Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Říká se, že dějiny píší vítězové. Ale Němci prohráli a my jsme nebojovali (jak říká Ringo, nás je těžký porazit, protože nebojujeme). Ale teď píšou dějiny i poražení. Němci podle všeho vlastně válku ani nevedli a neprohráli. Byli to nacisti. Za několik desítek let naši osvoboditelé :-)

  není na té pamětní desce v českém Krumlově náhodou tohle? (E. beneš)

  "Přijde brzo chvíle, kdy tito viníci se
  budou před sebou samými a před světem
  očišťovat s toho, co v těchto letech napáchali.
  A budou tomu sami věřit, až tyto
  své nové lži budou přednášet. Říkal jsem
  při jiných příležitostech, že máme všecko
  zaznamenat a povědět to, co jsme zažili
  ve svých vězeních a koncentračních táborech.
  Ne snad jen proto, abyste nám
  všem řekli o svém trápení, ale proto,
  abyste se znovu mohli bránit, až oni
  začnou s tou svou "očišťovací" kampaní.
  Že začnou - o tom buďte přesvědčeni.
  A konečně přijdou opět, aby od očištění
  přešli k útoku. Bude to nová reakce, která
  opět spojí útok na pokrok sociální, s útokem
  na naší svobodu národní a lidskou.
  VRCHNÍMU VELITELI VDĚČNĚ
  VETERÁNI II. SVĚTOVÉ VÁLKY"

  • mimochodem Ejdou,ona ta WW2 nebyla poslední válka,ta další byla studená, skončila rokem 1989 vítězstvím západu a hlavním koněm USA v Evropě byla Německá spolková republika.Takže se nic nezměnilo a dějiny píšou zase vítězové.Tím pádem i Německo.


  • Není,nechali to odstranit.

 • Tyto skutečnosti by si měl osvěžit každý lidovec dřív, než se vydá řečnit na sjezdy Landsmanschaftu. Pro pořádek a pro klid svého svědomí. Pokud tedy nějaké mají.

 • Tábor osvobodila vojska SSSR. Kolik táborů osvobodili Němci ? Následnické státy SSSR v čele s Ruskou federací jsou stále víc eurohujerskou propagandou odsouvány na vedlejší kolej a stále víc je glorifikováno merkelovské Německo, sudeťáctví a další ideově-propagandistické záležitosti, které jsou přímými pokračovateli idejí Velkoněmecké říše a potažmo myšlenky "Germany - number one in the Europe". Už akorát neopakují do zblbnutí "in der Welt", jenom v Evropě. Kdyby si aspoň merkelovci vzali poučení z "věčné" tisícileté Třetí říše a nenárokovali si opětovně rozhodující vliv, když ne ve světě, tak aspoň v Evropě ?! Skrze migrační nájezdníky a další destruktivní aktivity se snažíNěmecko opět dominovat....

  • Německý nacionalismus je už dááávno pryč,a tak jako nás s DDR  spojoval útisk ruské žebrácké válenky ,tak teď je to lesklá podrážka drahé bruselské polobotky.  Němci dnes ve své zemi jen pracují,rozhodují za ně jiní.Vždyť nemají ani
   vlastní ústavu a zlatý poklad mají ve Fort Knox(teda měli,nějak ho tam nemůžou najít).Rozhodují tam boháči z Bilderbergu,někteří z nich nejsou
   Židi,ale zrovna Merklová je,jmenuje se Kaczmirczaková a ten Helmut Kohl
   se vlastním jménem jmenuje Kohn a je to Žid taky.A tito bohatci 
   rozhodli,že německý národ (za trest) a nejlíp i celou Evropu (pro jistotu) odnárodní a smísí aby
   už nemohla konkurovat USA .

   A přesto jsou Němci úspěšní ,protože jsou pracovití a to je realita která se nemusí líbit,ale je třeba s ní počítat.

 • Milé děti,  ve škole se to nesmí říkat, ale nacisti, fašisti to byli hlavně němci.!   

  Sakra co mi to připomíná? V 70. letech takto k nám mluvili moji rodiče,..... a to šlo o osvobození Plzně. Nás osvobodila oficielně rudá armáda a nikdo jiný....říci ve škole že to byli i amíci tak se nedostanu ani na učiliště.... A dnes jsme tam zase!  Jen jsme vyměnili rudý hadr se srpem a kladivem za modrý hadr s hvězdami....

  • Něco přes 30% Němců volilo v roce 1933 NSDAP.Ne všichni z toho byli členy té strany.Zasloužilým nacistům byly vydány zlaté odznaky NSDAP a těch bylo kolem 5000.Takže to nebyli všichni Němci.A zdaleka ne všichni z nich věděli,co se děje.Göring třeba nevěděl a možná ani Hitler ne.

   Tty volby tehdy byly: buď nacisti nebo komunisti.A pokud by to vyhráli komunisti,tak se přes Polsko spojili se SSSR a měli bychom tu stalinismus v plné síle a to by byl masakr,že by předním utekl i Goya.

   • Není pravda zlatý stranický odznak NSDAP nosilo 100 000 členů.

    • já to mám od faleristů,sběratelé říkají,že jsou ty odznaky očíslované tak jak jsem napsal.Ale můžeš mít pravdu,možná že jde o jiný typ.Já tyhle věci nesbírám ,protože jsou to často falsa.

     • Já sbírám jen nacifalie co si sám kopnu. Ale protože se o to zajímám tak to vím že počet nositelů zlatého bažanta je jen 100tis.

      • já jsem si už vzpomněl,kde jsem to číslo vzal-bylo to v jedné amer. aukci,kde se dražil ten hákenkrajc in wrench ,že prý only 5000 done.Zkusím to najít.

       • Reakce na příspěvek:

        V poho věřím že to někdo napsal. Ja zase viděl seznam když jsme v něm už hledali tři čísla. Neni úplný jsou tam asi tři mezery.

        • Reakce na příspěvek:


         na wikipedii píšou,že to nosilo 100 tisíc nácků,a vedle v tom samém článku stojí,že jich bylo uděleno 22 282.Takže to nosili,i když to neměli (!) no prostě fašisti,od těch se nedá čekat nic lepšího.

         https://cs.wikipedia.org/wiki/Zlat%C3%BD_stranick%C3%BD_odznak

         • Reakce na příspěvek:

          Wikipedie je mimo.

 • Zatím stále platí i přes snaživou mystifikační propagandu eurohujerů, že Osvětim osvobodila Rudá armáda. Početní stavy stoupenců nového výkladu dějin druhé světové války zatím stoupají, protože bruselská demagogická dezinterpretace historie zabývající se původem a výkladem příčin druhé světové války populistickým způsobem znevažuje roli jednoho z hlavních členů protihitlerovské koalice dokonce tak, aby černý Petr nezůstal v rukách Německa, nýbrž v rukách Sovětského svazu a potažmo v rukách Ruské federace. A to natolik drzým způsobem, že už bruselští ideologové ostentativně přehlížejí existenci pamětníků oné pohnuté doby. Osvětimské vraždění nevinných lidí je obrovskou tragédií a natolik závažným  milníkem v historii lidstva, že bruselští propagandisté se zatím nesnaží zpochybňovat osvoboditelskou misi sovětských jednotek. Každý demokraticky smýšlející člověk by se měl cítit zavázán tím, že dějiny druhé světové války nebudou nikdy překrucovány, že nebude glorifikována zvůle nacistů a jejich ideových epigonů, kteří nyní silně ovlivňují rozhodování špiček EU. Ideje merkelismu se ve způsobu prosazování silně přibližují idejím nacismu. Kdo nesouhlasil s Hitlerem, byl nálepkován jako nepřítel říše. Kdo nyní nesouhlasí s morálně zvrácenými postuláty šílených gretensko-klimatických fanatiků či merkelovsko-migračních aktivistů, ten není podle idejí merkelismu politicky korektní a zaslouží si společenskou ostrakizaci a ohrožení fyzické existence ze strany úderných buněk merkelovských radikálů, pokračovatelů zvůle SA-manů. V samotném Německu probíhá na plné obrátky merkelizace státních institucí. Lidé se bojí říci vlastní názor, platí, že každý je povinen ve vlastním zájmu dodržovat pravidla autocenzury v intencích merkelovské politické korektnosti. Hitlerismus není mrtvý....

 • Historie se opakuje. Německo mělo být srovnáno se zemí, komplet. Za ta zvěrstva, která jsou jen a pouze jejich a za ta dnešní zvěrstva, které jsou  opět jejich, viz projevy Merkelové, Von der Layen a dalších nacistů. Masová migrace, ekoterorklima,  potláčení svobody projevu a další totalitní projevy jsou jejich nové totálně likvidační akce pro celou Evropu. Pozor na ně! Jde o hodně. 😈


  • Tiradore,německé na těch zvěrstvech mnoho nebylo.Snad způsob provedení a rozsah,ale oni pouze opožděně zavedli v zahraničí dávno zavedenou a uznávanou praxi a před německým národem ji utajili,takže obyčejný Němec netušil nic.///Navíc totéž dělali i Japonci (oddíl 702,gen Išii Širo,viz Chabarovský proces)a totéž dělali i vítězné mocnosti (Produkt zdorovje,Camp Detrick),které v tom dál pokračovali a dělají to dosud.///

   Přesně:zákon Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuchses
   (1933),tzv. Norimberské zákony (1935),Výnos o potírání zločinnosti
   (1937)Výnos o potírání cikánského zlořádu (1938,prováděcí nařízení o
   deportacích až v r. 1942)na jejichž výkon byly vytvořeny
   instituce,především Hlavní říšský úřad pro rasu a osídlení v Berlíně a
   Deutsch Hygiene Museum.Hlavní dohled nad politikou rasové hygieny měli
   profesoři Fritz Lenz a Eugen Fischer .

   Pro nás dnes je důležité,že věc ,kterou my považujeme dnes (od 60.let)za otřesný exces,byla ve své době činnost vysoce vědecká a zákonná činnost,jejíž dnes říkáme pachatelé byli o správnosti a zákonnosti zcela přesvědčeni.Když dnes výsledek této vědecké a zákonné činnosti sečteme,uvidíme,že věda konkrétně genetika způsobila škody větší než obě atomové bomby dohromady.

   A ptám se-kde je tu záruka,že se to nestane znovu ,ba dokonce kde je záruka,že už se to dávno neděje?

   Proto je třeba vědcům nevěřit ,zejména ne genetikům.Je to věda zatížená vinou a jejich vývody často odporují zdravému rozumu a svědomí!

   • Stejně "vědecký" přínos má o kousek dál uváděný "...experiment , co do tématu (pojídání zesnulých domácími zvířaty - zde kočkami) vstoupil s "porcí vědy", když identifikoval kočky jako pravidelné konzumenty lidského masa v jedné z oblastí studujících přirozený rozklad těl."

    Může to znít kuriózně, ale bádání toho, jak se lidské tělo rozkládá, je skutečný předmět zájmu některých "výzkumných institucí".

    A úcta k zesnulým je kde?

    Jak se podobní experimentátoři liší od pseudolékařů typu Mengele z koncentračních táborů?

 • Osvobození 27. ledna 1945 byl tábor osvobozen vojáky Rudé armády (60. armáda 1. Ukrajinského frontu) pod velením maršála Koněva.https://cs.m.wikipedia.org › wiki
 •        Dnes by nám prospěla spíše holá pravda než propaganda.Sice chápu,že ti,kteří osvobozovali mají nárok na slávu a ti kteří tolik obětovali zase mají právo na svůj výklad.Jenže ono se pořád leccos neví nebo nechce vědět a to co se ví se hází na krk těm úplně nejmenším ,zatímco ti co všechno řídili pozornosti zcela ušli.

         Takže-všichni ví o SS a Hössovi.Ale říkají někomu něco jména Eugen Fischer a Fritz Lenz?? Asi ne,a přitom tito dva profesoři genetiky celý ten holocaust jak my tomu dnes říkáme,řídili.Po válce obhájili profesury a dál vyučovali na univerzitě.Stejně tak jako prof.Verschör,odborný vedoucí PhDr et Dr.Med. Mengeleho nebo Abderhaber,který byl Švýcar takže z toho měl jen legraci.A co víme o Mengelem? Že si hrál s dvojčaty? Za to by mu USA útěk nezařídily.Pravda je kdesi jinde,že celou válku dělal pokusy s organofosfáty ,které pak předal USA,kde už byl jejich objevitel,prof.Lange u firmy Gamble and Procter.Na vzniku Sarinu se podílel celý tým kde byli dva nositelé nobelovy ceny.A jaksi přehlížíme svědectví ,že vedle českého tábora stál tábor cikánský a tito cikáni vykonávali pořádkovou službu v českém táboře a počínali si přitom se zvířecí brutalitou.A také nechceme slyšet,že Německo zavedlo eugenické rasové zákony dááávno(1933) poté,co je zavedlo USA(v r. 1900 a zpřísnění v r.1907 s počtem 60.000 obětí).Léčba alkoholismu a notorické kriminality kastrací se přitom neprováděla ani v Německu.A my Češi? Předsedou eugenické společnosti v Československu byl sám prezident E.Beneš a už byl připraven zákon o sterilizaci méněcenných,ovšem už nestihnul být přijat.

         Pokud dnes mluvíme o Osvětimi,je to jen jedno z míst čehosi obludného,co s porážkou Německa vůbec neskončilo.V USA byly eugenické zákony zrušeny až dvacet let po válce,eugenické společnosti se přejmenovaly,ale nezrušily a v činnosti pokračují dál a jejich vliv vidíme v praxi Nového světového řádu nebo Čínských experimentech s lidským genomem.  

  • Gorobilypes

   Ač je to hrozně z práce těch vědců svět žije do dnes.

 • Vlastně nikdo z diskutujících ani nezmínil, že šlo o událost, která ukončila nepředstavitelné utrpení tisíců nevinných lidí. 

  Jen samá podivná žlučovitá agitace. Velký dík za osvobození. 


  • Neskončilo nic,holocaust byl jen jednou kapitolou utrpení lidí způsobených státem a ta kapitola se uzavřela aby se mohly začít další kapitoly genocidy:

   1945-46Československo-genocida sudetských Němců,1945-46-Jugoslávie-genocida Němců a kolaborantů,150
   tisíc obětí,což je více než bylo zabito za války, 50.léta-Kulturní
   revoluce v Číně-35 milionů obětí , 1970-Rudí
   khmerové  -Kambodžská genocida 3 miliony
   obětí, 1994 Rwanda-
   Hutuové  -Tutsiové-Rwandská genocida
   Tutsiů Bhuty,2,5milionu obětí, 80.léta   -Jugoslávské genocidy mezi Srby,Chorvaty a
   Bosňany,  2014- 
   Islámský stát  - genocida Jezídů.

   Nemá smysl vyčleňovat utrpení Židů,to je jen kapka v moři zla,které se nevyhýbá ani současné Evropě.

              

   • Československo-genocida sudetských Němců je  v pořádku.


   • Článek se věnoval konkrétní historické události.

    Bohužel jsme nucení uznat,že zlo v lidské podobě se prosazuje snad až příliš často. 


    • Proto poselství Osvětimi dnes po 75 letech je memento zločinu ,který stát spáchal na svých vlastních občanech.Osvětim je tak dnes symbolem státní zvůle. A přesto,že svět věděl,čeho je státní moc schopna,přesto připustil pokračování zla.Proto řekneme-li Osvětim a vybaví se nám Holocaust se třemi miliony mrtvých Židů,musíme pokračovat dál a připomenout si komunismus  v Číně s 33 miliony mrtvých,poválečný hladomor Ukrajiny, tři miliony zavražděných Tutsiů a další a další masakry státní moci na těch,které se moc zavázala chránit.

 • A to ještě z dokumentů vyplývá, že měl Osvětim-Auschwitz II pobočky na Severní Moravě- v obeci Lichtenwerde a městě Freudenthal. 

  • A tam dodnes žijí váleční zločinci !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit