Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řekni PR oddělení at tě naučí taky něco jinýho , se Prchal fláká a tobě nedošlo že furt meleš stejný chujoviny

  • koukám další adept na živočišnou výrobu a radí farmáři z trollího agrofertu 🙂Přece nejlepší zemědělec je eštébáček neb ani neseje ale dotace saje jak dojička na jadernej pohon.

  • Jenom aby ten PES nedostal vzteklinu. 😱

  • No kromě toho že odmala jezdím na kole, plavu, provádím dálkovou turistiku za každého počasí, v dětství jsem prošel Tatry, Šumavu, Beskydy, Jeseníky a  věnuju se horolezectví, jinak jsem už opravdu žádný sport nedělal.....😉 Tak nějak už mi nato nezbývá čas......

  • No to zas varane vypadlo z tebe moudro o prstu.A to vy tam v živočišné výrobě jste všichni takoví mudrci? Co jsi asi tak v životě dokázal? Tak vem vidle a běž vykydat z pod kraviček.

  • vanhorne

    "Tohle dělají jenom autorativní lidé."

    Pro Klause, Zemana a Estebaka ten prst, znamena neco jako kralovske zezlo. Blatny se po nich opici. Vztycenym prstem si pomahaji ke ztracene autorite, pcha. At si ten prst sasci strci, tam kam patri.

  • Tipnu si, že jste v životě nedělal žádný silový sport. Mě je 67 a když jsem toto chytl, tak mě jen slabě bolelo v krku a na prsou. Dělal jsem si každý den třikrát inhalaci par z  horké vody, přes hlavu přehozené prostěradlo. Cvičím nepřetržitě od 30 let a to je 37 let. Sportování opravdu není zbytečné.

  • Nemám rád lidi, kteří jiným hrozí zdviženým ukazováčkem. Tohle u nás dělal jeden mistr a když jsme to na něj zkusili také, tak byl naštvaný. Tohle dělají jenom autorativní lidé.

  • nikam nelezu , ale ty už máš o jeden míň , z té chiny víme stopro jak tě začne černat kůže je to spočítané , ty plíce tě někdy rozdejchaj ale už to nebude ončo , i tu mrtvičku můžeš rozchodit  či trombíka v končetinách ale jinak  nic .Okoun tě určitě vyléčí.Jo a jedna z verzí je , že do chiny to zavlekli z České republiky , snad to tam nepřines někdo z Hradu😂

  • 😛

  • jé čau smradlavá rybko rodrigo díkes za recenze a jak to jde v agrovyžerto ?si představujete že pod pojmem farma je to jeden trolík za druhym.

  • Dobrá zpráva. Důkaz, že klíčoví ovlivňovatelé začínají střízlivět z rouškového restriktivního opojení.

  • mun.go

    Tak zrovna tu nedělní prodejní dobu bych klidně oželel ...

  • Martiňáku koho tady ty chátra jako oslovuješ? Koho jsi se dovolil? To jsi tady zas nadělil porci unikátní blbosti.Kontaminuješ tady prostor výlevy své blbosti. Paranoidní pisálek se pořád hlásí o slovo.Ale tady není zájem o takové gejzíry trapností, víš?

  • Jo to je martiňák.Prasič zdejších stránek.Slabomyslný klaun zdejších stránek, který by chtěl ke všemu něco prsknout.A pořád se nám tady vrací jeho bumerang nekonečné blbosti.Doma v opovržení a hanbě, tady jakože frajer stránek.

  • 1/  TA koloběžka...

    2/ na ARO jsem byla - resp. koukla přes skleněnou stěnou (tajně mě tam na okamžik vzala má bývalá kolegyně - oblékla si ten skafandr a fakt není žádná sranda v něm být 3-4 hodiny- mě stačilo 15 min.)...

    3/ pracují v domově pro seniory  = testy každých pět dní...

  • Tak snad abys zalezl pod zem do protiatomového bunkru a uprostřed nasyslených zásob o samotě se mohl v klidu třást hrůzou jak dopadneš, ne....😉 dřív tě ovšem zabije tvůj vlastní strach....

  • hm možná máš jen jednu šanci a nebo to koupíš a ani ji nedostaneš , ještě jednou pro všechny pochybovače , jseš extrémně nenažraný vlivný komunistický soudruh - dáš svejm otrokům 3 měsíce volna když maj jen chřipčičku ? Odpověz si sám .

  • jojo a až to bude podruhý nebo potřetí tak aby to nebylo jako na plejstešnu , akorát nikdo neví kolik toho má než přijde game ouvr

  • Konečně jedna dobrá zpráva. Už bylo dost toho koronavirového šílenství. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit