Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Milé J co říkáš na tohle ty :D

  http://zpravy.idnes.cz/vikingove-islam-allah-0u0-/zahranicni.aspx?c=A171012_131942_zahranicni_kha
 • Tzv. Euroskeptici jsou z části agenti Vladimíra Putina a zčásti kovaní islamisté, jejich jediným cílem je odtrhnout ČR od EU a pak ho prodat za pár drobných Rusku nebo Imigrantům. Komu nás prodá imigrant Okamura je zřejmě. Miloš už nás slíbil Číňanům. Babiš musí zaplatit dluhy svým ruským kmotříčkům. *11* Zatím to vypadá, že se staváme Rusku podřízenou kolonií. *12*
  • To Moje vlast je EU:
   Naprostý souhlas s názorem. Ukazuje se pravdivost staré moudrosti:
   "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
   A také "kam jednou šlápne ruská válenka, tam to Rus považuje navždy za svou zem."
   • Aš se to naučíš přijď pokecat. A nejprve dej zdroj nebo jen lžeš.


    https://cs.wikiquote.org/wiki/Jean-Paul_Sartre
    • Nic proti Jean-Paul Sartreovi. Jen nějak nechápu jak to souvisí s mým příspěvkem.
     • že ho špatně cituješ již asi po 150x
      tak že ty se jednou pro vždy vyrovnej s komunismem a my se na rozdíl od tebe poučíme
  • Zdroj?
   • Zdroj? Selský rozum, soudruhu.
 • Volil bych svobodné, nebo realisty ale nemají žádné šance škoda. Jinak tady nikdo není. Okamura je socialista a moc mu nevěřím. ODS taky ne. Ostatní jsou eurohujeři.

  http://www.epshark.cz/volby
  • Podle mne nejde o to koho volit, ale KOHO NEVOLIT. A to jsou strany fašistické: komunisti a ANO. Je třeba vybrat to nejmenší zlo, toho kdo nemění názory, neslibuje nemožné a je stále stejný.
   Ale co si, ovečky zvolíte, to budete mít. Tak potom nebekejte "oni ti nahoře nám..."
   • kdo nevolí muže si za to sám
 • Socdemákům se pořád více vzdaluje "rychlík" do vlády.Pan Zaorálek už neví kudy kam,
  a tak lže a uráží jako když tiskne.Doufám,že to voliči těmto křivákům a prolhancům zhodnotí.
  Nejlépe by bylo,zisk tak pod pět procent.Patrně jim nepomůže ani Chovancův příkaz - podřízené ZO PČR jak jeho "podřízení" mají volit.Snad půjde Chovanec od válu následován
  Tržilem a konečně někdo udělá pořádek a policie bude "CHRÁNIT A POMÁHAT",ale jen těm
  poctivým a nebude chránit gaunery,kteří si jen nahrabali a podváděli na všechny strany.
  Snad se orgány činné v trestním řízení podívají i na kraje a do vedení větších měst. *16* *16*
 • volím Karla
  YEAH !!!
  • realitu a mimo mísu. Hoď to komoušům, momentálně to je nejmenší zlo :-).
 • Tato věc je zcela jistá, co dokázal DÉMONkrad, to nedokázal ani komunista. http://psychologie.doktorka.cz/v-cr-je-nadprumerny-pocet-sebevrazd
  • Také mám občas sklon k sebevraždě - a to vždy když jen zaslechnu žvásty toho hradního rusáckého poskoka jak žvástá ty své populisticky dementní kecy a pokud vidím jeho foto chce se mi intenzivně zvracet.
   Dnes jsem téměř vzpěnil, když jsem našel v poštovní schárnce od té podlé, prolhané křivácké hradní kreatury podpisový arch k podpoře jeho opakované kandidatury. Bohužel to bylo na papíře, který se nedal ani využít jediným spávným způsobem - na WC.
   • Udělej nám radost a odejdi ze světa
  • převlečený komunista *1* *2* *15*
 • Koho (NE)volit. Jistý Babiš (ANO) se chvástal úspěchy naší (jeho) slavné ČSSD-ANO-KDU vlády.
  Tak jaké jsou ty nejlepší: Stále se zrychlující spirála zdražování potravin.Jiná kvalita potravin pro nás, jiná pro zápaďáky. Díky pro EU patolízalství- invaze tzv. migrantů-produkt
  zahraniční politiky USA. Poškozování ekonomiky tzv. sankcemi proti Rusku. Podpora fašistického puče na Ukrajině. Následně díky patolízalství k NATU zavlečení země na pokraj války. Jistý soudruh Stropnický ( opětovně ANO) nejdříve upsal naši armádu pod velení Bundeswehru, přímého nástupce německého fašistického Wehrmachtu ( tedy v přímém rozporu s Versailleskou smlouvou). Tentýž soudruh Stropnický(ANO) spolu s naší slavnou vládou zatím dovršil tyto "úspěchy" "Návrhem na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO /sněmovní tisk 1121/". Po značné šavlovačce v parlamentu se těmto výtečníkům podařilo dne 12.7.2017 pomocí 119 tzv. poslanců prohlasovat ( legalizovat) naši spoluúčast na válečných zločinech NATA v dobrodružství na hranicích Ruska.
  Pro tento zločin svorně hlasovali poslanci za ANO( až na dva) spolu s jejich úhlavním (ne)
  přítelem Kalouskem (TOP09) a ODS. Pochopitelně soudruhy z ČSSD(až na šest) a KDU nevyjímaje.
  KDU s Bělobrádkem- agentování pro US International Visitor Leadership Program( IVLP), tedy US vynález, který hájí zájmy zahraniční politiky USA. Pověstný hřebíček do rakvičky si výtečnický spolek nynější tzv. vlády zatloukl s čachrami okolo těžby lithia.
  Tak toto volit, když tzv. pravice se znemožnila již dříve? Kdo tedy zbývá k volbě? Logicky: KSČM a Okamura.
  • Realisté
   • jediné řešení je umírněný stalinismus pod vedením Miloše Zemana *3*
 • Bude vládnout ANO, Okamura + KSČM máme se na co těšit. Poslední průzkumy ukazují na nárůst Okamury a propad ČSSD. Uvidíme....

  http://www.epshark.cz/volby
  • jak říkal jistý magor s knírkem: Češi jsou pracovitý národ, ale neumějí si sami vládnout.
 • pěkně to natřel hetman Čunek prezidentovi. Nezaplatím výlet! Ale že to říká zrovna předseda obecních vyžírek. Těch vyžírek , kterým jako celé cirkvi budeme v restitucích platit miliardy za "sebraný" majetek. Ano ten majetek, který si tito extrazloději přikrádali od lidí a shromažďovali po staletí. Aniž by na něco sáhli pracovitou rukou. Tak toto si partička černoprdelníků nechává znovu zaplatit. To je nám nejednou šetrnost. Profesionální a veřejní zloději jsou před volbami takoví šetřílci.
 • Jestli se v těchto dnech někdo v Česku válí smíchy, jsou to komunisté. S pobavením sledují politickou bitku, v níž proti sobě stanuli na jedné straně prezident s ministrem financí a na straně druhé předseda vlády se zbytkem politické scény s výjimkou KSČM. Předáci KSČM také dobře vědí, že na současné politické bramboračce, která běžnému voliči dávno nemůže chutnat, mohou jen vydělat – a to na úkor svého hlavního soupeře, kterým je ČSSD. Stačí trochu poodstoupit a vymezit se proti chaotické bitvě, z níž musí být divák dávno unaven.
  Hraje se tu o ČEZ.
  Ústřední postavou v této hře není nikdo z jejích viditelných protagonistů, ale bývalý šéf ČEZ Martin Roman. Právě za jeho éry česká politika prorostla se společností ČEZ do takové míry, že bylo téměř nepředstavitelné, aby tento politicko-ekonomický kartel padl. Jenže pak se na politické scéně objevil Babiš, který se společností ČEZ nikdy neměl nic společného, a „malér“byl na světě.Teď navíc hrozí, že po příštích volbách získá Babiš nad společností plnou kontrolu. Proto vidíme to dojemné objetí Miroslava Kalouska s Bohuslavem Sobotkou, kteří nemohou být tak hloupí, aby si neuvědomovali, že jejich náhlá vzájemná láska, až neskutečně dojemná shoda a společný postup v deptání a dehonestaci Andreje Babiše musí v jejich vlastních voličích vzbuzovat minimálně podezření, že tady není něco v pořádku. Je to zoufalá snaha uhájit dobytý prostor proti konkurenci a zakonzervovat monopolní pozici dosud bezchybně fungujícího kartelu.To si mimochodem dobře uvědomuje i prezident Zeman, který umí společenské nálady správně přečíst a odhadnout sílu jednotlivých názorových skupin. Proto se také v tuto chvíli postavil na Babišovu stranu a jde proti Sobotkovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit