Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak škoda, že nezastřelil taky *12* Krejčířovic *11*
  • Bohatý zločinec si zase podplatil soudce a unikl trestu. *16*

    Nedávno jsem v TV sledoval příběh z Divokého západu - Wyatt Earp. Když přišel na to
    že vrahy jeho bratra soud nikdy neodsoudí protože mají peníze i dobré právníky
    tak si vzal revolver a zločince postřílel. A soud ho pak chtěl stíhat!

    V dnešním penězma zkaženém světě kde právo neplatí je revolver jediná šance
    pro běžného člověka který se dožaduje spravedlnosti.
    • jo, jo, pravdu má jenom bouchačka *5* *5* *5*
    • ... revolver ve tvých rozklepaných ručičkách si představit nedovedu :)))
      • No to je jasné. Mozek nemáš takže si nic představovat nemůžeš. *1* *1*
        • ... chachacha, vzkaz od toho pravého, nebuď naštvanej, že jsem o patra nad tebou :)))
          • Neraduj se. Každý mrakodrap se jednou zřítí a do některých narazí i CIA s letadlem. *1*
  • Darinka měla jít sedět - zabití z nedbalosti...u soudu lhala jako když tiskne...A jsme u toho = Klausova amnestie...
    • ... jenom omezenci pořád omílají Klausovu amnestii a Klausovo pero, jsi směšná atrapa :)))
      • Klausova milost pro zloděje se řadí k největším zločinům 21. století. slušný
        člověk na tu lumpárnu nikdy nezapomene. Prázdnohlavům jako jsi ty je to jedno.
        • ... můžeš mě nazývat, jak chceš, troubo, obdivuji tvůj přehled o světových zločinech :)))
          • Jistě s tebou přeci celý život někdo vytírá podlahu. *1* *1* *1*
  • Zavřít na doživotí a poslat makat do dolů. Prý myslel že má v domě zloděje. ano
    a ten by samozřejmě šel první do koupelny a tam si pustil vodu že.

    Svědci říkají že je to arogantní bohatý frajírek který proslul ožralostí a divokou jízdou
    v autě s kumpány při které šermoval zbraní. A ta slza u soudu je taky pěkný podvod.
    naše Darinka Rolincová také plakala nad přejetým člověkem a pak šla hned na večírek.
    • ... kam chodíš na tu jistotu, omezenče?
      ... neopisuj názory jiných
      • Jsou to názory lidí kteří ho znají z běžného života. Ovšem v popelnici kam chodíš
        pro jídlo ty je fakt nenajdeš. *1* *1* *1*
        • ... děkuji za dokreslení tvé ohromné úrovně, dělám si s tebou, co si zamanu, blbe :)))
          • Jen štěkej vořechu. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš. *1* *1* *1*
    • :-)
  • "..nebylo ani dokázáno, že Pistorius předvídal, že jeho střelba skončí smrtí osoby, na kterou pálil."
    Tak to musí být D E B I L! Může být klidný, ten půjde rovnou do blázince.
  • Kolikpak asi Pistáciiho ten rozsudek stál, co? *11*
    • ... nejsme v Kazachstánu nebo Česku, hlupáčku :)))
      • to je fakt v JAR to bude levnejsi
      • No já jsem v Česku a Bohnice odkud píšete svoje příspěvky jsou též součástí ČR, takže jste asi jen špatný lhář a blázen *14*
        • ... nic jsi nepochopil, ale ty o tom nevíš, žiješ v podstatě šťastný život :)))
          • A jak tedy vysvětlíte tu obří nudli u Pistaciova nosu, co vy jeden nádivo? *1* *1* *1* *14*
        • ... jenom primitiv omílá Bohnice a jiné nesmysly, skvěle jsem tě odhadl, uklidni se :)))
  • Pyzdorius. Jako tecka. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit