí co věřej levici je také ale naivní. Jednak stát je rozkraden a zadluženej na generace dopředu takže ani ksčm nic převratného nedokáže.¨A soc. dem má stejný problém s kmotrama a skandálama kolem korupcí a klientelismu jako ODS.
    Navíc jsou rádi že DPH za ně zvedla ODS a Topka a nemusej tento problém řešit oni.
    Jasně říkaj že ho nesníží ale nechaj tak jak je. Farizejové.
    Dnes to psal dobře Halík. Tzv. pravice je v koncích díky své arogantní hloupé politice ale je s podivem že tzv. levice nemá nespokojeným lidem co dát.
  • Tuhle utrápenou a vytunelovanou republiku zachrání už jenom vláda národního usmíření (bývalá NF) na čele s jedinou neposkvrněnou stranou, která chce pouze blaho obyčejných lidí - nositelky světlých zítřků KSČM.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit