Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.novinky.cz/domaci/298700-stat-byl-loni-nejstedrejsim-darcem-politickych-stran.html

    Zajimave...Kdopak a proc teto svinske strane cokoli dal???? *12* *16* *12*
    • takové svině, jakou jsi ty
      • No,tak ja bych nikomu nic nedal,i kdybych ho videl chcipat-Chapes ty komunistickej zkurvysynu?
        • Může mi někdo vysvětlit kdo to je ten NOT CSSD ? Podle způsobu vyjadřování je to perverzní i d i o t který si takto léčí svou úchylku. Zbabělec který nadává, když nikdo neví o koho se jedná. Do očí by se Vám nepostavil protože je to zbabělec. Sleduji ho už dlouho a je to hrůza. Tohle je typický představitel lůzy o které tak rád píše. Fuj
          • To jsem ja-vis blbe?
            A jestlize me nakej komunistickej humusak napadne,tak to ihned schyta.
            Jestli mas zajem,tak se ti do oci postavim-takovej slaboch fakt nejsem ty raholci.
            • Precti si,co jsem psal a jak mi ten propagator KSC(m) odpovedel,pak me kritizuj... *3* Ja tyto lidi absolutne nesnasim-kdyz jim Pruzinsky dal kuponovou knizku,tak jej volili a hrali si na pravicove politiky-kdyz prisli na to,ze dotycny nechal zdrancovat stat {s jejich prispenim!!!} tak propaguji KSCSSD-jenze jsou tak primitivni a nikdy nepochopi,ze ti tzv.kmotri jsou jiz davno presaltovani k vyse jmenovanemu subjektu.
              No,a pak daji ve vsem Pruzinskemu za pravdu a zvoli opet jeho,popr.nakeho jeho nastupce.
              Asi tak...
            • Když nejsi slaboch tak proč hnusně každému nadáváš ? To přece není normální. Docela by mě zajímala tvá - slušná - odpověď jestli to umíš ? Tohle je diskuzní fórum a ne stránky nejhrubších nadávek ! Docela rád bych tě poznal. Věřím že nejsi to co tady ze sebe děláš.
  • Kdyby měla tak čistý stůl.., tak jak se snaží "protikorupčně" prezentovat vůči jiným.., tak proč se tak vykrucuje ? Jediné vysvětlení je to, že se bojí na co všechno se nejen u ní přijde a co všechno další a kam až by se mohlo projevit i ukázat s tím, že věci se nakonec mají úplně jinak... Ta ví až moc dobře, proč kličkuje a chce to nějak doklepat do voleb ..
  • Marně pátrám v paměti co dobrého tato herdekbaba obyčejným LIDEM přinesla. Zatím nosí jen sobě a ještě se tomu směje. /Jo, nějaká hřiště zařídila v Praze, ale to bude asi tak všechno/. *12*
  • Já se jen divím, že této kreaturní politické prostituce dávají novináři ještě prostor ve svých denících. Lituji jejího manžela a děti, že musí s tímto odpadem žít.
    • Jen ji dávejte prostor. Kdy jindy si můžeme sprostě zanadávat hned ráno. Všichni politici jsou sice gauneři, ale ONA to vede. Na ni nikdo nemá. To je její jediná kladná vlastnost, protože její sprostota je dobrá na to, že v některých rodinách si nenadávají mezi sebou, ale vyřádí se na té nestoudné kreatuře.
    • No,ja si myslim,ze ta cela smisena familie je odpad. *12* *12* *12* *12*
  • To je patrně jen nepatná špiška ledovce.Těch křiváren,zlodějen a podvodů bude mít tato pseudo stranička patrně na svém kontě více.Kdo je vlastně financuje a co ministrině pro boj s korupcí na to? Pod svícnem bývá nejvíce tma!*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Jaké k tomu máte zdroje? Není jedno, kdo to byl a jaký vztah k tomu domu měl, pokud někdo koupí dům a bydlí v něm někdo, kdo k němu po té koupi již nemá právní vztah, tak je zcela legitimní možnost ho vystěhovat (nebo se s tou osobou dohodnout na nájemní smlouvě, prodeji bytu, věcném břemeni,...).
    • Omlouvám se, toto měla být reakce na příspěvek uživatele "Peppone".
  • To jsou spory o marginálie! *16* Karolína Peake s manželem zjevně prodali dům a dostali za něj zaplaceno dohodnutou cenu, kupec je známý (NV), cena je známá (57 milionů CZK), jediné, co nesedí je, že tu nemalou částku posílal kupec zjevně po částech (a kdo by se divil, zas tak málo peněz to není, že?) a jedna z těch částí přišla až po volbách. Teď nám tedy vypukla strašlivá tragédie, že darebnice Peake provedla, co vlastně? Neoznámila v nějakém formálním prohlášení data o splátce, kterou možná čekala dříve? Co když se kupec se splácením kupní ceny opozdil, jak moc je to její chyba? A co když ani nevěděla, zda je má do toho prohlášení uvádět?

    Mně z toho vůbec není jasné, zda by v takovém případě, kdy ty příjmy byly před i po zisku mandátu, ale výnos (prodej nemovitosti), z kterého ty příjmy (peníze) plynuly, byl předním, tak zda měla uvádět celou částku, jen tu po vzniku mandátu, vůbec nic, nebo to nějakým způsobem rozepsat?

    Na Karolínu Peake nemám nijak vyhraněný názor, ale přijde mi absurdní ji kritizovat na technickém nesmyslu a navíc z toho vytvářet dojem, že se snažila lhát, když ty informace zjevně zveřejnila, jen je neuvedla do jednoho formálního prohlášení! *16*
    • Máte mylné představy. Pravidla pro danění jsou přesně dána zákonem. Tady se nikdo nemůže svévolně rozhodovat, kdy zdanění provede. Jasně jsou stanoveny i sankce za nedodržení zákona. Ta osoba je navíc ministryně, proto by jí měla být pokuta stanovena minimálně ještě o 1000% více.
    • Pane Danieli a co říkáte nato, že firma NV vznikla jeden den před prodejem domu ? nevyprala paní Peak svoje špinavé peníze přes tuto firmu ? ???
  • Paní Peake je "výstavní skříní" naší politické scény. No Bůh s námi!
  • Joooo!!! Tak to jasny, ze kazde rano celi "neprijemnosti", ktera jen tak neskonci... Divat se totiz kazde rano do zrcadla na tu kr.avu na "druhe" strane, to by mne take vyvedlo z miry... *1* *1* *1*
  • Jednou ji v kriminále budou m r d a t bachaři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit