Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... moc jsem chtěl letos opustit póvl, ze kterého dělám srač*u dle libosti, ale on to nechce :)))
    • zase dosly uklidnujici prasky ?? Smir se s tim ze jsi mene nez moje vcera vysrane hov@no . Nebudes to cist , to chapu ale urcite mi hrebinku odpovis..
      • ... absolutním vrcholem spokojenosti v této díře je bez námahy udělat z trosky trosku :)))
        • je ´tgéto´ neomylný impotente?
      • ... co to je to prášky, blbečku?
      • ... neskutečně krásně si užívám tvé blití o prášcích primitiva, jsi dokonalý blb, bomba :)))
      • ... piš, piš, nečtu dementa :)))
  • ... naposledy, deemente: ukroutím ti krk, navrhni místo a čas, zbabělá kryso :)))
    ... na tvé dementní výblitky již nebudu reagovat, primitive :)))
    • lidicka v Ostrove , treba hned .
  • Hrad je plný strašidel. Jedno strašidlo fetuje Hruškovici a nikotin, jiné fetovalo neznámý bílž prášek, ovčák fetuje komunismus a všichni dohromady fetují putinismus.

    Jestlipak už se Becherovič učí čínsky, aby mohl Číňanům vykládat, že řízek mu chutnal jako bublinková rrdel? *1*
    • Divíme se hlavně tobě za pitomoučkou přezdívku a obsah zprávy.
      • ... srážka dvou dokonalých primitivů :)))
  • ... překládám ze slovenštiny do slovenštiny bez soudního ověření (bez kulatého razítka) :)))
    • musí být dřina
  • ... narozdíl od chronických hlupáků sem necivím pořád, omlouvám se za nečtení blbečků :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit