Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 let se strašíme bídou před tím nás oblbovali 40 let dnes je tu draho protože jsme nenažraní a kdo chce vědět jak ceny stoupají asi invlací kačky proto € má možnost se tu podívat na kurz banky. Kdo má málo a chce mít více otevře zapakatel.cz
  • Hele komunisto, vem radši ten krumpáč a lopatu a běž makat ať si vyděláš. *1*
  • Africké jaro v Praze? Já bych do toho šel. Tedy pokud se jara ještě dožiju.
  • Šak dluhy se platit nemusej. Ha *2*
  • Mně se daří velmi dobře, svou práci mám rád - privatizuji, tuneluji, dělám výběrová řízení, vyvářím chybné odhady a chlastám za státní a lidi mě mají rádi. A dle sebe soudím, že ostatní obyvatelé tohoto státu jsou na tom stejně. Takže klídek a pohoda. A ten článek jsou jenom pomluvy komunistických novinářů. *5*
  • Tak jsem poslouchal toho blba Nečase, jak na sněmu ODS cancal, jaká je to super vláda a pak zas TOP 09 se vychvalovala prostřednictvím Kalouska, jak se daří prosazovat reformy a že lidé je chápou, lidé by se už ale spíše měli chápak násad od krumpáčů, lopad a jít tuto bandu poslat do propadliště dějin, vždyť my jsme již úplně v prde-li, vláda nechce vidět a slyšet názory občanů, tak je musíme silou odvolat, vyrazit do ulic a mlátit hlava - nehlava.
  • ... do dluhů neschopné na všech úrovních, počínaje "kalousem nenažraným" a hordou hladových vedených "zasraným počasím" *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit