Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uražená ješitnost-
  • No, já si ale ani nedovedu pžedstavit, kdo jej bude do toho EU parlamentu volit. Mentálně retardovaní volební právo nemají a jinak z občanů se bude volit on sám sebe+ta jeho sexymozková manželka, která má velké nároky , ale nedivil bych se, kdyby jej po nezvolení do EU parlamentu nekopla do jeho sedacích polokoulí a nenašla si kvalitnějšího "sexymozka" s pořádným nářadím, to přece je jiné kafe, než když se po ní válí jenom velký pupek, ale dole dosáhne sotva na krajíček...
  • klasi, znáš taky něco jiného než katovské mučírny a kdy ne, tak bys tam patřil ty
  • V cele diskusi je nebyvala shoda diskutujicich: 100% prispevku mezinarodniho podvodnika Paroubka odmita. *1* *1* *1*
  • To ale plati pro pany, coz neni tento pripad ! *3*
  • Tak to dopada, kdyz dedkovi stoupne "neco" na mozek, narazi si o 50 le mladsi konkubinu a pak nevi, kde by na ni sehnal prachy. Euro-parlament plati kolem 1/2 milionu mesicne, tak "Hura do Euro-parlamentu !"... Pro nas je ale problem v tom, ze skodici Euro-hujery neplati Euro-parlament, ale nase kapsy ! *16* *16* *16*
  • Obzalovaci dokument ma tusim 2000 stran. Uz zase lzete podle "lzi pouzivam kazdy den" ? *1* *1* *1*
  • To je ovšem velmi smutné ale jako vzdělaný člověk jistě sám dobře víš že i kdyby se vrátili komunisti tak se v podstatě toho mnoho nezmění jen by byl ještě větší chaos.Já z tohoto stavu také nemám radost a bohužel s tím ani nic nenadělám i když se snažím být aktivní v regionální politice.I tam se setkávám na každém kroku s nepoctivostí,intrikama a zlodějinou.Taková je holt Česká mentalita.Mně už je přes 50 let a někdy mi až oči lezou z důlků čeho všeho jsou politici schopni.Přeji ti hodně zdraví a opatruj se a hlavně klid,Nemá smysl se nervovat,raději do přírody,procházky.
  • Bývalí ČSSD-áci i s tou stávající, jedna verbež jest. Jen se napakovat jako ostatně všichni co tu po 89 roce vládli. Ještě že si nemusím utnout ruku co cinkala klíčema, neboť magor nejsem a klíčema necinkám........
  • drz hubu ty megasraci smradlavej pracuraku!!!!!!!! chciju na to kam se ma nebo nemá dostat narod ty ubozaku dementni!!!!
  • Paroubek, Paroubek ...., já nevím, pod tím jménem si nemůžu nikoho důležitého a hodnověrného vybavit. Sorry.
  • Paroubek se probudil? Ať zase zaleze a věnuje se raději vyšívání. Divím se, že toho mamlase ještě někdo poslouchá.
  • Pravdu máš,že nejsem lékař,ale ze staré kvalitní lékařské rodiny,proto jsem se informoval a poslal výsledky a bylo mi sděleno,že jsem pro to vhodný a jako vzdělanec v energetice i jaderné znám vše pro i proti.To jen na doplnění,bohužel nemám potřebný peníz,protože jsem byl demokraticky zbaven práce při hromadném propuštění a hl.zbytečném s cca 200 pracovníky tři roky před nárokem na důchod.
  • nebo do (_|_) *2*
  • Takových tady je *1*
  • Jirka by potřeboval slunce do zátylku až bude makat v kamenolomu, seno místo žrádla k obědu a pár facek každý večer místo večeře.
  • Zřejmě nejsi lékař jinak by jsi věděl že ta tolik vychvalovaná protonová léčba není lék na všechno a pro každého pacienta vhodný,vzhledem ke genetickým předpokladům jsme každý z nás předurčen k jistým zdravotním problémům a tudíž i léčba by měla být individuální.A chce to také získat jisté stravovací návyky což si velké procento lidí neuvědomuje a cpe se jako nezřízení.Tolik jen ve zkratce.
  • Jirka spatne odhadl Babise -ktery si lidi k sobe nakupuje stylem Lidl -koupi pet a sesty je zadarmo do jeho politiky a tak novy reditel CD -spinave vlaky a smradlave WC -dobytcaky ,ve zpravach kokta prisernou cestinou z papiru -to je exot -vypada jak gorila z technoparty a ne clovek s formatem !
    Jancura, ktery umi udelat cestovani na urovni nema sanci se prosadit-Dalsi katastrofa pro CZ
  • Zelení bezmozci potřebují ospravedlni svoji nepotřebnost a nepoužitelnost. Jen si představte život bezmozka v civilu.
  • Zatahnutí naší země do NATO je tak vlastizrádný zločin,že všechny lumpy,kteří nás tam zatahli je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit