Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já si vlastně myslím, že ty standardizované maturity jsou docela fajn. Podle mě je fajn, když se prostě sjednotí ty limity a to, jak vypadá člověk po maturitě. Jen to teda moc nefunguje v praxi. :-D Ten koncept vypadá fakt zajímavě. Jenže pak zjistíte, že na medinu stejně musíte dělat přijímačky nanečisto cermat a podobné chytristiky, abyste byli nějak konkurenceschopní, protože cokoliv jiného než gympl vás na to nepřipraví. Anebo je pak ještě možnost placený nultý ročník nebo kurz. 

  • nejlepší vzdělání máme my co máme VUML!
    • bezregistrace
      neexhibuj nám je jedno co sis nacpal do lebeně
  • Já vzdělání nepotřebuju. Vezmu si soudružku učitelku Semelovou. *14*

    Každý večer si budeme říkat Marx - Leninské rudé pohádky: Třeba tu o lidech Andělech
    kteří stvoří beztřídní společnost bez státu zákonů a policie.

    Nemá cenu děti zatěžovat. Stačí jim srp a kladivo v batohu a poučení že: za hranicí
    čekají imperialisté a Američtí brouci jim zničí úrodu když budou spát a ne bdít.
    • Zajímavé je to, že v té době jsme se v mezinárodním srovnávání školství umíšťovali kolem 3. místa, dnes už se blížíme ke 40.
    • Kdyz to tak pozoruju tak ten treti odstavec je 100% pravda jestli jses takovej dexent.

      Jinak tedka uz bych taky podal zalobu po takovy krasnym clanku v novinach. Nekdy by bylo dobry dat zalobu na noviny a nebo pro jistou jejich server radsi uplne odriznout.

      Tiscali de den vo dedne vic a vic do prxdele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit