Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polib si jí sám a pochutnej si. Stačí po "velké" tam strčit prst a olíznout....
  • Kněžno,asi jsi ztratila veškerou schopnost vidět!Kecy Kalouska a Babiše je jen divadlo pro hlupáky kteří skočili stébákovi na špek vlastně na koblihu.Kalouskova vláda odsouhlasila pro kobliháře zákon na ten jeho sajrajt co přidává do benzínu je to pakatel Jen 20miliard ročně.Babiš je jen pokračovní vlády Kalouska tak nebuď v iluzi.
  • Proč ho nazýváte soudruhem? Paroubek byl levicovým politikem, proti němu řvali pravicoví nesoudruzi. Pro lepší pochopení slovníků pravičáků vám Zubštejnský doporučuji facebook dříve primátora Olomouce, nyní poslance za ODS nesoudruha Martina Novotného, s titulem před i za jménem . Jeho vyjadřovací schopnosti na jeho facebooku byla taková hrůza, že stoka proti tomu byla ještě rozkvetlá horská louka. Tak příště pozor na to označování diskutujících.
  • Pokud nemá národ Čechů zmizet z planety země a uvedený životní prostor přenechat rozumnějším národnostem,tak se musí národ Čechů vzchopit k velice kruté revoluci.Všechen lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem a znárodňovat veškerý majetek vlastizrádných rodů.
  • Naše armáda bude potřebovat létající lazaret a vrtulníky do misí na ochranu a šíření demokracie po celém světě!
  • Tak si xxx zapamatuj, že nikdy nikdo není tak bohatý, aby nemohl krást dál a ještě více. To není o velkosti jmění, ale o charakteru a morálce a to má opravdu málo kdo. To je ta hodnota, které se celosvětově nedostává a je jí jako šafránu.
  • Paroubek ten měl už dávno,za svůj podíl na zbídačení této země kopat uran pro Temelín.A ne nadále oblbovat národ.
  • dokonce sedel-jenze pravdolaskar jej pustil *12*
  • O Babišovi si žádné velké iluze nedělám, miliardy nemá nikdo čisté jak říká na you tube jeden ruský vor v zakoně, žijící nyní ve Francii a psal o tom už i Balzac, ale kvičící a vztekající se Kalousek z Babiše, to opravdu potěší. Jeho mrtvičné stavy v Poslanecké sněmovně díky tomuto pánovi B. jsou jistou odplatou za to jeho letité svinstvo, co tu prováděl. .
  • Pry LEV , stary opelichany s bradavici vypadl z kolotocu od Kocky - tolik prostoru a nerekl nic mimo PR a reklamu pro knizky od nej i spisovatelky Kovacove ! Co politik to umelec Klaus, Rath ,Zeman vsichni pisi trhacky co jdou na dracku -vetsinou v pracovni dobe kde jen lesti zidle
    tema velkyma zadkama
  • To dokážou Ukrajinci a ne švejkové chovající se jako ovce.My dáme hlas za mil.Kč.,brotože nejsem blbější než co se tam cpe.
  • Tak tomu se říká méně vyvinutá mysl *1*
  • ... tak tys to vytrhnul, pako :)))
  • Paroubek potřebuje peníza a to hodně a nejlépe jsou placeni europoslanci v Bruselu, tak hurá tam. Doufejme, že se nenajde tolik ovcí, co mu hlas dají. Jeho propojení s pražským podsvětím bylo jasné a navíc celá leta seděl na Magistrátě s kolibříkem Bémem ti rozhodovali s kmotrem Janouškem a zřejmě i Rittigem a dalšími.A s nimi i Hulínský a Březina - ČSSD. Oposmlouva v praxi. A dnes je Hulínský na ministerstvu školství u CHládka jako náměstek. To je prostě otřesné. Měli bychom vyjít do ulic, jako Ukrajinci, to se dnes nosí, a Hulínského a další z těch míst vyhodit, protože tito tam nemají co pohledávat.
  • Podle nosa poznáš kosa.
  • tak třeba já ho volil. ten člověk je tak bohatej, že krást už nepotřebuje.
  • jirka musi vydelavat na standart te nosate kovacove ,zkratka na stara kolena velky stres a hura na dobre placene mistecko -vcera v Hydeparku byla videt ta zivotni unava z mlade manzelky
  • Souhlas částečný.Ve jmenovaných státech jsem byl osobně i služebně,proto můžu porovnávat.Polsko zemědělský stát,Rumunsko i Bulharsko také.Maďarsko tak na půl.NDR,ČSSR a SSSR tahouni v RVHP,kdy bylo opravdu dobře.Souhlas,že není vše o majetku a penezích,ale nejhorší je být chudý a nemocný.Proto mi přispěj na protonovou léčbu v Praze.Já na to nemám a to jsem patřil ke střední třídě,když to tady dle tebe stálo za ho....Těď se máme tak výborně,že mám obavu,že se naplňuje Nejedlého heslo,že počkáme na rozvojové země a pak budeme s nimi soutěžit.
  • Copak náš Jirka, to je hlava!
  • Vy o tom Rathovi něco víte?Sem s tím.Zatím z ničeho obviněn nebyl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit