Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to BLB. A co maj dělat lidé kteří pracovat chtějí a přesto o práci nezakopnou. Jedna
    slečna ( vzdělání SŠ) nedávno v tv říkala že rok scháněla marně práci. Ptala se a psala
    na všechny strany. Nic. A nakonec se jí teda řekne že je lenivé nemakačenko. Fakt humus.
    Dnešní úřad práce se změnil jen na automat kam lidi přijdou úřednice si odškrtnou ano
    přišel. Řeknou že práce není a pozvou ho zase za měsíc.
    Takže ty slavné pracáky zrušte a nemusej brát plat úřednice co tam jsou k ničemu.
    Mnoho podnikatelů a podniků také těží z velké nezaměstnanosti a zaměstnává lidi na černo
    beze smluv a ještě je okrádaj na pracovních hodinách a přesčasech,
    Takže Okamuro né každej je lenivá socka. Stát dal ruce pryč. Daně bere ale nic pro lidi
    v oblasti bydlení zaměstnanosti ... nedělá.
    • Souhlasím. Mám vlastní zkušenost.Je mi 58 a mám střední zdrav problémy,snížení o 25%.Jsem strojař a za dva roky jsem oslovil 130 firem a byl na 20 pohovorech. A výsledek? Ti co odpoví, a je jich málo, napíšou,že vybrali vhodnějšího. Co Vy na to pane chytrej Okamuro? Že se nestarám? Fyzicky náročnější práci nemůžu a noční také ne. A ještě jedna věc a to je plat. Platím za byt 1+1, 7 tis a když si vydělám 10tis tak z čeho budu žít? Jenže Vám to pane Okamuro asi nedochází. Protože jste zdárný příklad pořekadla, že sytý hladovému nevěří. A studii amerického sociologa si nechte v Americe.Nejde použít pro celý svět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit