Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ono je máslo a pivo dražší, než se píše v článku ??? Možná v Praze, ale já kupuju i levněji. Podle mě p. Bárta neví o čem mluví.
    • ...pivo pod 22 už jsem neviděl dlouho (tedy točený) a máslo je něco mezi 30 - 40 Kč. A to opravdu nenakupuji v Praze. Pan Bárta má asi ceny z "kuloárů".
      • No až hospodskej nebude mít na každým půllitru 100%, tak i to pivo bude pod 22. Mi ho tu tak máme, ale je to velká výjimka. Plzeň pak za 28,-
    • Vy jste byl naposledy v obchodě v roce1989?
      • aaaa paní je pamětnice ... no jestli se nepletu, tak pivo v té době bylo pod 10, ale je to dlouho a já ho v té době nepil (tedy jsem nesměl), tak že nevim :D
    • no víte on asi pan Bárta nepije lahváče Bráník a na chleba si nemaže jenom to co se jako máslo tváří.Pokud chcete kvalitu hold připlácíte.
      • No lahváče jsou kolem 10-14,- pokud člověk nemusí kupovat předraženou Plzeň a máslo je mléčný výrobek, který obsahuje alespoň 80% mléčného tuku (většinou ale 82%). No a n0 vždy to nejdražší je také nejlepší. Ale máte všichni pravdu, včera jsem kupoval za 27. Ovšem poslední asi 3-4 měsíce pod 25,-
  • to sice zní hezky Vítku,ale když bydlím v pupíku čech tak na obě strany to mám daleko.Na lidi jste měl myslet dříve,nespolčit se s dinosaury a tím pádem by nevznikla tato vláda a bylo by dobře.Jo,jo,jak se to říká pozdě bycha honiti,že???..............
    • No právě že začal jít tvrdě po těch korupčnících, hned zlevnili dálnice ale víc ho nenechali udělat nic. Dostali bobky a vyhnali ho pryč. Věřím, že když by zůstal u koryta, tak se věci rozhodně hýbou lépe a tím správným směrem, tedy vstřícně k masám.
  • bárta ví o čem mluví-jezdí se máslem pravidelně předzásobit orientexpresem.
  • Asi chce zachránit vládu,protože podle Švejka vláda,která zdraží pivo jde do roka od válu.Jinak jako fór smutný a blbý!
  • Á - lidumil Bárta promluvil, že jej ceny potravin nezajímaly dříve, když zaměstnancům vyplácela jeho ABL necelých 50 Kč/ hod. Takový udržovací poplatek, aby mu zaměstnanci neumřeli, co kdyby je ještě potřeboval. říkalo se, " dělejte, že děláte, neboť ABL dělá, že vás dobře platí, bylo potřeba vydělat na maseratti.
    • A není von ten Bárta přeci jen vzdáleně příbuzný s Napoleonem, mezi náma von to byl taky takový cvok. *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit