Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O svou dehonestaci se dosluhující hradní bohatě postaral sám...

  • Ach tak .... Aby to nakonec nedopadlo s jankovitým Pávkem tak, že kritici Zemana budou s láskou vzpomínat na Zemana.

    Vzpomněl jsem si na vtip z doby minulého režimu: Proč udělali Husáka prezidentem ? Nebyli lidi.

  • Jsem docela rád na tomto omylu. Nynějšího jsem nikdy neomlouval, nemyslím, že bych nastupujícího urážel. 

  • mun.go

    Ale vždyť změna už je tu ... zdá se vám toho málo, co už stačili natropit za paseku?

  • mun.go

    K prezidentovi, byť dosluhujícímu, se máme chovat jako k nejvyššímu představiteli státu, ne jej dehonestovat - tím vlastně shazujeme politickou kulturu v republice. 

    Celkem střízlivý  je článek na české Wikipedii: Miloš Zeman.

  • No - někdo už je má dlouho...

  • Co se všichni divíte. Naši ukrajinci potřebují naše peníze, tak proč by nemohli přispět naši důchodci.

  • Pokud myslíte, že mám srdce plné obdivu k panu Pavlovi  - jste na omylu...

    Jen není fér ho hned urážet a kritizovat a, ještě stále nynějšího hradního, " omlouvat" ...

  • Uvidíme, uvidíme. Kdo bude mít nakonec rolničky. 

  • Složitá diskuse s člověkem, který má srdce plné obdivu. Osobně jsem nikdy pana Zemana neadoroval. Nehodlám strávit zbytek života jistě konstruktivní kritikou minulosti. Vy i já budeme žít dnes a zítra. Proto mě víc zajímá co dělá ten budoucí. Snad jsem se pana Zvoleného příliš nedotkl. Nebo ano? Je v jeho rukou, jestli ho budou lidé chválit nebo kritizovat. 

  • Nová - jak říkáš 🐒- sebranka - ještě není na Hradě...

    Uvidíme, jak dostojí svým slibům...

    Nekritizuj, neurážej a neházej na ně hnůj dopředu...

    No jo - ty máš jen ty rolničky ...

  • Takže - " bývalý" , podle vás nemusel nic dělat, protože nevzbuzoval naději na změnu ...

    Tak žádná kritika...?!

    A ještě nezvolený může/ musí být kritizován...?

    To se vám zdá normální...

  • Teď to bude z rozpočtu Hradu...

    Ale to ty nechápeš...

    A jaké budou slibované změny...?

    Počkejte si po inauguraci...

  • KIMCID

    Proč bylo to z rozpočtu hradu ,na které ty peníze jsou určené.A on byl prezident(ještě je).Ale Pavel ještě nebyl inaugurován a vyhazuje peníze které mu nikdo nepřiklepl .Ale to by pochopilo i hloupé prkno s kolečky. 

    Toliko k slibům o změnách, s kterými soudruh Pávek přišel.

  • josef.chmela

    Ale nenechá je postavit před soud. Za prvé je k ničmu a za druhé je jeden z nich.

  • Asi proto, že bývalý je  minulostí a nevzbuzoval naději na změnu. Tenhle zvolený po nadějích zatím úspěšně šlape. 

  • josef.chmela

    Protože nová hradní sebranka u voleb slibovala změnu. Sliby, chyby. Ještě, že jsem této nové hradní sebrance na jejich sliby při volbách nenaletěl. Teď mi mohou být všichni ukradení, šmejdi.

    Ve středověku se pohyboval na hradě šašek s rolničkami. Dnes jsme se dočkali slibované změny, na hradě se bude pohybovat šašek s hvězdičkami.

  • Pro všechny zde diskutující...

    Proč jste nekritizovali dosluhujícího hradního za jeho mnohé hradní žranice, za návštěvy Ruska, Číny, kde nikdy nic nevyjednal...atd...atd...

    Proč ho nekritizujete za tu hradní sebranku, která si na úkor daňových poplatníků nacpala kapsy...?

    Také proč ho nekritizujete, že nic nedělal a nedělá s cenami energii, potravin...?


  • KIMCID

    Pávek a za své ještě prezident nejsi 

  • Vysvětlí jim to tak nějak po bolševicku! Boha, čo to tárám, po demokraticku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit