Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... vždy si neskutečně krásně užívám hlasování dementních sraček, je to ubohost sama :)))
    • se blbcům tvýho formátu stává, užívej a užírej se z nesouhlasů dál, nás inteligentní to baví :-)))
      • ... neznám narozdíl od tebe význam slova užírání se, ohromně si užívívám primitivy jako ty
      • ... tobě se nestává nic, holt jsi nepoužitelný primitiv
        • ... geniálně vždy vnímám hlasování dementa jako bezmoc primitiva, díky blbý kokůtku :)))
  • ... jako inteligent nesleduji hlasy ubožáků
    ... jako férový chlap nabízím úchylům možnost veřejného výběru místa, kde lehnou....
    ... není co dodat, zbabělého kripla neomlouvá ani "kripllkára"
    • Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

      Abys ty, zrůdo, sám neskončil na té tvé "kriplkáře".
      • ... ty padáš často, znám tvou nulovou úroveň, ty hloupý zakomplexovaný pitomečku :)))
        • ... každý hlas primiva z něj dělá hlupáka, jakého jsem s v něm poznal okamžitě, pokračuj
    • víme férový impotente, žádné hlasy nesleduješ, jen z nich zuříš chcípáku, hi, hi
      • ... na takovou tupost není důvod reagovat, já mám krásný večer, blbeček jako ty h*vno :)))
        • víme blbče, krásný večer opuštěného impotenta!
          • ... to "my" reprezentuje tvou ubohost, jsi mrtvý blbeček, vyber si, kd\y a kde, kryso :)))
          • ... hraješ si na intelektuála, ale já bohužel primitivy šetřit nikdy nemohu, čau :)))
  • inteligenti obdivujeme výdrž blbce pitomečků, který zde dovede hodiny a hodiny ukazovat svou stupiditu, velice, převelice nás tím baví, inu nevzdělaní blbci pitomečků jsou jinak nepoužitelní!
    • ... je patrné, že primitiv primitivů s oblibou používá množné číslo, holt stále zbabělý kriipl :))
    • On za to bere nemalý peníz. *15*
      • ... jsi dokonalý primitiv :)))
  • ... OK, se sračkami již čas trávit nebudu, ale kokotovi kokotů chci rozšlápnout obličej :)))
    • ... napiš čas a místo, sračko, proplatím ti jízdné a pak zdechneš, ukaž se, svalovče :)))
  • ... narozdíl od chronických hlupáků sem necivím pořád, omlouvám se za nečtení blbečků :)))
  • ... moc jsem chtěl letos opustit póvl, ze kterého dělám srač*u dle libosti, ale on to nechce :)))
    • zase dosly uklidnujici prasky ?? Smir se s tim ze jsi mene nez moje vcera vysrane hov@no . Nebudes to cist , to chapu ale urcite mi hrebinku odpovis..
      • ... absolutním vrcholem spokojenosti v této díře je bez námahy udělat z trosky trosku :)))
        • je ´tgéto´ neomylný impotente?
      • ... co to je to prášky, blbečku?
      • ... neskutečně krásně si užívám tvé blití o prášcích primitiva, jsi dokonalý blb, bomba :)))
      • ... piš, piš, nečtu dementa :)))
  • natočil Kalousek, pařil tam s ním!
    • ... kde máš to video, na které by se stejně NIKDO nepodíval, pitomečku?
  • A sranda (hořká) je, že ten ožralý Ovar se rozlítil na toho, kdo natočil video, místo aby vykopl ihned Forejta, začíná mi to připomínat ságu Rath a jeho slavné odposlechy, které už nejdou použít. Inu ryba smrdí od hlavy!
    • ... jenom omezený pitomeček sleduje ságu Ráth, nemáš na plnohodnotný vlastní život :)))
      • recht . uz jsi premyslel ze by jsi odlehcil tehle planete ?
        • ... jsi d*ment, kterému správně moc vadí, že neexistuje větší d*ment jako ty, debílku :)))
    • Forejt už Ovara neláká, teď má Ovčáka *3*
  • Tu instituci Hlídací pes je nezbytné přejmenovat na Modrý hlídací pes.
    • ... jsi neuvěřitelný primitiv, který se místo svých zájmů věnuje zhovadilostem, pitomečku :)))
      • kolik ti toho doktor na mesic predepisuje ? Urcite malo , to vidime . Mas doma plyn ty cobole ??
        • ... vidime misto vidim pise blba krysa jako ty, promin, ale spinou jako ty se nezabyvam :)))
          • ... chápu, dementek, který za chvíli nadělí spoustu hlasů, se právem bojí o život krysy ...
  • V tom ovčinci Zemanově je to jedna bukva vedle druhé, navíc pod koksem. Kdo by to do Hradu řekl, že se tam za současného vedení dějí orgie do nebe volající ?! A to chce ten aberant do Vatikánu! Matko na nebesích oroduj za nás a zlý pryč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit