Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidicka v Ostrove , treba hned .
  • Chrchel alias humanitární bombarďák,kterého si komouši pěstovali v krimu .....na toho žádná ostuda nemá. Větší alkajda jak Zeman.
  • Zfetovaný Forejt měl být odejit již dávno, viz poslední extempore s pohřbem exprezidenta SVK, který podobný idijot Ovčáček se snažil vysvětlit. Zeman se obklopil idijoty a tak mnohdy jako idijot působí on sám, ač o tom vlastně neví.
  • To je zase ostuda, až to tříská dveřmi.

    Skorošavle u korunovačních klenotů, to byla jenom slabá předehra...
  • Hmmm, vskutku "hodnotná" diskuse dvou bijců k tématu...
  • musí být dřina
  • ... překládám ze slovenštiny do slovenštiny bez soudního ověření (bez kulatého razítka) :)))
  • ... neřeším tě, debílku :)))
  • ... jsi kripl, letos zemřeš, znám adresu tvé nory :)))
  • ... naposledy, deemente: ukroutím ti krk, navrhni místo a čas, zbabělá kryso :)))
    ... na tvé dementní výblitky již nebudu reagovat, primitive :)))
  • ... krátký závěr diskuse: ukaž, že nejsi kr*pl a sejdi se se mnou, ty primitivní blbečku :)))
    ... na vypisování s mrzáky nemám čas
  • ... jsi nejprimitivnější zbabělec na českém intenetu, který nikdy nepochopí, že jeho uvádění mého jména je pro mě velkou čestí, protož rozdíl IQ mezi náma je kolem IQ 100
  • .... ty a chytrý, ubožáku? zvu tě tě na test inteligence, zaplatím ti jízdné a stravu, degene :)))
  • ... seeeru na deementy :)))
  • ... mám to díky tvé omezenosti jednoduché, nulo: nikdy ti nedojde, že nemám důvod reagovat na primitivy jako ty, kteří hezky popisují, že jim nestojí, jsi dokonalý blb, čau :)))
  • víme blbečku, že ti nebere, ani nestojí, hi, hi
  • ... jsi dokonalý primitiv, nechápu, že takový dementek existuje, napiš o sobě něco, blbe :)))
  • je ´nedocházhí´ pitomče?
  • ... proč zde tak upřímně píšeš o svém zesraném životě, mi hlava nebere, pitomečku :)))
  • ... jsi neskutečně naivní primitiv, kterému nedocházhí, že si jeho lebku záhy vystavím :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit