Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je ale superodborník, doslova vesmír aby se smrskl úžasem nad jeho moudrostí. Poprvé ji předvedl v TV debatě, když ješte byl dinosaurem a v TV se řešily ty zdravotní nadstandarty. Z jeho slov vyplynulo, že nezná rozdíl mezi laparotomií, laparoskopií a roboticky asistovanou operací. Podle něho hlavním důvodem, proč zavádět spoluúčast pro laparoskopie a roboticky asistované operace byl ten, že jsou dražší, než klasické a pacient by si měl připlatit spoluúčast hlavně proto, že po laparoskopii nezůstává na těle jizva. Šetrnost vůči pacientovi a zkrácení pobytu v nemocnici jej jaksi nezajímaly. Nakonec aby to byly "nadstandarty" je vlastně nesmysl, protože operace vedou chirurgové a ne moudrý Bárta, který prosazuje něco, čemu nerozumí ani jako ta pověstná koza petrželi. A dodnes se nepoučil, a ani neví, co kolik u nás stojí. Inu nakupuje za třetinové ceny v parlamentu, oni mají panáka skotské za pětikorunu, tak si myslí, že občané také platí tolik...Takovoíhle poslanci nám mohou být úplně klidně ukradeni, protože vůbec ničemu nerozumí - pardon umí rozdávat a přijímat úplatky, v tom jsou mistři !!!
  • je vidět., že jsou úplně ale úplně mimo mísu a vůbec neznají ceny. Máslo je už teď za 30-35 a pivo 20 a více. Samozřejmě pokud se nepočítájí ty pivní limonády za 15 a máslové náhražky z upravených technických tukú- řepka... za 25 co vedle mléka ani nestály..... *16*
  • To jsou ceny pro poslance. V obchodě kvalitní české máslo stojí kol. 40,- kč. Ostatní másla jsou ze 30 % voda. Je tak draho, že nevíme , co koupit dětem. Jogurt kol. 10,- kč a kdo se ho nají? je zahuštěny škrobem. PEKLO NA TALÍŘI se přečtěte všichni a začnete zvracet. Rakoviny přibývá a z čeho asi? Z toho co jíme, vadných a nekvalitních potravin.
    • Přesně tak. Kvalitní máslo je kolem 40 Kč jen vyjímečně za 30 Kč.
  • To je rozumný. Ten bordel a špína všude kolem se už pomalu bez pořádnýho chlastu ani nedá snést *1* *1* *1*
  • bárta ví o čem mluví-jezdí se máslem pravidelně předzásobit orientexpresem.
  • A ono je máslo a pivo dražší, než se píše v článku ??? Možná v Praze, ale já kupuju i levněji. Podle mě p. Bárta neví o čem mluví.
    • ...pivo pod 22 už jsem neviděl dlouho (tedy točený) a máslo je něco mezi 30 - 40 Kč. A to opravdu nenakupuji v Praze. Pan Bárta má asi ceny z "kuloárů".
      • No až hospodskej nebude mít na každým půllitru 100%, tak i to pivo bude pod 22. Mi ho tu tak máme, ale je to velká výjimka. Plzeň pak za 28,-
    • Vy jste byl naposledy v obchodě v roce1989?
      • aaaa paní je pamětnice ... no jestli se nepletu, tak pivo v té době bylo pod 10, ale je to dlouho a já ho v té době nepil (tedy jsem nesměl), tak že nevim :D
    • no víte on asi pan Bárta nepije lahváče Bráník a na chleba si nemaže jenom to co se jako máslo tváří.Pokud chcete kvalitu hold připlácíte.
      • No lahváče jsou kolem 10-14,- pokud člověk nemusí kupovat předraženou Plzeň a máslo je mléčný výrobek, který obsahuje alespoň 80% mléčného tuku (většinou ale 82%). No a n0 vždy to nejdražší je také nejlepší. Ale máte všichni pravdu, včera jsem kupoval za 27. Ovšem poslední asi 3-4 měsíce pod 25,-
  • to říká jeden z největšímch zmetků kterej lidem platí minimální mzdu za šílené odpracované hdiny. Je mi z toho pána na blití a ani takovéto rádoby projevy dobré vůle mu nepomůžou. Ten patří do uranovejch dolů a ne na titulní stránku novin !!!! *16*
  • Jo,Vítek má za sebou tu policejní školku a tam se učí jak bojovat ?? *7*
  • Má pravdu, chce to aby lidé co nejvíc nakupovali v cizině
  • Co čekat od pražáka? Populistické kecy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit