Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cituji:"Maji-li tedy piráti relevantní info o páchání jeho zlodějin a šmejdů jsou povinni toto příslušným orgánům neprodleně oznámit. Nepleťme
    si proto prosím práskání komoušských konfidentů z politických důvodů
    (že Ááno soudruhu STB práskači babiši) a oznámení z podezření na páchání
    trestné čiinnosti."

    Je zajímavé, že v případě Babišově od roku1990 až dosud nevystoupil ani jeden konkrétní poškozený a ani žádná Slonková nevyinvestigativčila nikoho takového, zatímco v jiném případě bylo publikováno konkrétně: "...na cestě do Vídně zachoval se bídně
    písničkáře Kryla jidášsky objal
    Klíče mu věnoval, pak ho fízlům udal..."(Udavač z Těšína, Jaroslav Hutka, 2007)

    Takže je to na vás.

  • KIMCID

    s tim musím souhlasit

  • já tady žít chci a je mi jedno jak žíješ ty ,ale není mi jedno co s tou ČR ,mám ji docela rád a to navzdory jak na západ tak na východ a jinak mě osobně nic netrápí a když to tady budu chtít zabalit tak to prodam a zatím se mohu odstěhovat kam chci , teda není to na to abych už nedělal ale stejný komfort si dneska mohu dovolit klidně i v Německu vzhledem k tomu co se děje s nemovitostmi v ČR a větší komfort kdekoliv jinde v malém městě či vsi ,no na apartmán v NY to asi nebude to souhlasím na to má jen Bureš a jemu podobní ,ale tam bych neviděl tu píli.

  • KIMCID

    Ne já se ti jen směji v čem musíš žít a co tě trápí

  • nejsem tvoje stará ,takže o tobě ani nic vědět nechci a nemůžu být kalouskův poskok neb tam se též vyžaduje loajalita a ne kritika , to vám v ANO na PVS neřekli tak bacha protože bureš už s některejma zamet.Tady jde o názory a to že bráníš podvodného čobola bez ohledu na věci které lezou na povrch je tvoje věc a holt se jinak než jako poskok agrofertu živit neumíš ,tak to zkus si ještě mlád ,já už svoje názory měnit nebudu na to jsem již stár.🙂

  • Sajmon Teplouš už zase mele o historii, počkáme a pobavíme se!

    HAHAHA!

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen protít ji znovu", praví stará moudrost.

    To heslo "nejsme jako oni" byla fatální chyba.

  • Piráti feťáci, jenom blbec je volit může.

  • KIMCID

    Ok

  • Já také  netvrdím, že je podporuji...

  • KIMCID

    nic o mě nevíš ale ovna psát co ,kde ,kdo ti jde. :D

  • KIMCID

    jistě kalouskuv poskoku

  • KIMCID

    Co si chtěl máš ostatni si najdi lenochu.Ačkařskou pakáž nepodporuji

  • Ti Piráti jsou sice "svérázní", ale vzhledem ke svému věku zjevně nejsou zkorumpovaní rudou a "postrudou" minulostí a příslušné orgány na ně nemají složku s informacemi, které by proti nim mohli použít. Jsou sice mladí, ale zjevně nezkorumpovaní a čitelní. 🙂

  • Jestli máš na mysli  "akci" ze 16.5.1998 - tak to si nepamatuji...

    Tak mi tedy napiš, kdo se z dnešních Pirátů té demonstrace zůčastnil, byl obviněn...atd...

  • KIMCID

    bez argumentů?

  • KIMCID

    neumíš číst?

    strana pirátská vznikla z hackerů co tak činili a z anarchistů co tak činili při svých demonstracích.

    jinak ta Ačkařská strana za kterou tak hrdě drží prapor byla jedna z těch co tenkrát při ekonomickém foru dělala bordel v ulicích.tak že pokud si nepamatuješ ničení výloh MC Donaldu a převracení aut tak si to připomeň.

  • NIC...

    Je mi jedno, z čeho Piráti vznikli...zajímá mě programové prohlášení,...

    Čekám na důkaz, že Česká Pirátská strana krade lidem majetky a krade data...

  • Zkus jinou - svou - přezdívku...

  • příznivci udavačské estébé vědí co je udavač ,to je gól .Dokonce prý česká sv.ně.A udavač čobol neva ,hanobiteli vlastního národa ,pak už se ani nedivím ty poskoku AB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit