Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo havloidi, uz vam zvoni umiracek, vsichni na vas seerou..hi..hi
  • Nikoho lepšího nám soukmenovec Putin na hrad dosadit nemohl!
    • Putin a soukmenovec? Krásnej blábol, to máš ze své hlavy, nebo jsi to právě vyzvracel?
  • Emmmm eeeee hhhmmm
    • Gloglo glo glo glo
      • hlt hlt grrr
      • Sice glo glo, ale vetu da dohromady na rozdil od knizete.
        • Jistě. Třeba o tom jak vykládal v Bruselu před zástupci zemí EU o tom, že si dal řízek a chutnal mu jako BUBBLE BUM. Bodejť by mu tak nechutnal když má chuť pokaženou chlastem.
          Je vůbec obdivuhodné, že kníže hovoří česky, když ho komunisti jako malého kluka vyhnali ze země.
          Uvědomme si, že na rod Schwarzenbergů komunisti nemohli použít ani ty zvrhlé "benešovy dekrety" a tak si vymysleli speciální "lex Schwarzenberg".
  • Ožralá lůza a připitomnělé ovce si zvolily ožralu a hulváta k obrazu svému. Tak na nás svět hledí jako na bandu ožralů a hulvátů.
    • Václav Havel?
  • Tak hned na začátku článku jsem se dozvěděl že Středočeská Vlašim je vlastně venkovské provinční město a tím pádem na názoru jejich občanů vlastně nezáleží, protože jediní chytří a pomazaní žijí v Praze, nejlépe v kavárně.Dále jsem se dozvěděl že tam byl i nějaký bývalý ředitel soutěže Miss Miloš Zapletal,ty brďo koho to zajímá ???Já jsem snad neviděl ani jeden díl této estradý vysoké kulturní úrovně .To fňukání jak Zeman komunikuje z lidmi a ti mu to žerou...Tak proč nechodí mezi občany Sobotka, Kalousek,Bělobrádek a další politikové placení z našich peněz?Proč se nevyjádří? Ano jsou ČT dobře chránění, aby náhodou k nim nepronikly názory občanů-voličů
  • Miloš je náš!
    • soudruzi....
  • Bachu Martine lidé nepotřebují terorizovat médii přežvýkanými závěry, ale PRAVDU. A té se kýmsi placená média bojí jak čert kříže. A tak raději události křiví a lžou v zájmu bankovních elit. Vzývají jako JEDINOU životní hodnotu hmotné statky a MOC, MOC.
  • Zeman je jako obvykle super. Pitomce z pražské kavárny to hodně sere. Většina komentářů nesedí, zvláště k Číně. To jsou rozumbradové ! Nu, pravdu se odzvíme od Zemana, ale ne od české mediální žumpy jako ČT a pod.
  • http://magazin.aktualne.cz/video/bablbam-a-budbox-svet-se-bavi-zemanovou-anglictinou/r~d48e9fd0a56011e3a9f3002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-6

    http://www.youtube.com/watch?v=gAmsgyh2WB8
  • Koukám, že ta rudá bestie co mi krade nick je zase aktivní. Možná si loknul becherovky. Nebo že by to byl sám ovčák?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit