Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo si myslí, že církev vrátí cokoli v restitucích, nechť si přečte detektivku Pracka v láhvi. Raději chcípnou, než by cokoli pustili z hrabivých rukou. *16* *16* *16*
  • super----takže může začít vrácením těch slavných církevních restitucí našemu státu......
  • Že by potom Dukovi a našim církevním zlodějským mamonářum nařídil vše vrátit.To se Dukovi a Vlkovi,kteří se už viděli zasypáni mamonem nebude hodit do krámu.Kalousek asi nebude mít lehké spaní. *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • jen aby se z toho neosypal! chudých bude mít co hrdlo ráči. jen jsem zvědav co udělá s miliardovými dary z ČR. než to stačí utratit--tak to bude za 100 let! cikán jeden papeženský.
  • Jsem zvědav, jak se zachovají čeští duchovní, zda půjdou po vzoru svého papeže a vrátí majetky neprávem získány restitucemi, nebo si vytvoří svou vlastní církev. Bohatou, ale bez věřících. Papežovo slovo je pro věřící přece svaté.
  • To bude Duka protestovat,ještě aby zhubnul,to by mu chybělo !
  • Pozdě, Fando, pozdě *7*
  • Zeman je HLAVA státu a náš president!
    • hm............. co tam máš dál?
    • Miliju surrealizmus.
    • Já si tím tak jistý nejsem
      • Buď si naprosto jist!!
  • Jsem z zoho všeho už taky papež.
  • No ku*rva, a co teď s těma církevníma restitucema v Čechách?
    • To není tvoje starost
      • Zato tvoje zdá se, vážně doufáš, že si přilízneš nějakej drobek z jejich stolu, zoufalče?! *12*
    • Buď bez obav, Kalouskova mafie společně s knížetem si s nima určitě poradí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit