Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šak dluhy se platit nemusej. Ha *2*
  • Mně se daří velmi dobře, svou práci mám rád - privatizuji, tuneluji, dělám výběrová řízení, vyvářím chybné odhady a chlastám za státní a lidi mě mají rádi. A dle sebe soudím, že ostatní obyvatelé tohoto státu jsou na tom stejně. Takže klídek a pohoda. A ten článek jsou jenom pomluvy komunistických novinářů. *5*
  • Tak jsem poslouchal toho blba Nečase, jak na sněmu ODS cancal, jaká je to super vláda a pak zas TOP 09 se vychvalovala prostřednictvím Kalouska, jak se daří prosazovat reformy a že lidé je chápou, lidé by se už ale spíše měli chápak násad od krumpáčů, lopad a jít tuto bandu poslat do propadliště dějin, vždyť my jsme již úplně v prde-li, vláda nechce vidět a slyšet názory občanů, tak je musíme silou odvolat, vyrazit do ulic a mlátit hlava - nehlava.
    • Hele komunisto, vem radši ten krumpáč a lopatu a běž makat ať si vyděláš. *1*
      • Kočičáku, ano za komoušů se makalo a lidi měli práci.Bohužel si toho nevážili.
      • Retarde, moc se těším až modrofialové totalitě a trotlům co jí podporují uvážeme oprátku na václaváku kryple
      • Kočičáku, ty asi nevíš, kdo to byli komunisté, slovo pochází od francouzkého slova komuna, komunardi, komunisté a pokud jsi naštvaný, že tvůj fotr byl v partaji a matka dělala kur-u na OV KSČ, pak nepruď lidi, čekej, až zas budou oslavovat VŘSR a Měsíc SČSP, vyraz do ulic a snad ti někdo přerazí čelist.
    • Africké jaro v Praze? Já bych do toho šel. Tedy pokud se jara ještě dožiju.
  • ... do dluhů neschopné na všech úrovních, počínaje "kalousem nenažraným" a hordou hladových vedených "zasraným počasím" *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit