Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám toho sebestředného politika rád. Když byl u moci, tak jste ale byli zalezlí. Jakmile se mandát presidenta blížil ke konci, tak jeho obraz "stateční" starostové začali sundávat ze zdi. A to se ještě najdou lidi, kteří, když je po bitvě, kopají do mrtvol. To jsme celí my - Češi. To je opravdu úroveň. *11*
  • Můj příspěvek se vypaáááááááááářil? *16*
  • Koukám, že Prdící je člověk, který krytyzuje vše co se zde napíše. Mam pocit, že není spokojený z ničim.Nechápu jeho názory.
    • Nediv se, ty větry ho tak sužují, že je z toho nešťastný. *1*
  • To - Prdící

    Degeneráte ujetej, zalez do nory, a nevystrkuj čumák!!!!
  • pověsit za koule do průvanu-pro obyčejný lidi nehnul ani prstem-vychčiju se na jeho hrob
  • ... to je něco na zdejší vypatlance, logická reakce ušmudlaných nýmandů
    • Ty něco piš o vypatlancích a nýmandech, ty i m b e c i l e. *10*
  • Zeman, toť president je můj!!
    • Aby ses z toho ochlasty nepos.al.
    • jasne ze jo to je president kazdy dirky do (.)
  • Závěrem by slušelo zahrát etídu na Kalashnikov o třech dávkách.
  • My tu na ostravsku vubec nevěřime, že se něco zlepši, anebo že by se omylem něco změnilo. Je to nějaké fatum lidstva, že dobráci sedí doma za peci a magoři se derou do vůdcovských pozic. Někde jsem četl pohled a názor psychiatra na tuhle věc. Většina mocipánů je choromyslná, vykazuje známky narcismu a má chorobnou touhu po moci. Klaus je dle našeho názoru typickým příkladem chorobné touhy po moci. Když si vzpomeneme jak se stavěl do role odborníka na ekologii, poté prohlásil tento vědní obor za terorizmus (přitom už ve středověku platilo, že za znečištění studny je bez milosti oprátka). Stejně si myslím, že by to ten farizejský Kikina Pružinskyj velmi rychle odvolal, kdyby mu na zahrádku vysypali půdu ze Spolany nebo z naší milované koksovny Karolíny. Ono těm darebákům stačí nabrat vody ze studny znečištěné močůvkou a dát jim to k pití a pak by z nich zase byli normálně smýšlejicí občane s kladným přístupem k ekologii. Nejlepší je vždy poznání na vlastní kůži. Jenže naši mocipáni jsou odtržení od běžného života a tak to zase bude našemu národu trvat hodně let, než vezme vládu věcí veřejných do svých rukou a potrestá tu hordu odkláněčů, divokých privatizátorů, pravičáckých podnikavců, a justiční a exekutorské mafie. Ale v Evropě jsou i jiné příklady, jak se s takovými dá zatočit - třeba Island. Doufám, že už alespoň většina lidí ví, koho bude v příštích parlamnetních volbách volit. Já mám jasno, bude to jediná strana, která nebere úplatky!
    • A to si myslíte, že lidé jinde než na Ostravsku jsou jiného názoru? Ne nejsou. Mají ho plné zuby.
  • Opravdu, ale opravdu drazí spoluobčané, já jsem to s Vámi vždy myslel upřímně.
    Přesvědčte se prosím zde, že nelžu, Váš Václav Klaus :

    http://issuu.com/klausovavelezrada/docs/odkvetani_s_hanbou
    • ... jsi chudák na odstřel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit