Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Papež František má pravdu. Už moje matka, která byla z více dětí, říkala, že každý má mít jen tolik dětí, kolik uživí.
  • Jen aby nějakej králikař nepostřilel redakci vatikánu *7*
  • Chovatelé králíků, jak se zdá musí být asi "vygumovaní", když poznámka papeže je rozčílila. Je to staré přirovnání rozmnožování asi již od dob, jak začal člověk chovat králíky a zjistil, jak se rychle a ve vellkém nožství kotí. Nevěřím, že na tutu poznámku pápeže reagovali naši drobní chovatelé králíků, kteří jsou jistě rádi, když jim samice králíků hodně kotí a zaječí samci pořádně dupou. *1* *1*
  • franto dobrý ale u nás se to netýká katolíků ale cikánů *9*
  • To se mu to káže o množení, když to nemusí platit.
  • Fando, jsme rádi, že nám toto kážeš, ještě že tě máme.Cigyny tu naši populaci za nás doženou a mmy jim za to milerádi zaplatíme. A prosím tě, neraď kdy a jak to máme dělat. Dík.
  • Asi maj myxomatózu.
  • Kdyby tohle prohlásil Zeman, to by bylo kraválu!
  • Milous Jakes , se zase pred lety obul do zahradkaru a myslivcu , aby samostatne hospodarili. Potom byli na forhonte nejak vcelari a ted to odnesli kralikari od tohohle Fanouse. Kdo bude dalsi ??
  • Ale jo, ať si každý mrdká, jak chce, kdy chce a s kým chce..ale pak ať se taky o to stará, platí a nevydírá i nevyřvává na jiné co mu to mrdkání i s následky.. mají "ochotně" sponzorovat ze svého a dokonce i na úkor svých potomků, protože si s rozmyslem a svéprávně namrdkali jen tolik, kolik jsou schopni na svůj úkor vydělat, uživit, vychovat a obecně zvládnout tak, aby neparazitovali na jiných..Popřemýšlel někdo a zkusil zhruba propočítat v poslední době o jakou už obrovskou hromadu neskutečných peněz a jiných vlastních prostředků pro naše lidi by zůstalo navíc, díky "jiným" co jen prokazatelně parazitují na většině.. v koeficientu xxxxx mrdsociálka x počet parazitů z kterých v naprosté většině nikdy nic dobrého nevzejde a v přírodě by nikdy normálně nepřežili zimu atd... a umí to jen dál mdrkat se mezi sebou, jak kámen cihlu, vyřvávat, vyhrožovat a vydírat celou většinu ostatních a to celosvětově ? Papež má sice pravdu, ale pak je třeba se proti tomu umět i bránit, aby těch mrd mrd.., nakonec nebylo tolik, že tu zatím ještě většinu živitelů a tvořitelů hodnot parazitně i totálně vyžerou a zlikvidují, bez rozdílu náboženství a rasy, protože se neumí ani svéprávně postarat sami o sebe, natož o ty co si namelou někde mezi sebou, právě jak ti "králíci"....Tohle nevyřeší žádný Bůh, ale lidi a "příroda", buď po dobrém či spíše možná už po zlém, tak jako už se to děje miliardy let při všem živém co tu je okolo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit