Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bolševický šéfík vekslácko-pinglovské mafie, ten nám tu ještě chyběl. Naše politická scéna už beztak začíná připomínat Bělorusko nebo Ázerbajdžán... konečně NORMALIZACE!!!
  • Ať je Paroubek jaký-koliv je černým svědomím český politické a mediální scény.
    1. Kubiceho zpráva , naprosto vymyšlený hnus, který stál za volebním úspěchem Topolánka.
    2. Nevybíravý mediální atak na jeho soukromý život ( Reflex karikatury zelený Raul)
    3 Podrazáci ve vlastní straně při volbě presidenta ( vyhrál Klaus) , Špidla, Sobotka a spol.
    4. Nebyl namočen v žádném privatizačním skandálu ani když byl na magistrátu HMP.
    5. Jeho mediální zesměšňování vyhovuje mnoha politikům, protože to odvádí pozornost
    od jejich průšvihů (Sobotka privatizace OKD, Špidla koryto v EU, Topolánek poradce
    v energetice.)
    6. Pro objasnění některých pra..s.sren hlavně v ČSSD, která se stále chvástá, že ona je
    tou jedinou levicovou stranou, by mě v politice nevadil.
    • víme sajmon, OKD
      • víme Sajmon, CCCP
        • přééééésně








          YEAH !!!
  • Inu proč ne. Ale napřed by musel jasně udat své názory a zaměření.
  • Koukám že havloidi jsou tu ve svém živlu. Samá pravda a láska ve stylu urážek a nadávek. Takže vlastně stále žádná změna *5*
  • VIVAT CENZURA, před hodinou jsem měl +4 !!!! *2* *1*
  • tu?
    • da *13* potrestej mě, Novorosijče
  • zkrachovalý translator tu nonstop?
    • právě jsem se vrátil z Hradu.. gayswingers párty v plném provozu

      vivat Forejt

      vivat pervitin

      vivat Zeman Gay Lukoilovič
  • v tomto KIMhavlistánu udělat někdo pořádek, co říkáš JIRKO, bereš volbu PREZIDENTA ?!
    • Ožralého rusácko-číňanského vlastizrádného naboba by vystřídala jeho kopie, pouze s tím že pablb paroubek možná míň chalstá. S mentální retardací a nesmyslnými žvásty jsou na tom stejně.
    • sajmon, KIM
  • Jirka Paroubek by byl snad jediný, ale zato opravdu pádný důvod, abych dal ČSSD ve volbách svůj hlas. To panoptikum, co je tam teď, je vážně k pláči a k zoufání.
  • Ma ty svata prostoto...
    • Mazej chrápat Čapisrál, si tu jen 24 hodin za vola. *3*
      • Ne ne, zacala mi nocni sichta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit