Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby seděl doma na zadku, budete zase říkat, že se o nic nezajímá...

    Nevím, třeba už může čerpat nějaké finance i když ještě nebyl inaugurován...

    Jak píšu - nevím...


  • Hmmm - a které mě souputníky máš na mysli...?

  • josef.chmela

    Bohužel. Pavlem zmítají politické ambice již od mlada. Nejdříve stranil a přísahal komunistům, pak, když se vše obrátilo a tento vykuk viděl, že cestička ke karieře vede jinudy, rychle převlékl a podruhé křivě přísahal kapitalistům z NATO. I ta jeho volba za prezidenta politicky smrdí po fialovém nesmyslu. A proč by jej taky fialovci podporovali kdyby věděli, že nebude "jejich" prezident.

  • dzixy

    Normální je kritika, že Pavel, aniž by byl inaugurován, čerpá, a ne malé, peníze ze státního rozpočtu, ne z hradního.

  • dzixy

    Kolobko, přesně to samé dělají tvoji souputníci. A ještě i hůře. Nu což, Béčka to jsou.

  • dzixy

    Oba aktéři by se měli sejít na Velehradě. Budou tam platní jako komunisté. Nula od nuly pošla.

  • Já bych mu, pane Chmelo ještě tu šanci dal. 

    Pološílená vláda znásilňuje právo v přímém přenosu a chtěl bych věřit, že konečně na pozici prezidenta bude člověk se zdravým rozumem, nezmítaný politickými ambicemi a těmto orkům se s klidem a plnou vážností postaví.

    Že se zastane těch nejzranitelnějších. Jednou (pokud Bůh dá) budeme každý v důchodu. A nechtěl být jen hadrem, kterým si paní Pekarová vytře

  • KIMCID

    No naopak když mám pravdu a ty jsi tupá a nechápeš 

  • Taktika alá KIMCID - když KIMCID nemá pravdu, začne být vulgární...


  • KIMCID

    Tak si to znovu pomalu přečti třeba ti to dojde ty b l b k o

  • mun.go

    Možná ve vašich očích. Zkuste změnit optiku a dívat se na svět nezaujatě ...

  • Kde přesně...?


  • josef.chmela

    Poslední věta je správně. Je to pouze jejich fialová loutka v ton mašem USA protektorátu.

  • Skoro bych chtěl věřit, že pan Pavel ukáže charakter a vládě tenhle grandiózní podvod na našich tátech a maminkách neschválí a nepodepíše. 

    Když frajer, tak frajer.
    Nebo jen ubohá dosazená loutka. Je to na něm. 

  • Tak od dob Husáka se tedy mnoho nezměnilo. To se to Zemanovi kandidovalo, když "elity" vygenerovaly Schlafenberga nebo igelitového Drahoše.

    Holt nejsou lidi ani dneska. 

  • KIMCID

    Nic jsi nenapsala jen opakovala moje slova

  • Evidentní je to, že ty nikdy nechápeš napsané...

  • KIMCID

    Nebude a není ještě není inaugurován.

    To že to nechápeš je evidentní.

    Změny sliboval Pávek.

  • Jak Guma a Traktorista vařili  důchodcům reformu!!   To nevymyslíš !!

  • Zase jede do Polska na laciný nákup?

    https://www.facebook.com/vera.dulina.965/posts/pfbid0FDy8c5xxzuy9d6HTyD3R7zvg8vTbAaHXGzPxBZG1Axrhga3VNZmGuA7EWD85UYMml

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit