Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpomínám jak v podobném duchu psávali angažované svazačky školní slohové práce. Nic se nezměnilo , stejně prdelovlezlé a hloupé jen jiným směrem.
  • Alino Alino. Ten článek je cáklej jak vaše křestní jméno...
    • Asi bylo její dětství na Ukrajině flustrující.
      • ... a to jsem raději pomlčel o hloubce tvé myšlenky, jsi trapná :)))
      • ... co to je to flustrující, inteligente?
        • ... to není překlep, ale tvá omezenost, písmena "l" a "r" nejsou na klávesnici u sebe :)))
        • ..............je to jen překlep.......antiblbe
  • Nevím co jsem dělal a je mi to celkem u pr...nicméně po konzumaci tohoto článku jsem slzu zamáčkl. Jednoduše Američané 11.9. sklidili co zaseli. *1*
  • Měl jsem odpolední.
    • ... odpolední průjem?
  • Ano. Nadával jsem prodavačce ve stánku že zase někomu lezeme do zadní části
    těla protože neprodáváme Český párek v rohlíku ale Americký Hot Dog.

    Ten útok provedla sama USA. Její tržní gestapo sleduje non stop celou planetu ale v den
    11 září najednou všechna ochranná opatření přestala fungovat. Náhoda že?
    Díky tomu přišla záminka k válkám.

    Připomenme si že také před 2. světovou válkou řádila v USA hospodářská krize. Pak
    přišla válka zbrojení a zatímco Rusko EU Británie byla ničena USA prosperovala.
    V roce 1940 měla USA strach že se Británie dohodne na míru s Němci a prosperita založená na proději zbraní se opět zhroutí.
    • se nejprve doučte český jazyk - gramatiku (věta hlavní-vedlejší a tak). Takhle je váš tok myšlenek bohužel málo srozumitelný !
  • No, já jsem s rejpal zrovna v autě, když to říkali v rádiu. Pomyslel jsem si pouze něco v tom smyslu, že Ami pouze sklízí to co si sami zaseli a víc jsem tomu nevěnoval pozornost... Rozhodně mě v té chvíli nenapadaly takové duchaplné pičoviny, jako že to je něco mimořádného nebo nedej bože vzrušujícího. To bude ale asi tím, že jsem zrovna nechodil do druháku na gympl...
    Taky jsem tenkrát netušil, ze by Ami byli schopní obětovat takto stovky životů svých obyvatel jen proto, aby měli důvod bombardovat jiné suverénní státy a rozsívat v nich teror.
    • *1*
  • Pamatuji. Uteklo 12 let a svět se nepoučil.
    Evropa si pořád nechává cpát do svých zemí muslimy, černochy, jakoby se nic před 12 lety nestalo. Lidská hloupost a blbost pravdoláskařů je neomezená.
    • Bohužel se dlouhodobě vrší svinstvo na svinstvo, to je realita. Ale v téhle záležitosti můžeme zůstat klidně doma, v Česku. Dobře si tu sami, s vlastním hnojem, vystačíme. Popravdě už si přesně nepamatuji, co jsem dělal 11.9.01, tu záležitost už dávno překryly důležitější věci. Možná to je prostě jen tím, že jsem tehdy nechodil na gympl anebo zrovna nekupoval Hot dog. Obyčejným občanům USA, postiženým a zvláště příbuzným obětí, jsem tohle nepřál - jedno, zda to byl útok teroristů anebo vlastní vlády.
    • ... problémy s matematikou?
      • Sorráč, 13 let.
        • :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit