Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dělá a udělala. Své kumpány už nastrkala ke státním korytům a stát už okradla o miliony. Zemana sice nemusím, ale ještě že té nestoudnici zatrhl zřízení dalšího koryta, pro tu její záchodovou stranu, která má 0,1% preferencí. Konečně v posledním průzkumu bylo uvedeno to, co všichni věděli. Konečně agentury pochopily, že
  preference vládní strany mají uvádět.
 • Každé ráno by měla dostat pár facek a elektrický šok.
 • Holt i ženy mají své dny! Nebojte, Peaková, po padesátce budete mít klid.
 • Co dělá, Nic za ní není vidět. Za peníze daňových polatníků se jen přiživije a občas něco šplechtne a to něco stojí za hov....
 • Příspěvek je velmi výstižný o Klausovi. On moc dobře ví, že poctiví a zodpovědní se mu nepostaví. Krom této debaty to půjde dál.Psi štěkají a karavana jde dál.
 • Vláda jí platí za hlas, který občas potřebuje, místo ní by tam mohl sedět třeba Pepek Vyskoč, nebo cvičená opice. Bylo by to levnější a výsledek by byl stejný.
 • Za pár let se o Klausovi budeme učit podobně jako dnes o Gottwaldovi - tedy otevřeně o jeho zločinech. Tedy aspoň doufám.
 • ...je to s v i n ě.
 • Aby do ní někdo shnilolu m r d k u nastříkal, jinak se tam bude držet jako veš.
 • Tohle je asi nejlepší analýza Václava Klause, jakou jsem četl. Naráží ovšem na problém, který se týká kapitalismu obecně: umění zbohatnout je tím nejvyšším uměním - kde je hranice mezi "výhodným obchodem" a podvodem? Čím vyšší mám zisk, tím jsem lepší obchodník - jenomže vždy na něčí úkor. Dokonce i když jsou obě strany -prodávající i kupujíci- spokojeny, vždycky to někdo zaplatí, nějaká třetí strana, třeba konečný zákazník, na tom bude bita. Nejlepší obchodník je v podstatě ten, kdo vytvoří zisk, aniž by přidal jakoukoli hodnotu - ti nejrůznější finanční šíbři, lichváři a podobně. Je to k zblití a osobně si myslím, že i lupiči, kteří přepadají banky, se živí poctivěji... *11*
 • Precti si,co jsem psal a jak mi ten propagator KSC(m) odpovedel,pak me kritizuj... *3* Ja tyto lidi absolutne nesnasim-kdyz jim Pruzinsky dal kuponovou knizku,tak jej volili a hrali si na pravicove politiky-kdyz prisli na to,ze dotycny nechal zdrancovat stat {s jejich prispenim!!!} tak propaguji KSCSSD-jenze jsou tak primitivni a nikdy nepochopi,ze ti tzv.kmotri jsou jiz davno presaltovani k vyse jmenovanemu subjektu.
  No,a pak daji ve vsem Pruzinskemu za pravdu a zvoli opet jeho,popr.nakeho jeho nastupce.
  Asi tak...
 • Když nejsi slaboch tak proč hnusně každému nadáváš ? To přece není normální. Docela by mě zajímala tvá - slušná - odpověď jestli to umíš ? Tohle je diskuzní fórum a ne stránky nejhrubších nadávek ! Docela rád bych tě poznal. Věřím že nejsi to co tady ze sebe děláš.
 • To jsem ja-vis blbe?
  A jestlize me nakej komunistickej humusak napadne,tak to ihned schyta.
  Jestli mas zajem,tak se ti do oci postavim-takovej slaboch fakt nejsem ty raholci.
 • Může mi někdo vysvětlit kdo to je ten NOT CSSD ? Podle způsobu vyjadřování je to perverzní i d i o t který si takto léčí svou úchylku. Zbabělec který nadává, když nikdo neví o koho se jedná. Do očí by se Vám nepostavil protože je to zbabělec. Sleduji ho už dlouho a je to hrůza. Tohle je typický představitel lůzy o které tak rád píše. Fuj
 • Peaková nic nedělá a také za celou dobu svého působení ve vládě nic neudělala. Zajímalo by mne kdo jí kontroluje. A není mi jasné za co bere ty hříšné peníze.
 • Právě toho se nejvíc bojím, aby za nefungující polici,soudy, které ochraňují jen mafiánské politiky, někdo nezačal soudit Kalašnikovem.
  A v některých případech k tomu není daleko. Pokud vzpomínám, jak lékař střílející po velvyslanci z Nigérie, který mu "odklonil" milony.
  Současné strany jsou jen grupování se nezaměstnaných, protože tito lidé nikdy nic dobrého neudělali. Stačí jen, že ani knoflík na halsovacím zařízení mají problém rozeznat (+/-), odsouhlasí zákon, který nechtějí, každý odsouhlasený zákon potřebuje novelizaci. Prosím, co tito lidé umí, snad jen to kecání o nesmyslech jim jde, zvlášť když k tomu BIS doručí Blesk-ové zpravodajství
 • Nulová sebereflexe Václava Klause.
  Včerejší televizní rozhovor Jakuba Železného s Václavem Klausem přinesl konečné rozuzlení problému novoroční amnestie. Kdo ještě nechápal, pochopil dokonale.
  Václav Klaus vše mimoděk vysvětlil. Klíčová je jediná věta. Když se Jakub Železný ptal na nezvládnutou privatizaci 90. let – podvody bank, kampeliček a fondů, které připravily o peníze tisíce střadatelů, Klaus odmítl kriminalizaci těchto dějů a událostí.
  „Vše jsme se učili, všichni jsme se tehdy učili – nedělejme z toho kriminalizaci.“ Podle Klause dnes kriminalizujeme lidi, kteří se pouze učili zbohatnout a protože jsme byli všichni začátečníci, chybička se holt vloudila.
  Proto přišel s amnestií. Pouze naplno projevil, co si celou dobu myslí. Proto omilostnil nejtěžší hospodářskou kriminalitu. Ne kvůli milosrdenství, jak občas nepřesně a podivně tvrdil. Milosrdenství je přece možné cítit vůči jednotlivému člověku a ne vůči celé skupině delikventů, kteří páchali hospodářské trestné činy, za které jim hrozilo až 10 let vězení. Klíč je v tom, že Klaus tyto skutky za trestné činy nepovažuje. Klaus nesouhlasí s trestní politikou našeho státu. Jako nezná špinavé peníze, tak neuznává hospodářskou kriminalitu. Prostě když někteří vychytralí jedinci oblafnou své „pomalejší a méně bystré“ spoluobčany, tak jim ty výnosy patří . Podle Klause je to přirozené a normální. Nesouhlasí s tím, aby tito naši obratní spoluobčané končili ve vězení.
  Ve světě Václava Klause je umění zbohatnout tím nejvyšším uměním. A pokud se někdo tomuto umění teprve učí a klopýtne, tak si zaslouží milost či amnestii.
  Aby to tedy bylo všem jasné - ve skutečnosti Václavu Klausovi nevadilo, že trestní stíhání bylo rozvleklé a trvalo příliš dlouho. On ve skutečnosti nesouhlasí s tím, že se jedná o trestný čin. Proto ve svém televizním vystoupení řekl o amnestii: „Deset let jsme na tom pracovali.“ Navzdory tomu, že před volbou veřejně slíbil, že amnestii nikdy neudělí, teď přiznává, že na ní celých deset let pracoval. Pěkná lekce. Ano. Deset let jeho utajený tým pracoval na tom, jak překazit odsouzení těch, kteří podle jeho vlastního hodnotového řebříčku nic špatného nespáchali. Klaus má jiný systém morálních hodnot. A jestli je právo minimum morálky, tak v případě hospodářských trestných činů se Václav Klaus ani s tímto minimem neztotožňuje.
  Nepochybuji o tom, že přesvědčení Václava Klause je naprosto skálopevné.
  Václav Klaus ví s naprostou jistotou, že když si někdo nakrade, je to jeho chytrost, patří mu to a basta. Nikdo z nás s ním v tomhle nehne. Správně řekl: „Jsem odolnější než všichni další politikové v této zemi.“
  A to byl náš prezident po celých deset let. !!!!! :
 • Ta slepice už dávno patří do kurníku. Na její kecy není nikdo zvědavý, Ať jde kvákat tam kam patří.
 • Bez uz do hajzlu ty estebackej potomku. *12*
 • No,tak ja bych nikomu nic nedal,i kdybych ho videl chcipat-Chapes ty komunistickej zkurvysynu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit