Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy

    Oba aktéři by se měli sejít na Velehradě. Budou tam platní jako komunisté. Nula od nuly pošla.

  • Skoro bych chtěl věřit, že pan Pavel ukáže charakter a vládě tenhle grandiózní podvod na našich tátech a maminkách neschválí a nepodepíše. 

    Když frajer, tak frajer.
    Nebo jen ubohá dosazená loutka. Je to na něm. 

    • josef.chmela

      Poslední věta je správně. Je to pouze jejich fialová loutka v ton mašem USA protektorátu.

      • Já bych mu, pane Chmelo ještě tu šanci dal. 

        Pološílená vláda znásilňuje právo v přímém přenosu a chtěl bych věřit, že konečně na pozici prezidenta bude člověk se zdravým rozumem, nezmítaný politickými ambicemi a těmto orkům se s klidem a plnou vážností postaví.

        Že se zastane těch nejzranitelnějších. Jednou (pokud Bůh dá) budeme každý v důchodu. A nechtěl být jen hadrem, kterým si paní Pekarová vytře

        • josef.chmela

          Bohužel. Pavlem zmítají politické ambice již od mlada. Nejdříve stranil a přísahal komunistům, pak, když se vše obrátilo a tento vykuk viděl, že cestička ke karieře vede jinudy, rychle převlékl a podruhé křivě přísahal kapitalistům z NATO. I ta jeho volba za prezidenta politicky smrdí po fialovém nesmyslu. A proč by jej taky fialovci podporovali kdyby věděli, že nebude "jejich" prezident.

  • Jak Guma a Traktorista vařili  důchodcům reformu!!   To nevymyslíš !!

  • Zase jede do Polska na laciný nákup?

    https://www.facebook.com/vera.dulina.965/posts/pfbid0FDy8c5xxzuy9d6HTyD3R7zvg8vTbAaHXGzPxBZG1Axrhga3VNZmGuA7EWD85UYMml

  • Co se všichni divíte. Naši ukrajinci potřebují naše peníze, tak proč by nemohli přispět naši důchodci.

  • Pro všechny zde diskutující...

    Proč jste nekritizovali dosluhujícího hradního za jeho mnohé hradní žranice, za návštěvy Ruska, Číny, kde nikdy nic nevyjednal...atd...atd...

    Proč ho nekritizujete za tu hradní sebranku, která si na úkor daňových poplatníků nacpala kapsy...?

    Také proč ho nekritizujete, že nic nedělal a nedělá s cenami energii, potravin...?


    • dzixy

      Kolobko, přesně to samé dělají tvoji souputníci. A ještě i hůře. Nu což, Béčka to jsou.

      • Hmmm - a které mě souputníky máš na mysli...?

    • KIMCID

      Proč bylo to z rozpočtu hradu ,na které ty peníze jsou určené.A on byl prezident(ještě je).Ale Pavel ještě nebyl inaugurován a vyhazuje peníze které mu nikdo nepřiklepl .Ale to by pochopilo i hloupé prkno s kolečky. 

      Toliko k slibům o změnách, s kterými soudruh Pávek přišel.

      • Teď to bude z rozpočtu Hradu...

        Ale to ty nechápeš...

        A jaké budou slibované změny...?

        Počkejte si po inauguraci...

        • KIMCID

          Nebude a není ještě není inaugurován.

          To že to nechápeš je evidentní.

          Změny sliboval Pávek.

          • Evidentní je to, že ty nikdy nechápeš napsané...

            • KIMCID

              Nic jsi nenapsala jen opakovala moje slova

              • Reakce na příspěvek:

                Kde přesně...?


                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak si to znovu pomalu přečti třeba ti to dojde ty b l b k o

                  • Reakce na příspěvek:

                    Taktika alá KIMCID - když KIMCID nemá pravdu, začne být vulgární...


                    • KIMCID

                      Reakce na příspěvek:

                      No naopak když mám pravdu a ty jsi tupá a nechápeš 

    • Asi proto, že bývalý je  minulostí a nevzbuzoval naději na změnu. Tenhle zvolený po nadějích zatím úspěšně šlape. 

      • Takže - " bývalý" , podle vás nemusel nic dělat, protože nevzbuzoval naději na změnu ...

        Tak žádná kritika...?!

        A ještě nezvolený může/ musí být kritizován...?

        To se vám zdá normální...

        • dzixy

          Normální je kritika, že Pavel, aniž by byl inaugurován, čerpá, a ne malé, peníze ze státního rozpočtu, ne z hradního.

          • Kdyby seděl doma na zadku, budete zase říkat, že se o nic nezajímá...

            Nevím, třeba už může čerpat nějaké finance i když ještě nebyl inaugurován...

            Jak píšu - nevím...


        • Složitá diskuse s člověkem, který má srdce plné obdivu. Osobně jsem nikdy pana Zemana neadoroval. Nehodlám strávit zbytek života jistě konstruktivní kritikou minulosti. Vy i já budeme žít dnes a zítra. Proto mě víc zajímá co dělá ten budoucí. Snad jsem se pana Zvoleného příliš nedotkl. Nebo ano? Je v jeho rukou, jestli ho budou lidé chválit nebo kritizovat. 

          • Pokud myslíte, že mám srdce plné obdivu k panu Pavlovi  - jste na omylu...

            Jen není fér ho hned urážet a kritizovat a, ještě stále nynějšího hradního, " omlouvat" ...

            • Jsem docela rád na tomto omylu. Nynějšího jsem nikdy neomlouval, nemyslím, že bych nastupujícího urážel. 

            • mun.go

              K prezidentovi, byť dosluhujícímu, se máme chovat jako k nejvyššímu představiteli státu, ne jej dehonestovat - tím vlastně shazujeme politickou kulturu v republice. 

              Celkem střízlivý  je článek na české Wikipedii: Miloš Zeman.

              • Reakce na příspěvek:

                O svou dehonestaci se dosluhující hradní bohatě postaral sám...

                • mun.go

                  Reakce na příspěvek:

                  Možná ve vašich očích. Zkuste změnit optiku a dívat se na svět nezaujatě ...

    • josef.chmela

      Protože nová hradní sebranka u voleb slibovala změnu. Sliby, chyby. Ještě, že jsem této nové hradní sebrance na jejich sliby při volbách nenaletěl. Teď mi mohou být všichni ukradení, šmejdi.

      Ve středověku se pohyboval na hradě šašek s rolničkami. Dnes jsme se dočkali slibované změny, na hradě se bude pohybovat šašek s hvězdičkami.

      • mun.go

        Ale vždyť změna už je tu ... zdá se vám toho málo, co už stačili natropit za paseku?

      • Nová - jak říkáš 🐒- sebranka - ještě není na Hradě...

        Uvidíme, jak dostojí svým slibům...

        Nekritizuj, neurážej a neházej na ně hnůj dopředu...

        No jo - ty máš jen ty rolničky ...

        • Uvidíme, uvidíme. Kdo bude mít nakonec rolničky. 

          • No - někdo už je má dlouho...

  • KIMCID

    Pávek a za své ještě prezident nejsi 

  • Nový idol mas. tedy zvolený, pobere s Jurečkou, jak si vytřít s důchodci zadek. Hlavně jak jim to vysvětlí. 

    • Vysvětlí jim to tak nějak po bolševicku! Boha, čo to tárám, po demokraticku!

  • gaheris

    To by si měl pan nastávající prezident všimnout ceny potravin!!! Tady jedna paprika 45korun! Stejně jako kuřecí! A směšná reklama na výhodný košík "jídla" v globusu i cenu okurek komentovali češi co nenakupují doma aby si jí strčili do P....e a je jedno kterým koncem napřed! Za tu cenu košíku zbytečností by měl člověk tři neděle chutného jídla je další komentář! Tak pane Pavel, račte to zkouknout jak z nás pětidemolice dře z kůže! Jestli jste co k čemu tak tu verbež necháte postavit před soud! 

    • josef.chmela

      Ale nenechá je postavit před soud. Za prvé je k ničmu a za druhé je jeden z nich.

  • Jak říká naše předsedkyně parlamentu ....

    JE TŘEBA ŠETŘIT !  PLÁN ŽRANICE PŘI INAUGURACI GENERÁLA: Pozváni
    na inauguraci budou oba Pavlovi předchůdci, tedy Miloš Zeman a Václav
    Klaus i s manželkami, stejně jako vdova po prvním českém prezidentovi
    Dagmar Havlová. Kapacita pro inauguraci ve Vladislavském sále činí
    zhruba 800 osob. Následovat bude podle Vohralíkové číše vína, na kterou se bude moci dostavit až 3.000 lidí. Kromě 281 poslanců
    a senátorů budou na inauguraci podle kancléřky pozváni členové vlády a
    ostatní představitelé významných institucí.
    Předsedkyně Poslanecké
    sněmovny Pekarová  (TOP 09) v sobotu České televizi
    řekla, že na Pavlovu inauguraci by mohli dostat pozvánku i prezidenti
    okolních států. Odhaduje se, že se bude účastnit celkem cca 4.000 osob
    ...

    TAKŽE KDYŽ SE ŽRANICE BUDE ÚČASTNIT CCA 5.000 OSOB. A KAŽDÁ PROŽERE A PROCHLASTÁ DEJME TOMU 2.000 KORUN. (LEVNÉ NÁPOJE A JÍDLO SE PŘECE NA TAKOVÉ AKCE NEKUPUJE), TAK NÁKLADY JENOM NA ŽRÁDLO A CHLAST BUDOU ČINIT POUHÝCH 8 000 000 KČ.

    (4000 x 2000 = 8 000 000), ANO, OSM MILIONŮ KČ !

    A DĚTI VE ŠKOLÁCH NEMAJÍ NA OBĚDY ..
    • Ale on to platí pan Pavel že svého. Přeci byste těm upracovaným Stachanovcům nezáviděl ten kousek žvance. 

      • Ach tak .... Aby to nakonec nedopadlo s jankovitým Pávkem tak, že kritici Zemana budou s láskou vzpomínat na Zemana.

        Vzpomněl jsem si na vtip z doby minulého režimu: Proč udělali Husáka prezidentem ? Nebyli lidi.

        • Tak od dob Husáka se tedy mnoho nezměnilo. To se to Zemanovi kandidovalo, když "elity" vygenerovaly Schlafenberga nebo igelitového Drahoše.

          Holt nejsou lidi ani dneska. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit