Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vzdělání nepotřebuju. Vezmu si soudružku učitelku Semelovou. *14*

    Každý večer si budeme říkat Marx - Leninské rudé pohádky: Třeba tu o lidech Andělech
    kteří stvoří beztřídní společnost bez státu zákonů a policie.

    Nemá cenu děti zatěžovat. Stačí jim srp a kladivo v batohu a poučení že: za hranicí
    čekají imperialisté a Američtí brouci jim zničí úrodu když budou spát a ne bdít.
    • Zajímavé je to, že v té době jsme se v mezinárodním srovnávání školství umíšťovali kolem 3. místa, dnes už se blížíme ke 40.
    • Kdyz to tak pozoruju tak ten treti odstavec je 100% pravda jestli jses takovej dexent.

      Jinak tedka uz bych taky podal zalobu po takovy krasnym clanku v novinach. Nekdy by bylo dobry dat zalobu na noviny a nebo pro jistou jejich server radsi uplne odriznout.

      Tiscali de den vo dedne vic a vic do prxdele
  • nejlepší vzdělání máme my co máme VUML!
    • bezregistrace
      neexhibuj nám je jedno co sis nacpal do lebeně
  • milacekpublika

    Já si vlastně myslím, že ty standardizované maturity jsou docela fajn. Podle mě je fajn, když se prostě sjednotí ty limity a to, jak vypadá člověk po maturitě. Jen to teda moc nefunguje v praxi. :-D Ten koncept vypadá fakt zajímavě. Jenže pak zjistíte, že na medinu stejně musíte dělat přijímačky nanečisto cermat a podobné chytristiky, abyste byli nějak konkurenceschopní, protože cokoliv jiného než gympl vás na to nepřipraví. Anebo je pak ještě možnost placený nultý ročník nebo kurz. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit