Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny lumpy,kteří se na zbídačování této země podílejí,je třeba po revoluci odporážet ,na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.To je ta správná humanita a demokracie,jakou potřebuje tato země nejvíc.
    • ... kdyby "pravdoláska" nehlásal "nejsme jako oni" ... tak ONI nám dnes nevládli *10*
  • je to děsný,já jezdim jako řidič hlavně ven,a nakupuju potraviny a oblečení výhradně v cizině,taky jsem zrušil ůčty v CZ a otevřel jsem si ůčet u německý sparkasse,max spokojenost,0 poplatky 2 karty,taktéž tankuju venku,kvalita je jiná a hlavně ceny bydlim v Liberci a do polska a německa to je kousek,vemte si jen vejce 5-6 kč za kus 10 kusů cca 60kč,čoko vejce 10ks 38 kč,za chvíli budem dělat míchaný vejce z kindervajec.v německu vejce 2-3kč.,nemít děti a nemocný rodiče jsem už dávno z týhle republiky dávno pryč,dřív jsem byl hrdej na to že jsem čech ted se za to docela stydim,všude v evropě si z nás dělaj prdel,levný pracovní síly a smetiště evropy.
    • To je hezké, ale příčinou jsme toho všichni a odchodem to jen zhoršíte. Hlavní úlohu, ale má samozřejmě stát a to především v prosazování morálky - což se mimochodem vůbec neděje. Dnešní modla jsou peníze a mamon. Každý se snaží vydělat všemožně na každém a za každou cenu v čele se státem. Dokut toto hienistické prostředí neskončí, tak to lepší nebude. Je nutné se dohodnout, semknout se v uzavřený celek a chovat se jinak a vyžadovat toto chování i od ostatních! Možnosti jsou.
  • A to vše díky EU
    • Ani ne tak díky EU ale naším politikům vlezdoprdelkům EU, ti vždy někam lezou.
  • Já to říkám pořád, že jsme popelnice Evropy a naši k r e t é n i to kupují a předražují jen to fikne. *11* *12* *16*
  • Nyní se vyskytuji pod nickem Jindřich, tak abyste věděli že jsem to stále já.
    • oto, ty jsi ubožák.
    • tak já nevím, ale mě je to celkem jedno *1*
    • Stačí se registrovat a dát si nějaký zajímavý obrázek ;)
      • ... a hned vím, že dál číst nemusím ...
  • Klídek ovčané klídek, největší šmejd neschopných voličů České republiky, kteří ze zlodějen nemají užitek a soustavně nezapnou mozek a volí stejné odborníky, za vynikající spolupráce okolo 3 milionů voličů, kteří nechodí k volbám a dávají najevo jsme se situací spokojeni. Prostě máme co jsme chtěli na dlouhé časy.
    • Tak to není. Nespokojenost dávají najevo tím, že nevolí. Oni (my) totiž nemáme volit koho. V televizi nabízí max 6 stran které jsou jedno a to samé. A ostatní memají šanci se k občanovi přiblížit.
    • Až tak špatné to není. Nejméně jeden občan z deseti tisíc je schopen a občas i ochoten formulovat podnět k nápravě stavu a jeden ze sta tisíc umí "zatlačit" na jeho realizaci.
      Na www.podnety.cz je aktuálně 3565 podnětů - z toho 3089 čeká na realizaci *3*
      Dopouručuji postup dle http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20120307112020
      *14*
  • Díky všem co mají do pr..le díru se máme tak jak se máme.Jsme odpadištěm evropy.Buďme rádi,že nám EU dopřeje alespoň tolik pomejí a prostoru jako těm sviním.Važení spoluobčané jsem na vás a sebe hrdý,že jsem čech.Už abych měl vízum vyřízené. *16*
    • vazeny spoluobcane, to neni EU, to je nas slendrian, vite? to zalezi na nas, co si dovezeme a za kolik prodame, takze jiste chapete, ze to je problem vlady a managmentu retezcu...
      • Vy se opravdu domníváte,že to(vůbec něco) záleží na nás(dole)Tak to je mi vás upřímně líto,ale na druhou stranu vám vaši naivitu tiše závidím.Být přesvědčen o své důležitosti je velmi omezující pocit,alespoň pro mne.
        • ... "hoho" ... je mi líto "bia", ale to je už nová škola ... vidí českou uklizečku, prodavačku a čeká českého ředitele, co je v Kauflandu, nebo Bille a sám objednává zboží podle jeho kvality, sem tam zaskočí se podívat na českého kvalitáře jak přejímá zboží *1* *1* *1* samozřejmě jen kvalitní, převážně přebalené, předatované *10* *10* *10*
  • honzali
    Bohuzel tato vlada a dalsi "vladnouci" slozky az prilis sebejiste spolehaji na typicky cesky povahovy rys, remcat pouze v hospode u piva s mentorskym zaverem, ze stejne nema nic smysl. Jenze na druhou stranu, kym tyhle smejdy nahradit, kdyz kazda z dalsich variant je jen volba o neco mensiho zla. A dokud bude vladnouci particka vc. sedych eminenci v pozadi mit "spinave ruce", budou vsichni sesvagreni financnimi a korupcnimi aferami, kazdy bude na toho druheho neco vedet, coz bude duvod zametatat levarny pod koberec, obavam se, ze nebude moc nadeji na zlepseni. *8*
  • Asi to nepamatujete ale komunisti utvořili TUZEX který taky nakupoval zboží z vyhořelých skladů a západní partiovku, ještě kradl lidem valuty a nutil jim za to poukázky na odběr uvedeného šmejdu který byl ovšem kvalitnější než co spachal náš průmysl.
    Ryba smrdí od hlavy a kdo myslíte že tu vládne ? Jen se na ně podívejte parlament s.r.o. to je fitma
    co utrácí vaše peníze a rozděluje si je jako by šlo o dělení kořisti nějakých lapků. *6*
    • Máš pro své tvrzení nějaký důkaz, nebo je to takové to "říká se to teď po revoluci, tak je to pravda" ? *5*
    • Ty BLBE za komoušů bylo zboží kvalytnější jak teď *12*
      • Radši bych žil jen o chlebu a vodě, než se stát intelektuální spodinou jako ty.
  • Normální potravinový pogrom, ne program ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit