Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co vy? Pamatujete si, co jste dělali před 14 lety, přesně 11. září?

    Tak to si vážně nepamatuji...
  • Vrchol urážky pozůstalým byl projev opa! Ten tomu nasadil korunu nacista! A hned jde zase vraždit!
    • máš na mysli černou tlamu z černého baráku?
      • Ano přesně toho
        • Toho makaka.
  • Novej pojem pro 11te zari? Aby se za par let neptal nekdo podobne :-D Co jste delali 11teho zari 2014 - den pred - http://czech.ruvr.ru/news/2014_09_11/Protiruske-sankce-EU-nabudou-platnosti-zitra-9030/
    • Svět by měl negrovi jasně ukázat, že se nenechá ničit a vyvražďovat kvůli duševně nemocným lidem!
      • OP "nejmocnějšímu muži světa" *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Za komunistů nám žádné nebezpečí terorismu nehrozilo. Poslední teroristé byli jen Mašínové, ale ti utekli. Před nimi to byli Banderovci, ale statečná VB je pochytala. Možná, že k nim by se dali zařadit Vyšehradští jezdci, ale i ti byli zlikvidovány.
    Jinak nic. A dnes ? Buržousti a imperialisté dělají všechno pro to, aby se sem dostali. Proto říkám - zlatý komunisté.
  • My jsme na schůzi chlastali a mastili karty až do rána, takže jsme se tu skvělou zprávu dověděli až na druhý den večer.
    • NMeměj péči, i Ty jsi v seznamu!
  • Nechápu co je zajímavého na 9. listopadu? *8*
    • Nemáš čím chápat, vypatlanej bolševiku!
      • Blbý Tečka jsi ty a snažiš se svoji identitu zakrývat.
  • Já jsem rodila *14*
    • Já jsem se pochcal.
      • Já zas posral a poblil.
        • Tak to ti jednou věřím že mluvíš pravdu.
  • Zrovna v ty dny jsme byli s manželkou na Krétě a užívali si moře a sluníčka.Večer jdeme po korzu,řecky ani slovo neznajíce,vidíme plné taverny řeků,jak jsou nalepeni okolo televizí.Říkáme si,ti řeci jsou televizní maniaci jako moje tchyně.Podívám se jim přes hlavy,jakou telenovelu mají v módě a on je to americký akční trhák.Ač se na ně doma sem tam kouknu,říkám si,tady jsme na dovolené,tak dovolená i od tohohle.Klidně dýcháme slaný větřík od moře,pak klidně spíme a ráno nás budí kromě kohoutů a koz,rachot motorů nízko letících stíhaček.Nedaleko je vojenské letiště,říkáme si ,asi cvičení..Dorazil nás soused,kterému přišla z domova SMS,že ameriku napadli nějací asijati a že vypukla válka.Kdo nezažil ten pocit,být na ostrově,ve válce,bez peněz a daleko od domova a dětí,neví co je život.Naštěstí jsme se to také nedozvěděli.Co chybělo...
  • Ale pamatuju si, co prohlásil Obama a Evropská unie hned jak se rozběhlo jednání o příměří na Ukrajině.
  • Hulila jsem soudruhovi Suchojovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit