Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen houšť.Včera jsem v 21,00 vypnul televizi a bylo mi fajn.Poslouchat strůjce devastace ČSSR a všeználka kecajícího do všeho opravdu nemusím.
  • Ať už je to zlodějské prase v prd*li. A doufán že ho kryminál nemine. A když ho mine, tak se bude smažit v pekle. *12*
    • Tebe zavřou do kriminálu za negramotnost. Kdo ti nakukal, že se "kryminál" píše s tvrdým Y?.
      • grammar nazi
      • To je vidět, když nemáš jiný argument, tak si hraješ na učitele češtiny. Blbe
  • To bude fajn, až s ním zúčtují obyčejní lidé. *11*
    • ... a co takhle hledat příčinu ... pravdoláska ...ta nám dala
  • Klaus nikdy na nikoho nebral ohledy, netřeba brát ohledy na něj, byť ze sebe teď dělá ublíženého chudáčka.
  • Ne, Klause jsem nemusel a nemusím nikdy. Ale nejsem pos...ý hrdina dnes, když konečně odchází a nebudu proto do něho kopat. Vy, kteří se do něho strefujete - co jste dělali 20 let co byl ve vrcholné politice? Mnoho z vás - jako Stivín a další jste mu lezli do ....... Tak dnes raději mlčte!!!
    • A to mu odpouštíte jak vás okradl,? Proč? Pro lidi nic neudělal. Jen nás ochraňoval předl EU. Ale to určitě dodělá Miloš
  • Sklízí jen to co zasel. A myslím že zatím moc málo. Měl by dopadnout tak jako náš stát!
  • Jeden komunisticky agent odchazi..........
    A druhy komunisticky agent jej strida.........
    *12* *12*
    • A já jsem myslel, že tě už chytli a že z detenčního ústavu už tak rychle nezmizíš. Škoda. tak příště.
      • Nehraj si na spisovatele sci-fi.Ty myslet?A cim? *10* *6* *13*
  • Já bych dodal, byl strůjcem hospodářského rozvratu a likvidace Československa.
  • A lid by řekl: "konečně ten paznecht zmízí ze scény".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit